Komentari na vest

Partizan šampion, upisao 11. zvezdicu: Najuspešnija sezona u istoriji kluba

Katarina Radulaški

pre 16 dana

Zasluzeno, dobro su igrali
C

Cirkuski stručnjak

pre 20 dana

Sve po planu i programu....i jedni i drugi velika sramota za ovaj sport !!!
i

ivi

pre 20 dana

Slaninari sledece sezone vas nabijamo 30 razlike ponizavacemo vas kao vasu sestru u kosarci buahahahaha
S

Stefan Krecmar

pre 20 dana

Poslednji tim BL bi ove tramvaj prvake ocetkao s pola gasa... samo polako prvo fudbalska sezona kupanja pa rukometno jesenja kanta za napucavanje.
D

Dzi

pre 20 dana

ko placa ovo bacanje para po ovim amaterskim sportovima
M

Markokmet

pre 20 dana

Potpuno zasluzeno osvojena titula u domacem prvenstvu citave sezone Partizan je pokazivao da je najbolji klub u domacoj ligi
M

Markomare1982

pre 20 dana

Ali zaista nismo isti. Eto, nama ne trebaju titule za zelenim stolom. Momci su prihvatili ponovljeni meč i uzeli titulu zasluženo. Nismo kao neki koji uzimaju nameštene titule godinama, ili izađu sa terena pa se vrate posle 2 sata pred praznom halom i uzmu pehar. Zaista nismo isti. A ove što se javljaju u komentarima, da li imate bar malo obraza?

bet366.dx.am

pre 20 dana

Zasluženo najbolji, imaju para imaju sve.
n

novak23

pre 20 dana

zar se sumnjalo u drugacije nego u lagano osvajanje partizana

Zeljko Pavlovic

pre 20 dana

Zasluzeno nema sta, Partizan za klasu bolji.
G

Gost grobar Krnjača

pre 20 dana

Nije Partizan mačiji kašalj; evo nama titule u rukometu, a očekujemo i titule u hokeju na travi i odbojci na travi.
C

Crveno

pre 20 dana

Daleko važnije od same pobede i titule je jasan stav da se pobednik dobije na terenu, time povlaciš jasnu granicu izmedju sebe i crveno-bele žabokrečine. Podsećanja radi meč koji su gubili 57-45 nakon prekida, daleko iza ponoći, dobili su jer su bili jedini u hali...
A

Ajde ajde

pre 20 dana

Pusti vodu kada zavrsis
0

023 Analiza

pre 20 dana

Daleko najvažnije je reći nešto o poreklu novca alfe i omege beogradskih crno-belih. Krimi žabokrećina.
4

442 do

pre 20 dana

ManCo & sin Zaličio rukomet na nešto dok se ovi nisu vratili

Otac Makarije

pre 20 dana

Nastavlja se dominacija crno belih, sad sa par dobrih pojacanja da se napadne ulazak u ligu sampiona

Igor Lukic

pre 21 dana

Bravo za Partizan samo napred, našli su sport u kom mogu biti šampioni

jelena andrejic

pre 21 dana

Čestitke Crno-Belim šampionima!!! Još jače u narednoj sezoni samo napred
D

Djani85

pre 21 dana

Bravo za Partizan, našli su sport u kom mogu biti šampioni!

KAYA

pre 21 dana

Cestitke!! Najbolji steee
D

Dex12

pre 21 dana

A tu je sve pošteno a? Jel tako vi Mandicevi ugnjetavani? Jel Srbija pobedjuje… tvrda “ opozicijo”?
Z

Zkkaa

pre 20 dana

Rukometni klub nema nikakve veze sa FKP. To je razlika izmedju vas i nas. Vi ste svi u "njegovom" džepu a mi Partizanovci preziremo RK Partizan zbog navedenog ološa i transparenta na Banjicu.Nas ne zanimaju te titule i klub. Razumeš?

Valent

pre 21 dana

ČESTITKE SHAMPIONI!!!
i

ivi

pre 21 dana

Ciribu ciriba vojvodina je ugasena,ali mali Damjanovic monstruozan igrac ima da bude, Trnavac branio ko lud sad sa bekirom na golu bicemo ko stena u arkus ligi nece niko bod da nam uzme a u ligi sampiona u grotlu pionira ima da bude ludnica NAPRED PARTIZAN
k

kurence

pre 21 dana

sa pola gasa da pokaazemo sviima da se titula osvaja na terenu, najuspesnija sezona u istoriji, idemo dalje
A

ARISE

pre 21 dana

ČESTITKE SHAMPIONI!!!
i

ivi

pre 21 dana

Sve cestitke svima u klubu mandi,sijanu,bakiju,zugi slataka titula slatki grend slam sad pun pionir i napad na ligu sampiona i odbranu svih titula jer samo je Partizan rukomet i niko vise
M

Mocart Brestovik

pre 21 dana

Tako je bre Šampioni⚫⚪⚫⚪⚫⚪
S

Saut

pre 21 dana

Čestitke Crno-Belim šampionima!!! Još jače u narednoj sezoni.
K

Kako ono kazu

pre 21 dana

Sve ce se ovo lane zvati
N

Neko iz daljine

pre 21 dana

Sve čestitke svima u klubu ! A sad pripreme i poneko pojačanje za ligu prvaka ! Napred Partizan !

stefan nikolic

pre 21 dana

partizannnnnnn sampionnnn

Milan Dimitrijevic

pre 21 dana

Možete samo da puknete od muke i ništa drugo!Za 500 000 vas gase u rukometu gde niste ništa nikad osvojili a mi u vaterpolu 7 titula prvaka Evrope,više nego vi u Srbiji pa nas nema nigde i ko je sad više razoren?!Pametnom dosta.Živeo Partizan
G

Gostinjo

pre 21 dana

Najvaznije da smo na terenu pokazali da smo znatno bolji i da smo zasluzeno dosli do titule...Nismo se krili po svlacionicama, pa za zelenim stolom da dobijemo..Sledece sezone bicemo znatno jaci..
K

Kikindski licimuri

pre 21 dana

Zapravo jeste. A onda ste prekrsili sijaset pravila i primorali i savez i Vojvodinu "da casno izgube". Ali ko ce vama ro objasniti...
G

Gosttt

pre 21 dana

Bitno da je sad sve posteno. Eto, vidite kako sve moze kad se kao ljudi dogovorite.
И

Истина

pre 21 dana

Некога гасе за 500.000 а некоме милиони без поговора... свако своме јату.
D

Dogodine na Slaviji

pre 21 dana

Ocerupas najveceg rivala i slavis nesto sto se znalo gde ce zavrsiti u avgustu... sve u svoje vreme samo polako.
i

ivi

pre 21 dana

Dogodine novi grend slam a ja uzivam dok ti places i tugujes aaa places i tugujes
a

avangarda1945

pre 21 dana

11 filijala, selektor, 11 stranaca, 5 reprezentativaca, 7 milki budzeta... ko vas ne zna pakao mu je potaman.
P

PAOKara

pre 21 dana

Hahahaha ma 50 miliona.Vi ste jadna sirotinja pa vam sve zenske sekcije imaju MTS za sponzora.Vas vrhunac sezone je da prizivite Leskovac,pobegulje.Ovamo se busate kako imate navijace po Leskovcu,a cela hala navija protiv vas.

ShoMi_1994

pre 21 dana

Svaka cast, cestitke!
D

Drr Grozozo

pre 21 dana

Možda bi bilo korektno da im pružimo još jednu šansu.

Kristina Rajkovic

pre 21 dana

E da ste takvi i u fudbalu!!!