Komentari na vest

Partizan potvrdio: Na-na, na-na, Liga šampiona, Liga šampiona…

I

Idemooo

pre 3 dana

Idemo zgazit nafurane nemce dance spance i ostale nebitnjakovice

Uciteljica

pre 2 dana

Ivi,rasturi prvo gramatiku iz srpskog

mlade016@gmail.com

pre 3 dana

Bravo crno beli, idemo jako. Ja verujem da će biti odlični.
L

LIČNA ZAPAZANJA

pre 3 dana

Cestitam! Srbiji treba stabilan Evroligas, tim u kojem ce se reprezentativci i potencijalni reprezentativci Srbije kaliti na najvisem nivou. E sada, da li je ovaj projekat prebrzo napredovao, to ce vreme pokazati. Licno mislim da je upisan fakultet posle osnovne skole, ali mozda gresim. Srecno Partizanu i Srbiji.
T

Tosin bunar

pre 3 dana

Selektore sluzices za gol razliku na jesen i u januaru ali to ti nije bitno vec si kopirao modus operandi Udovicica i Marine koji su uz Rajfajzen, Galeniku, 15 reprezentativaca i 15 filijala sluzili samo za tramvaj titule... kad tad ce sve doci na svoje.
B

Bad_Driburg

pre 3 dana

Једна од слађих ствари кад све ово прође ће бити гледати пропаст овог клуба.
i

ivi

pre 3 dana

Tako je najtrofejniji i najveci srpski klub se vraca gde mu je i mesto sa ostalim gigantima u evropi NAPRED PARTIZAN
k

kurence

pre 3 dana

bravo i svaka cast, totalno zasluseno, pritom mozemo da budemo i veoma konkurentni, necemo dea sluzimo samo za gol razliku

micaredstar72@gmail.com

pre 3 dana

i oni da osete car lige sampiona pa makar i u rukometu

Osimen99

pre 3 dana

Veliki napredak za partizan!
b

bad

pre 3 dana

hvala šećerko,mi ćemo i dalje da se busamo da smo opozicija čitaj fc,kk,rk...napredujete brzinom zvuka,eto u fc recimo država vam plaća struju a vi kupujete igrače po milion i po, nekog iz Austrije kozu za 2 miliona,napredak je baš veliki...
k

kikica1971

pre 3 dana

Veliki dogadjaj za Beograd i Srbiju bice lepo gledati velikane
g

goksi63

pre 3 dana

Bice spektakl u Beogradu gledati partizan protiv npr Kila,PSGa,Barselone,Magdeburga stvarno veliki dogadjaj za Beograd i Srbiju
Z

Zanimljivo..

pre 3 dana

Nije ih sramota što su dobili ligu šampiona na poklon?
V

Vienna

pre 3 dana

Poklonu se u zube ne gleda

Sterlings Braunfels

pre 3 dana

Ako nisi upućen ili nisi obavešten kao nekad Koštunica u rukomet samo 12 timova imaju zagarantovano učešće u ligi šampiona preko svojih liga svi ostali dobijaju pozivnice zato što samo najboljih 6 liga imaju grantovanu ligu šampiona.
J

Janaćko

pre 3 dana

@sterlings kaće naučiš padeži rođo?