Komentari na vest
Nije moglo gore: Srbija u najtežoj grupi na EP u Bratislavi
Ayahuasca
pre 1 dan
Nama cesto bude najteza grupa. Kad se opustamo
К
Косингас
pre 1 dan
Божидар Ђурковић - највећа штеточина српског рукомета. Чега год се дотакао протеклих деценија све је уништио. Био просечан рукометаш, али увек склон да се приволи већини и ухлеби. Мењао странке ко чарапе и увек радио у интересу РК Партизан.
P
Pera Kać
pre 1 dan
Mali nepopularan sport za koji nismo talentovani!
Činjenica da smo bez plasmana na olimpijadu 40 godina sve govori o tome!!!
K
Krah rukometa
pre 1 dan
Loša liga,nema zvezda kod nas nema rezultata i slabo se radi sa mladima.
Jeste postao nepopularan sport za devojčice kako i neće kad nas nema na mapi nigde.Sa druge strane jako je grub za devojčice koje su danas sve mamine maze
Na kraju u Srbiji je odbojka postala institucija doj se rukomet urušio i ona je u svakon gradu prvi izbor za devojčice.O struci neću ona kod nas i ne postoje.Mnogo je više klubova koji se gase i nemaju mlade nego onih koji se osnivaju.
gorandavinic1974@gmail.com
pre 1 dan
kad smo mi nesto napravilii u rukometu
G
Gost 219101
pre 1 dan
Kakve grupe kakve gluposti ako hoces medalje.ne zanima te grupa
Hoces na OI ne zanima te grupa
Nije ni pocelo vec se vadimo nemamo srece
Pobedite ako vredite i cao ako ne.paljba kuci kao i oroslo ep kad ste bile zadnje
Il jesi il nisi u prevodu samo bez nekih opravdanja unapred
Milosac Markovic
pre 2 dana
Nama je svaka grupa, grupa smrti..zenski rukomet se gasi tako da nema panike.
p
petrovicgoran22
pre 2 dana
mi u svemu najgori
S
Sreca
pre 2 dana
Ah, nasa Sandra opet nema srece, ali nema veze, bice i treca,cetvrta sansa.Zasluzila si, posto ti je stvarno bilo dosadno da sedis kuci.Glavu gore, drugarice ce za tebe da se bore.
E
Eeehf
pre 2 dana
Nama je svaka grupa, grupa smrti..zenski rukomet se gasi tako da nema panike.
Z
Zivka Zivkica
pre 2 dana
Samo hrabro devojke! Mnogo ve biti tesko ali morate biti hrabre
j
jovanapapic
pre 2 dana
Samo napred glavu gore bez predaje
I
Ivanab00
pre 2 dana
Srecno nam bilo nadam se prolazu
m
milos_selimovic
pre 2 dana
Ima da se izborimo nekako
z
zoranmanic1
pre 2 dana
Samo se bojim da ne prodjemo dalje
O
Oliverteo76
pre 2 dana
Mi smo Srbi najjaci smo najjaci
P
Pajce trajce
pre 2 dana
Sve je posledica Branke i Bregara i njihovog poslednjeg mesta na proslom EP. Sahranili su zenski rukomet
K
Krimovke
pre 2 dana
Mi smo se napile od srece kad je otisla iz krima tako teska osoba koja citav zivot zivi u nekoj negativi
4
483
pre 1 dan
Najbolje je bilo kad su je oblacili šiki i nesa , pa nema velicine za nju ahaahahahahahahaha, pa branka je bila hit
s
snezanajovcic71
pre 2 dana
Verujem u prolaz bice tesko
Kris Tina
pre 2 dana
Auu, teze nije moglo
a
andri06
pre 2 dana
Bice veoma tesko sto se tice grupe
m
matovic1998
pre 2 dana
Ma prolazimo grupu bice lagano
H
Handball Fan
pre 2 dana
Uz Svaki EHF žreb komotno može da ide ovaj vaš naslov Gore nije moglo (grupe u Češkoj Poljskoj i Turskoj neuporedivo lakše). Tako je otkad znam, al eto šta da se radi. Naravno da ne možemo proći grupu, pogotovo povlačenjem iskusnijih igračica iz reprezentacije, al bi jako bilo dobro, biti treći u grupi, tj ispred Slovačke. Dakle, nije da nemamo dostižan sportski cilj. Da ne završimo kao muškarci zadnji u grupi, pa onda dobiješ Špance/Mađare i slične u baražu za SP.
B
Brufen81
pre 2 dana
Bukvalno najteza grupa
A
Aki2244
pre 2 dana
Kako nije moglo gore sta bi bill da smo u grupi sa Norveskom i rumunijom ili u grupi A.Da smo i u slabijoj grupi nista nije sigurno nekad je lakse pobediti jace nego slabije bili smoi sa ceskom pa su nas dobile. Ovo se moze proci barem 2 pobede za dalje.Dajte podrsku nemojte da mracite uvek.
2
2144
pre 2 dana
Bas vala mrače i nikad zadovoljni , grupa je po meri
4
4424
pre 2 dana
Jel ovo ima rukometnih botova?
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Hokej na ledu
Bejzbol
Stoni tenis
Ragbi
Dota
Counter-Strike
LOL
Badminton
eFudbal
Najava mečeva
subota | 18.04.2026.








