Komentari na vest
Matić opet u Izraelu
V
Voda voda
pre 5 dana
Isti je on kao i cirkovic , rojevic vladan matic , samo kuknjava i nezadovoljstvo a na pare se ne gade i samo daj daj daj , daj pare daj igrace daj ovo daj ono
Влада
pre 5 dana
Боље да си ти кукао да те тата више туче, да завршиш барем основну школу и научиш граматику.
V
Vlada@
pre 5 dana
Hahaha kako si dobro rekao ovom nesrećnom Ubiju,koji nema zivot ,pise 24h komemtare
P
Pkb
pre 5 dana
U kom klubu u Srbiji se zadrzao duze od tri meseca ?
S
Specijalac123
pre 6 dana
@Vranjanac
a sta treba da cuti da bi veliki strucnjaci iz uprave bili zadovoljni?
Nadam se da ce se ugasiti posto nemaju pare da isplate igrace za proslu sezonu a ako se ne ugase nadam se da ce igraci i treneri procitati ovaj komentar i zaobici vranje u sirokom luku
A
Aleksandar Denic
pre 6 dana
Za 1000 eur mesecno
Sretno
pre 6 dana
Nazalost u Srbiji nije mogao vise da radi. Zato sto je bio iskren i rekao istinu. Docice i sloboda.
S
Sretno takodje
pre 6 dana
A sta je rekao ?
V
Vranjanac
pre 6 dana
On je trener i nije trebao time da se bavi mije to njegov posao i fokus , u toj istoj hali o kojoj je on pricao da se ne greje i da je hladna , treniraju i odbojkasi i odbojkasice i kosarkasi naseg vranja i futsal itd itd , i niko nije rec rekao tako da . . .
. Inace svu mu srecu zelim
@
@Vranjanac
pre 6 dana
A jel hladno u hali ili nije? I ko je sad tu pokvaren? Ako je hladno, on što je rekao istinu ili ovi što im je hladno a ćute?
B
Bknknm
pre 5 dana
Nije srpski ćutati! Nekada smo bili narod ponosit i dostojanstven.


.jpg.webp)

_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)