Komentari na vest

Matić opet u Izraelu

V

Voda voda

pre 5 dana

Isti je on kao i cirkovic , rojevic vladan matic , samo kuknjava i nezadovoljstvo a na pare se ne gade i samo daj daj daj , daj pare daj igrace daj ovo daj ono

Влада

pre 5 dana

Боље да си ти кукао да те тата више туче, да завршиш барем основну школу и научиш граматику.
V

Vlada@

pre 5 dana

Hahaha kako si dobro rekao ovom nesrećnom Ubiju,koji nema zivot ,pise 24h komemtare
P

Pkb

pre 5 dana

U kom klubu u Srbiji se zadrzao duze od tri meseca ?
S

Specijalac123

pre 6 dana

@Vranjanac a sta treba da cuti da bi veliki strucnjaci iz uprave bili zadovoljni? Nadam se da ce se ugasiti posto nemaju pare da isplate igrace za proslu sezonu a ako se ne ugase nadam se da ce igraci i treneri procitati ovaj komentar i zaobici vranje u sirokom luku
A

Aleksandar Denic

pre 6 dana

Za 1000 eur mesecno

Sretno

pre 6 dana

Nazalost u Srbiji nije mogao vise da radi. Zato sto je bio iskren i rekao istinu. Docice i sloboda.
S

Sretno takodje

pre 6 dana

A sta je rekao ?
V

Vranjanac

pre 6 dana

On je trener i nije trebao time da se bavi mije to njegov posao i fokus , u toj istoj hali o kojoj je on pricao da se ne greje i da je hladna , treniraju i odbojkasi i odbojkasice i kosarkasi naseg vranja i futsal itd itd , i niko nije rec rekao tako da . . . . Inace svu mu srecu zelim
@

@Vranjanac

pre 6 dana

A jel hladno u hali ili nije? I ko je sad tu pokvaren? Ako je hladno, on što je rekao istinu ili ovi što im je hladno a ćute?
B

Bknknm

pre 5 dana

Nije srpski ćutati! Nekada smo bili narod ponosit i dostojanstven.