Komentari na vest
Marsenić: Najsrećniji sam kapiten na svetu, ovo je u rangu sa osvojenom Bundesligom i LŠ
N
Nenica
pre oko 1 mesec
jaka liga odlicna ...za nas su brazil
bojanfranjicvip@gmail.com
pre oko 1 mesec
ajde da vidimo sta ce mo da uradimo sa svetskom
I
Ivi
pre oko 1 mesec
Ne znam 13 tice sta da ti kazem znam da je tesko da boli ali moras da izdrzis i da budes jak jer brutalna dominacija partizana tek dolazi Partizan je rukomet svako ko tvrdi drugacije je ili lud i pokvaren ili nema pojma o rukometu trece ne postoji izdrzi ova teska vremena za tebe
mlade016@gmail.com
pre oko 1 mesec
Браво капитену, свака част.
M
Mhmd12
pre oko 1 mesec
Bravo majstore nas
I
Ivi
pre oko 1 mesec
Sad od petka gledaj ko se raspada ahahaha znam da boli
#
#13#
pre oko 1 mesec
Иви, мене је тебе жао. Поред тога што си неписмен, мислим да ти је потребна стручна помоћ. Цео дан пишеш коментаре, свима си се смучио овде, па и навијачима Партизана. Навалентан си, досадан и зао.
Nikola270512
pre oko 1 mesec
Rekoh ja prolazimo rutniski na sp
Dusan Maricic
pre oko 1 mesec
bravo momci osvajamk svestsko!
I
Ivi
pre oko 1 mesec
Gasi se Zrenjanin nema kaca nema šapca nema vojvodine nema dece na rukometu i tako dalje bla bla bla bla ima svega zao mi je hejteri možete svi u ohrid pa tamo spinujte PARTIZAN JE RUKOMET
M
MNM
pre oko 1 mesec
partizan se raspada a ti gledaj sećanja na sos kanalu :))
I
Ivi
pre oko 1 mesec
Samo je Partizan rukomet zao mi je sapci i male vojvodine nećete još dugo biti prvaci💪💪💪💪💪
Dzora Dzoric
pre oko 1 mesec
Srećni igrači dobra igra još samo da vidimo šta će biti u Nemačkoj.
U
UMI SE
pre oko 1 mesec
Hahahah TONI DOBIO FRANCUSKU I SLOVENIJU. DUPLO JACIM OD MADJARA.
I
Ivi
pre oko 1 mesec
Marso cekamo te u tvom i našem partizanu da napadamo ligu sampiona
Dve hiljade
pre oko 1 mesec
Sendvic i dnevnica
M
Miodrag 1
pre oko 1 mesec
Pa sada stvarno, zar možeš a da ne pomeneš svoj klub. To bih isto rekao da je i neki zvezdaš isto napisao. Jer najvažnije je da mi idemo na svetsko prvenstvo.
trilee93
pre oko 1 mesec
Tako se igra za reprezentaciju, srcem i ponosem
Milan Sofija
pre oko 1 mesec
Bravo breeeee tako je idemo daljeee
N
Nikola27A
pre oko 1 mesec
bravo samo napred biće bolje i sa Srbijom
Zivot je igra
pre oko 1 mesec
kraljivi bravoo
_Cropped.jpg.webp)


.jpg.webp)




