Komentari na vest

Marsenić: Najsrećniji sam kapiten na svetu, ovo je u rangu sa osvojenom Bundesligom i LŠ

N

Nenica

pre oko 1 mesec

jaka liga odlicna ...za nas su brazil

bojanfranjicvip@gmail.com

pre oko 1 mesec

ajde da vidimo sta ce mo da uradimo sa svetskom
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Ne znam 13 tice sta da ti kazem znam da je tesko da boli ali moras da izdrzis i da budes jak jer brutalna dominacija partizana tek dolazi Partizan je rukomet svako ko tvrdi drugacije je ili lud i pokvaren ili nema pojma o rukometu trece ne postoji izdrzi ova teska vremena za tebe

mlade016@gmail.com

pre oko 1 mesec

Браво капитену, свака част.
M

Mhmd12

pre oko 1 mesec

Bravo majstore nas
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Sad od petka gledaj ko se raspada ahahaha znam da boli
#

#13#

pre oko 1 mesec

Иви, мене је тебе жао. Поред тога што си неписмен, мислим да ти је потребна стручна помоћ. Цео дан пишеш коментаре, свима си се смучио овде, па и навијачима Партизана. Навалентан си, досадан и зао.

Nikola270512

pre oko 1 mesec

Rekoh ja prolazimo rutniski na sp

Dusan Maricic

pre oko 1 mesec

bravo momci osvajamk svestsko!
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Gasi se Zrenjanin nema kaca nema šapca nema vojvodine nema dece na rukometu i tako dalje bla bla bla bla ima svega zao mi je hejteri možete svi u ohrid pa tamo spinujte PARTIZAN JE RUKOMET
M

MNM

pre oko 1 mesec

partizan se raspada a ti gledaj sećanja na sos kanalu :))
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Samo je Partizan rukomet zao mi je sapci i male vojvodine nećete još dugo biti prvaci💪💪💪💪💪

Dzora Dzoric

pre oko 1 mesec

Srećni igrači dobra igra još samo da vidimo šta će biti u Nemačkoj.
U

UMI SE

pre oko 1 mesec

Hahahah TONI DOBIO FRANCUSKU I SLOVENIJU. DUPLO JACIM OD MADJARA.
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Marso cekamo te u tvom i našem partizanu da napadamo ligu sampiona

Dve hiljade

pre oko 1 mesec

Sendvic i dnevnica
M

Miodrag 1

pre oko 1 mesec

Pa sada stvarno, zar možeš a da ne pomeneš svoj klub. To bih isto rekao da je i neki zvezdaš isto napisao. Jer najvažnije je da mi idemo na svetsko prvenstvo.

trilee93

pre oko 1 mesec

Tako se igra za reprezentaciju, srcem i ponosem

Milan Sofija

pre oko 1 mesec

Bravo breeeee tako je idemo daljeee
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

bravo samo napred biće bolje i sa Srbijom

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

kraljivi bravoo