Komentari na vest
Magija ostala u Brazilu: Odbojkašima Srbije samo set protiv Japana
a
anamar09
pre oko 1 sat
Japan igra lepu odbojku svakako.. bili su bolji. Idemo dalje momci...
Predrag Blagojevic
pre oko 9 sati
Bravo Japan uvek puca visoko borbeni
cima88
pre oko 11 sati
To je peta pobeda izabranika Lorena Tila iz isto toliko mečeva
4
40 stepeni
pre oko 12 sati
U hali nema klime
Svaka cast svim odbojkasima
Lako sedeti u sobi klima noge u vis i pljuvacina .
D
Dzelo
pre oko 12 sati
Zubo odlazi napunjen si do vrha , spasi odbojku i odlazi
T
Trla baba lan
pre oko 12 sati
Al ste dosadni sa tim
Promenimo sekretara i pobedicemo Japan ne razumem?
Petar Petrovic
pre oko 15 sati
Gledao sam Japance sa Poljacima, poprilično kvalitetna ekipa koja je tu negde u vrhu, plus dosta angažovano igraju LIgu nacija. Koliko vidim po ranijim rezultatima, ni ne leže nam. Mada da, mi ovaj put loši, ali eto verujem da možemo dodatno da napredujemo, samo je pitanje koliko. Sa Kubom treba tražiti bodove.
pika557
pre oko 16 sati
9i esalon ozbiljnih sportova
P
Provala oblaka
pre oko 12 sati
Nema sporta koji je u obe kategorije popularan na svetu kao odbojka pa ni fudbal !
A
Aki2244
pre oko 17 sati
Losi smo nemamo brzinu ni u jednom sportu vise ni kvalitet vrhunski lako je dobijati bugare koji su slucajno igrali finale sp raspalu argentinu i belgiju protiv brazila se videlo gde smo a sad ce i posle japana ne postojimo nigde vise cim to nasi prihvate bice lakse u ovo tuznoj zemlji
M
Miodrag 1
pre oko 13 sati
Da ta tvoja priča o Bugarima , kao nekom slučajnom plasmanu na svetskom prvenstvu ne pije vodu, govori činjenica da su ti "loši" Bugari koje smo mi pobedili sa 3:0, govori o njihovoj današnjoj pobedi nada Brazilom. Baš su slučajno otišli do finala???
M
Manita brača
pre oko 13 sati
Pre 10 dana si napisao da cemo biti prvaci evrope
Idi gledaj zenski rukomet tu smo velesila kao i u zenskom fudbalu al samo u tvojoj glavi.
Popokatlpetl
pre oko 17 sati
Jel moguce da su Japanci ovoliko jaki
Š
Štogod
pre oko 16 sati
Da, ugrani su dugo je ekipa u manje vise istom sastavu na okupu, plus individualno imaju kvalitet popriličan.
M
Miodrag 1
pre oko 13 sati
Oni su već godinama jaki, jer u ovom najjačem sastavu igraju već godibnama zajedno.
B
Brundo
pre oko 17 sati
Ništa strašno.Japan ima baš dobru reprezentaciju.Već su pobedili Poljsku i Sloveniju.Sledeći meč igramo protiv Kube.Taj meč mora da se dobije sa 3-0.
B
BG011
pre oko 17 sati
Uzeli su momci jedan set, nije ni to malo.
G
Goran Stojšić
pre oko 13 sati
Zasto mora da se dobije 3-0?
B
Brundo
pre oko 9 sati
Zbog FIVB bodova.








