Komentari na vest

Magdeburg – Deutscher Meister

trilee93

pre oko 1 mesec

Gledao sam utakmicu i sad skapirao zašto je budensliga najbolja liga u rukometu
U

Uncledrew

pre oko 1 mesec

Idemo po duplu krunu na f4 💪💪💪
k

kikica1971

pre oko 1 mesec

Bice zanimljivo gledati Magdeburg u Beogradu

Kanidja99100

pre oko 1 mesec

magdeburg zasluzeno prvak
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Jedva cekam taj Magdeburg u pioniri pojescemo ih grobari za dorucak

Mersija Mujezinovic

pre oko 1 mesec

Sve cestitke Magdeburgu za prvo mesto
P

Prof.dr

pre oko 1 mesec

Da je ligu vodio vatrogasac -šimika-knezic prvak bi bio balingen Covek se dodvorava svima i sa svima je dobar , pa to nema nigde ali kinta je najbitnija , ne znam samo kako ima obraza
M

MlađoL

pre oko 1 mesec

Barselona i Magdeburg u poslednjih 10ak godina ubedljivo 2 najveća i najjača kluba u Evropi, isuviše dominantni