Gostkg

Bravooooi
P

Pobeda je resenje

Izgubismo bukvalno dobijen cetvrti set samo da sad ne odemo u kontraritam nadam se da ce se izbeci scenario kosarkasa.
o

ovo jos nisam video

Santareli dabogda ti Bjanka Busa igrala u svakom klubu u kome budes ti bio trener. I bila glavna igracica. Vadis Boskovicku na kraju koja te vadila celi mec i koja mora da udara sa 7 metara da bi izvadila nespobnu Busu i Mihajlovicku. Igrati celi mec sa 5 igracica na terenu i nikome nista! Zabarska solidarnost. sa svojima.
I

Iskander

Izgleda da mi uvek imamo problem pred kraj seta.Vodimo po 3, 4, 5 poena razlike, ponekad i vise, i izgubimo vodjstvo.A vec sutra se igra polufinale.
T

TzT

Busa ocajna.Brankica ne na svom nivou, Pusic na prijemu kriticna, i vise od toga.
G

Gostiiiiii

E sad ima i utakmicu da izgubimo.Imas 23 20 i izgubis set e to samo mi uđemo i niko drugi.Proce kako kosarkasi u grupi sve gazili a najvazniji mec podbacili.
s

stefan stefoo

Pozicija igraca primač/napadač znaci uz korektora trebas biti najveca podrska u napadu,Bianka Busa cura nije uzela 10 poena na prvenstvu citavom,evo veceras prvi poen nakon 200 odigranih poena u 4 setu ostaja,u polju prosek,na prijemu prosek,ko vise gura ovu curu ona Katarina Lazovic cura za nju Vanja Grbic
I

Istina

Bianka Buša je horor koji traje.
G

Gost19111

Hvala Poljacima, koji našu himnu uvek dočekaju aplauzom. Litvanci bi na primer verovatno zviždali.
В

Васа Мицић

Ово смрди на кошаркашки сценарио :D
n

nema sanse

tolika je razlika u kvalitetu , i sa rezervama smo bolji od njih, a atmosfera u hali je opterecenje i njima...
I

Iskander

Jako smo losi u 1.setu,Poljska dobila set uz cak 8 gresaka ali zato imaju 4 bloka a mi 1.
M

Mauro Tasoti

Odbojkasi Partizana veceras uzeli Super kup pobedom protiv Vojvodine u Novom Sadu sa 3:1.