Komentari na vest

Kil opet gleda ka Skandinaviji: Norvežanin nasledio Jihu

Putni trosak

pre 14 minuta

Bas mi zao sto nije preuzeo Mosa da ih ugasi ,uz savete zlog penzionera
K

Kontrakcija

pre oko 2 sata

Ma trebali su momira da uzmu da ne izadju u evropu jos 3 godine da nastavi tamo gde je njegov kolega iz igrackih dana stao Jiha , ovo vam je dokaz da vrhunski igraci ne moraju biti i vrhunski treneri