Komentari na vest

Kapiten ostaje u Leskovcu: Atanasković stavio novi paraf

trilee93

pre oko 1 mesec

Zaslužio je najkonoletniji igrač u ekipi
P

Palanka

pre oko 1 mesec

Stvarno je iznenadjenje da je ostao u Dubocici, takva inostrana karijera, prosao toliko zemalja, i na kraju ipak ostao u cvetu mladosti...
J

Janaćko

pre 30 dana

Koja bre inostrana karijera hahahahaha. Lik igra za Dubočicu ceo život i pritom radi u opštini.
S

Sofronije Jr.

pre oko 1 mesec

Najgori igrač u ekipi ali mora da ostane jer partija tako kaže.
N

Nikinci

pre oko 1 mesec

Bio sam ubedjen da ce potpisati za Kil...

Kristina Rajkovic

pre oko 1 mesec

bez starca nema udarcaa, ziveo leskovac

Ikebana

pre oko 1 mesec

Svaka cast Dubocici i za njen uspeh

Aleksandar Osmanovic

pre oko 1 mesec

Bez starca nema udarca, tako to bese!