Komentari na vest

Još jedan Partizanov zalog za budućnost: Gugolj crno-beli

k

klompica

pre 25 minuta

Buci je usao u tal sa Spartancima..to mu je maximum
i

ivi

pre 36 minuta

Mi smo samo rukomet i niko vise NAPRED PARTIZAN
M

Miloslegenda

pre oko 1 sat

Debelii ce da uspe, samo jako
D

Dejan23

pre oko 1 sat

ajmoooo samo jakoooo malii
b

bojana23

pre oko 1 sat

bravoo mali sa srecomm
K

Kepavi10

pre oko 3 sata

Dzambo moj komšija ajmooo debeeliii

Goran Jovic

pre oko 3 sata

Пуно среће и успеха мали!
G

Gosttt

pre oko 4 sata

Sta li bi bilo da nisu ugnjeteni? Neverovatno da se isto ponasaju u svakom sportu gde oni kolo vode. Odmah svi igraci kod njih, odmah pola reprezentacije kod njih, odmah svi mladu talenti kod njih, i onda slusamo bajke o "Partizanovoj skoli"

Zivot je igra

pre oko 4 sata

bravo sa srecom...