Komentari na vest

Iz Vranja u Leskovac: Pavlović potpisao do 2028.

V

VARVARA

pre 29 dana

Opet će biti borba za četvrto mesto, mada je igra minule sezone bila čak i lepa za oko nekoliko puta.
V

Vranjanka

pre 29 dana

Stefan je bio kapiten Vranja jer je iz Vranja, inace ekipu su odrzali u ligi 4 igraca, Djukic, Simic,Dakic, Golman Zlatanovic, Todorovic. Pavlovic je u sezoni dao najmanji doprinos. Firsiran je zbog toga sto je Vranjanac, inace nije neki poseban igrac. Ovo komsntarisem kao ljubitelj rukometa i neko ko gidinama prati rukomet.
b

bivši ljubitelj rukometa

pre 29 dana

Ṣ̌ta je Vranjanka htela da kaẓ̌e ovim komentarom?Da objasni zašto je momak. bio kapiten ili da da njegov sivi,nešto od toga sigurno..E baš zbog takvih kao što je ta ljubiteljka rukometa ja više nisam!Jasno ko dan momak nije dao doprinos i eto otišo u drugi klub.Nek mu je sa srećom i što dalje odavde,vranjanci nisu potrebni ovom gradu!!Moẓ̌da je ,,Vranjanka,,neki sportski strucnjak čim tako odlučno donosi zaključak kakav je ko igrač .Ẓ̌iva bila nastavi da pratiš,moẓ̌da nekad zaigraš!
M

Mandic60

pre 30 dana

dobar potez uprave

Sele Fejzic

pre 30 dana

Ajde nek ti je srecno Pavlovicu !