Komentari na vest

Dimitrijević: Nismo imali sreće, ali imamo Top 3 trenera u Evropi i najbolje navijače

l

lutka sa naslovne strane

pre oko 1 sat

Dimitrijevic se bas nalupetao
i

ivi

pre oko 1 sat

Lutkice nasi su u beogradu,samo vi obezbedite logistiku na terenu a mi na tribinama ce da im napravimo sou nikad nisu igrali u takvoj atmosferi NAPRED PARTIZAN

Ajmoo

pre oko 2 sata

Sad ce Raul pokazati klasu i Zasto prima 21.000e mesecno
A

Ajde

pre oko 1 sat

Raul je klasa hteli vi ti da priznate ili i to vase pokusavanje da unizite coveka ne ide , te igrace koje on ima nisu losi ali su miljama daleko od vrhunskih u ligi sampiona eto to vam je istina
i

ivi

pre oko 1 sat

Ti znas koliko ima Raul pa nije on ibon navaro da prima 21 soma mesecno
S

Sofronije III

pre oko 1 sat

@ivi, a nije ni Penjaroja... doduše za njega se i ne zna koliko prima.
Z

Znao sam

pre oko 2 sata

Hahaha kuce sam rekao koji kod bude zreb da ce reci težak hahaha. Koje su to grupe lakše??