Komentari na vest
Dimitrijević: Nismo imali sreće, ali imamo Top 3 trenera u Evropi i najbolje navijače
1
1981
pre oko 22 sata
Covek se nalupao, pa u nemackoj, danskoj, norveskoj pune dvorane on prica najbolji navijaci na svetu
i
ivi
pre oko 19 sati
Ahahaha one babe i dede poredis sa najboljom publikom u evropi mi smo rukomet i niko vise NAPRED PARTIZAN
V
Vvvvvvc
pre 1 dan
Tek ce se sad dokazati kako su nestrucni i glupi ispali… oterali su bazu domacih igraca koji su digli Partizan na noge… dovode skup polovnjaka koje niko nece u ligi sampiona, umesto da za te pare se fokusiras da pokusas vratiti Kojadinovica, Kukica, Marsenica, Ilice, zadrzati Popovica, Zecevica, ali udarile pare u glavu ljude koji nisu za ovaj posao…
L
LICNA ZAPAZANJA
pre 1 dan
Upravo na ovo sam mislio kada sam u nekom od prethodnih komentara rekao: "Deluje kao da su upisali fakultet posle osnovne skole"!
Potpuno nova ekipa, a niko ne zna koliki su dometi ovog sastava.
Bojao sam se moguceg debakla u prvoj sezoni LS, gde bi se vise izgubilo nego sto bi se dobilo. U ovakvom odnosu snaga Partizanove grupe, osvajanje jednog boda bio bi uspeh.
Mozda je logicniji put bio, Liga evrope, godinu dve, pa tek onda Liga sampiona.
Samo kazem.
l
lutka sa naslovne strane
pre 1 dan
Dimitrijevic se bas nalupetao
G
Gledaj
pre 1 dan
Pa naravno da se nalupetao kad ne zna nista , nit znanja nit iskustva , ma naucen se rodio ccccccc
i
ivi
pre 2 dana
Lutkice nasi su u beogradu,samo vi obezbedite logistiku na terenu a mi na tribinama ce da im napravimo sou nikad nisu igrali u takvoj atmosferi NAPRED PARTIZAN
Ajmoo
pre 2 dana
Sad ce Raul pokazati klasu i Zasto prima 21.000e mesecno
A
Ajde
pre 2 dana
Raul je klasa hteli vi ti da priznate ili i to vase pokusavanje da unizite coveka ne ide , te igrace koje on ima nisu losi ali su miljama daleko od vrhunskih u ligi sampiona eto to vam je istina
i
ivi
pre 2 dana
Ti znas koliko ima Raul pa nije on ibon navaro da prima 21 soma mesecno
S
Sofronije III
pre 1 dan
@ivi, a nije ni Penjaroja... doduše za njega se i ne zna koliko prima.
E
E moji
pre 1 dan
12 repka I 9 Partizan. Tacna u euro info. On uzima i kupuje vreme,a lusteri se raspravljaju po komentarima.
101%
pre 1 dan
12 RSS i 9 Partizan (isti budzet) kupuje vreme i lepo mu je
Z
Znao sam
pre 2 dana
Hahaha kuce sam rekao koji kod bude zreb da ce reci težak hahaha. Koje su to grupe lakše??





_(1)_(1).jpg.webp)


