Komentari na vest

Da li je ovo početak kraja Maksa Verstapena u Red Bulu?

kristijan jankovic

pre 2 meseca

hamilton
D

Damir Imeri

pre 2 meseca

Moguce vrlo moguce star je

Ikebana

pre 2 meseca

treba da predje u drugi tim

Nenad Velickovic

pre 2 meseca

Super

Mita

pre 2 meseca

Dosta je i trajao, smorio je

Nrconicar8

pre 2 meseca

Bravo

Petar Delpaj

pre 2 meseca

Za sta? Za freebet?
B

Bilosta1

pre 2 meseca

Bice srecniji kad bude imao brzi bolid :)
b

bozazvanipub

pre 2 meseca

Mozda, ali ne verujem
N

Niki1

pre 2 meseca

jos samo da uvedu formule na struju i kraj

markomiljkovic1

pre 2 meseca

u pravu si za komentare
J

Jorge/87

pre 2 meseca

formula bez njega ce biti vrlo dosadna
u

uefamafia

pre 2 meseca

Daj bre stavite ograničenje da komentar mora imati bar 30-40 karaktera, na šta ovo liči više? Razumem sve da vam odgovara i podiže čitanost, ali ajde makar malo upristojite sekciju komentara ili dovedite i sendvičare (mada pretpostavljam da su baš ovo ti ljudi). Na svakoj vesti 70% komentara koji veze s vezom nemaju.

vladandencic@gmail.com

pre 2 meseca

Dosta mu je bilo, dosadio vise.

nikoladj789

pre 2 meseca

Putuj igumane
f

fifiPT1993

pre 2 meseca

Ne bi bilo dobro, realno postao je neki simbol redbula.
d

dragilunic

pre 2 meseca

moguce vrlo
D

Dakii_026

pre 2 meseca

Nadam se da nece otici iz redbula

Miki Milikic

pre 2 meseca

max 💪