Komentari na vest

Crno-beli kapitalac iz Austrije: Došao sam u Partizan da igram Ligu šampiona

Zoran Pejic

pre 3 meseca

Dobar igrac
E

Expo

pre 3 meseca

A ko ti rekao da cete igrati LŠ milic dimitrijevic ? Ko? Ko ? Da nije zuga , ovo je smesno