Komentari na vest

Čelnik EHF-a: Keln je kao Vimbldon! Fakti – nagradni fond F4 LŠ – 750.000, a Londona – 62.530.000

R

RG ima slican nagradni fond

pre oko 2 meseca

a zaradu oko 350 miliona,wimbledon ima jos vecu zaradu.. e sad koliko zaradi f4 u rukometu , pa verovatno je odnos otprilike slican.. u %, mozda zaradi par miliona i da 750 000.
G

Gost 21467

pre oko 2 meseca

Sufoa caci mucak nad muckovima
I

Izvrsitelj

pre oko 2 meseca

Kakav bre Višekruna , nit autoriteta , nit poštenja samo pun unutrašnje mržnje i želje za osvetom! Jadan dobio papir sa delegiranjem , morao da stane iza toga i postane krpa za ceo univerzum! Prenaglašena uloga samo jednog od tipova u lancu zločinačke organizacije koja uništava i koja će uništiti rukomet u Srbiji!
P

Poznavalac neprilika

pre oko 2 meseca

Onaj svrgnuti predsednik Vose to lepo objandio. Lepa slika, lepa prica, lep PR ali para nigde , jedino u tukometu osvajaci evro trofeja idu u likvidaciju. Dobro je kazo.
W

Wiener neustadt

pre oko 2 meseca

Nije tukomet, nego brukomet. Pitajte Vajšekrunu da vam objasni zašto se najtrofejniji srpski sport gasi. Ili još bolje pitajte polukvalifikovanog bravara iz Majevice.
@

@ Brukomet

pre oko 2 meseca

Pojma nemam kome se sada pripisuje Vajsekruna. Jedno vreme bio igrac na Slanoj Bari. Pa igrao na dvojnu za Dinamo. Sada kontam Parizan postao pod stare dane se odmetnuo u Partizane.