Komentari na vest

Bilo je to jedno fantastično putovanje: Jovana Brakočević objavila kraj trofejne karijere

T

Terza nas ukopa

pre 16 dana

Terza prepoznao kvalitet Tijane Boskovic dali se oni sale, ako se dobro secam Terza je za vise od 10 godina u tadasnjoj odbojci osvojio svega jednu medalju na Sp sa Srbijom i Crnom Gorom 2006, Brakocevic ga spasla otkaza koji mu je spremao Boricic , da nije bilo te medalje 2011 Terzic bi bio odavno na smetlistu istorije ,on ni jedno medalju nije osvojio svojim znanjem vec tadasnjom generacijom i kasnije Tijnom Boskovic ,vidimo sada njegovo znanje u ligi nacija i predhodna dva velika takmicenja .
d

dadagaga

pre 17 dana

Jedna od mojih omiljenih odbojkasica

Predrag Blagojevic

pre 20 dana

Nije nesto ni igrala za reprzentaciju posle se udala
U

Uncledrew

pre 21 dana

Znamo koliko je moglo Joco al i iovako smo zahvalni puno

Miloš Milovanović

pre 21 dana

Kakva karijera! Neverovatno koliko je tu igračica procvetalo u 20 i kusur godina

Mmrvic

pre 21 dana

Svaka cast devojka bas talenat

Kaki

pre 21 dana

Realno nasa reprezentatitvka bas dobra cura znam je ovako iz vidjenja zivi u mom gradu.
B

Bilks

pre 21 dana

Takav potez kada se donese odluka to treba da bude to, a ne da malo idu u penziju a malo se vracaju. Sve najbolje reci za njenu karijeru!
A

Astoria

pre 21 dana

Prelepa sportska karijera, hvala i svako dobro!
Z

Zivko57

pre 21 dana

Strasan srednji bloker brakocevi
A

Au brate

pre 21 dana

Kao da si napisao da je Darko Pančev bio golman...
k

krlo

pre 21 dana

Nikada nije bila srednji bloker
b

bogdan_b

pre 21 dana

Sve najbolje u daljem zivotu !
P

Partymaker

pre 21 dana

Velika karijera, za svako poštovanje! Svako dobro u budućnosti želim
m

milos111106

pre 21 dana

Svaka čast!!!!!!!!!
N

Nemanjasabac

pre 22 dana

Imali smo mi fenomenalne odbojkasice, nekako je uvek ta zenska odbojka koja me vise obradovala nego nasi veseli muskarci.

Vajta66

pre 22 dana

svaka cast , uspesno zavrsena karijera?!!!!
m

mozzart50

pre 22 dana

Bravo Jovana, bravo! Sve najbolje u daljem zivotu!