Komentari na vest
Antoneli nastavio dominaciju u dramatičnoj trci u Kanadi
M
Mihajlo3
pre 27 dana
steta za rasela sto je imao kvar, gledali bismo zanimljivu borbu za pobedu do samog kraja
C
Ceba23
pre 28 dana
mercedes je mercedes da se razumemo
mlade016@gmail.com
pre 28 dana
Опасан мали, баш ми је драго.
Miki Milikic
pre 28 dana
nema vise rivaliteta kao ranije
d
duskica12
pre 28 dana
steta sto kod nas ovaj sport nije vise pracen toliko
c
cjofa12
pre 28 dana
ovo je izgubilo svu zanimljivost, nije mi vise to to
dusann55555
pre 28 dana
Vidi se da Mercedes ima ubedljivo najbolji bolid ove sezone, tesko da ce neko moci da im parira
Dzeladija
pre 28 dana
svaka čast za mercedes,al su dobri drajveri tamo
A
Aleksandar Denic
pre 28 dana
Izgubilo je sve ovo draz, maksimalno
wizard 1987
pre 28 dana
koliko je nekad ovaj sport bio pracen....sada bleda senka
G
Gost gost
pre 28 dana
To nije tacno, vrlo je popularan i pracen. To isto ja mogu da napisem za npr. premier ligu jer sam ja prestao da gledam, ali ne bilo tacno, samo nisam u toku. Koliko je pracen je primer da je na trci u Kanadi za vikend bilo 360 hiljada ljudi. Takodje, ovo je pogresan sajt za pracenje vesti o moto sportovima jer forsira Zvezdu i Partizan i od 20 vesti na naslovnoj 15+ je o tome, a ostalo je fudbal ili kosarka
Danilo Pavlovic
pre 28 dana
svaka čast za mercedes
Gatsby82
pre 28 dana
Jeste da je Mercedes mnogo boljih od svih, ali i Kimi je fenomenalan vozač
r
rea
pre 28 dana
Zaista dramatična trka u kojoj su 3 vozača završila u istom krugu, napetost je baš izbijala. Elem, osim onih 4-5 krugova gde su se Rasel i Kimi preticali, te obilaženja Hamiltona i Ferštapena, apsolutno 0 zanimljivih stvari.
.jpg.webp)







