Komentari na vest

Antoneli nastavio dominaciju u dramatičnoj trci u Kanadi

M

Mihajlo3

pre 27 dana

steta za rasela sto je imao kvar, gledali bismo zanimljivu borbu za pobedu do samog kraja
C

Ceba23

pre 28 dana

mercedes je mercedes da se razumemo

mlade016@gmail.com

pre 28 dana

Опасан мали, баш ми је драго.

Miki Milikic

pre 28 dana

nema vise rivaliteta kao ranije
d

duskica12

pre 28 dana

steta sto kod nas ovaj sport nije vise pracen toliko
c

cjofa12

pre 28 dana

ovo je izgubilo svu zanimljivost, nije mi vise to to

dusann55555

pre 28 dana

Vidi se da Mercedes ima ubedljivo najbolji bolid ove sezone, tesko da ce neko moci da im parira

Dzeladija

pre 28 dana

svaka čast za mercedes,al su dobri drajveri tamo
A

Aleksandar Denic

pre 28 dana

Izgubilo je sve ovo draz, maksimalno

wizard 1987

pre 28 dana

koliko je nekad ovaj sport bio pracen....sada bleda senka
G

Gost gost

pre 28 dana

To nije tacno, vrlo je popularan i pracen. To isto ja mogu da napisem za npr. premier ligu jer sam ja prestao da gledam, ali ne bilo tacno, samo nisam u toku. Koliko je pracen je primer da je na trci u Kanadi za vikend bilo 360 hiljada ljudi. Takodje, ovo je pogresan sajt za pracenje vesti o moto sportovima jer forsira Zvezdu i Partizan i od 20 vesti na naslovnoj 15+ je o tome, a ostalo je fudbal ili kosarka

Danilo Pavlovic

pre 28 dana

svaka čast za mercedes

Gatsby82

pre 28 dana

Jeste da je Mercedes mnogo boljih od svih, ali i Kimi je fenomenalan vozač
r

rea

pre 28 dana

Zaista dramatična trka u kojoj su 3 vozača završila u istom krugu, napetost je baš izbijala. Elem, osim onih 4-5 krugova gde su se Rasel i Kimi preticali, te obilaženja Hamiltona i Ferštapena, apsolutno 0 zanimljivih stvari.