Nema hemiju sa ovim igracicama. Vidi se to iz aviona. Sa nekima od ranije je ovako kogao, vremena se menjaju , drugaciji pristup treba. Mladi covek nije isti sad i pre 20 godina. Teca je ostao u proslom vremenu. On je dadobudan, arogantan, voli da ponizi igracicu i to mu ne prolazi. On ne ume da se nasmeje, ne ume da ih bodri i da kaze bravo. One kad su u kanalu i kad im ne ide, on ne ume da ih vadi. On im tad dodje teret. Jednostavno, on je ostao u ranijem vremenu
A da je tebe pitam nešto. Zašto je Terza posle čitavih 20 godina (koji je udario temelj i pečat našoj ženskoj odbojci), umesto da ostane upamćen po tome da je gotovo svake sezone doneo našoj reprezentacuji neko odličje (dali zlato, dali srebro, dali bronzu, nebitno), jednom rečju doveo našu odbojku kao jednu od najboljih timskih sportova pored vaterpola, ipak pristao da ponovo bude naš selektor??? Pa zato pametnjakovići što su ovi iz saveza najzad shvatili da ne eksperimentišu sa selektorima, već da dovedu nešto provereno. Ko je stvorio, Tiću, Maju, Veljković, Rašić, Jovanović, Brankicu Mihajlović, Bjanku i mogu tako u nedogled???? Otkud se odjednom pojaviše mala Čajić i Zubić, a na putu i Tica. Kako to Hena Kurtagić drugu godinu zaredom ubedljivo najbolja na svetu po broju blokova??? Jednom rečju mnogo usko gledaš.
Nikog on nije stvorio, malo si pobrko loncice. On ne stvara. To rade treneri po klubovima. On selektira, zato se i zove selektor. Jel tako? To je jedan par opanaka a drugi je da je zbog njegove nadobudnosti mnoge precrtao, ako imas veze bar malo sa odbojkom onda bi to trebao da znas. Dalje za tebe, slusaj pazljivo, niko se iz saveza nije pitao da li ce on sada da dodje. Dalje, slusas li pazljivo a dzaba ti i da slusas kad ne znas da je on postavio sa simurinom sve selektore mladjih kategorija da bi kontrolisao svaku igracicu i ucenjivao kao i do sad a vezano za transfere, kao sto irena radi. I sad najvaznije ako i dalje slusas pazljivo, svako ali svako sa tim fondom igraca koje pominjes bi uzeo najmanje toliko medalja, najmanje toliko. Posto nisi iz odbojke i nista ne znas, sedi jedan!
Od najboljih komentara za teču. Covek tezak sam sebi. Ponizava igracice redom
Miodraze
Sve selektore je postavio tacno.
Pregazilo ga vreme.Dao je dosta- dobio dosta.Novo vreme nova pravila...
Koje bre novo vreme, šta lupetaš... sve te pekmezare će Tijana da vrati na fabrička podešavanja u roku od par nedelja, ima da igraju ko bele lale
odgovor gostu
Hahahaha pa ne mogu im treneri u klubu gde ih placaju debelo nista ne moze selektor a ni mama ni tata i onda ce Tijana da ih resetuju izvede na lpravi put
Kako da ne
bolje veka nego milenijuma ko ti
pre 3 dana
pa jbg imaš kratko pamćenje, kako Tijana dođe u ekipu, ista se preporodi i počne da pobeđuje, tako je bilo tako će i biti...to su fakti a ne zvona i praporci