Rukometaši Partizana (©Starsport)
Rukometaši Partizana (©Starsport)

Partizan 3/3, osvojen i Leskovac

Vreme čitanja: 1min | ned. 03.10.21. | 20:48

Crno-beli lako do trijumfa nad Dubočicom – 27:20

Zacrtali su rukometaši Partizana da im je cilj za ovu sezonu da osvoje titulu, da skinu Vojvodinu s trona i za sada voze po redu vožnje.

Posle tri odigrana kola crno-beli su na vrhu tabele grupe B Arkus lige sa sve tri pobede. Treću su izborili večeras u Leskovcu, gde su lako savladali Dubočicu sa 27:20 (18:12).

Izabrane vesti

Od starta su rukometaši Partizana stavili do znanja domaćinu da su došli po tri boda, autoritativno su počeli meč, poveli 3:1, pa 9:5 i praktično već tada je sve bilo rešeno, jer Dubočica do kraja nijednom nije uspela ni da izjednači.

Posle 15 minuta igre crno-beli su imali šest razlike (12:6), koliko je bilo i na poluvremenu, dok je u nastavku razlika rasla u nekoliko navrata do “plus sedam” za Beograđane, koliko je bilo i na kraju utakmice.

Najefikasniji igrač meča bili su Stefan Petrić i Đorđe Pisarić iz Partizana sa po šest golova, dok je Nikola Grubić sa pet bio najbolji kod Dubočice.

SUPERLIGA SRBIJE – 3. KOLO

GRUPA A

Petak

Rudar Kostolac – Proleter Z. 29:29 (17:16)

Subota

Železničar – Mokra Gora 28:31 (16:16)

Šamot - Spartak S 27:25 (14:12)

Nedelja

Dubočica – Partizan 20:27 (12:18)



tagovi

RK PartizanARKUS liga

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara