Komentari na vest
Zvezda uhvatila zalet za Podgoricu: Kiša trojki i laganica protiv Cibone
G
Gost Pele
pre preko 5 godina
Mali Branković razvaljuje, decko ima 17 godina ako se ne varam? Kuzmića odstraniti, igrati sa Nokom i Ritom na 5 ici. Ono kako on igra i kako se ponaša, postaje bezobrazno.
P
Pomoćnik Redakcije
pre preko 5 godina
Jel ima neko jači?
D
Djordje.R
pre preko 5 godina
Da li je sramota Kuzmica da prima platu i da li se moze igrati ozbiljna kosarka bez centra skorera
G
GostB
pre preko 5 godina
Jel igra Lazic u nedelju?
G
Gost998
pre preko 5 godina
Bolje da ne igra. On je losiji od Zagorca i Dange zajedno
E
Eh
pre preko 5 godina
Sad vidmo koliko je onaj Teri bolji od Kuzmića i Kuridze,kao i Čović od Koloma
G
Gost e
pre preko 5 godina
Kolom je za Covica Stokton.
Л
Ложач
pre preko 5 godina
Поновићу чињенице. Звезда има два евролигашка играча за прву петорку Лијда на 2 и Нока на 5(кији је тренутно због огромне паузе у очајној форми). Има одличног шестог играча Волдена, и има 10,11,12 играча за Ротацијуну виду Давидовца, Добрића и Рита. Лазић, Хол, Ускоковић да седе поред клупе у тренерци, Кузмић и Симоновић да прекину да се браве спортом звани кошарка, а остатак(ако га има) у неки осредњи клс тим
s
sramota
pre preko 5 godina
A kosta tim 10 milki
P
Prkačin
pre preko 5 godina
A Rita si zaboravio.
D
Djuraa
pre preko 5 godina
Velika greska je bila sto su oterali O'brajanta,a ne Kuzmica.N'noka treba uigrati za narednu sezonu,on je dobar igrac
Л
Ложач
pre preko 5 godina
Обрајант је сам себе отерао некошаркашким стварима, а да је одличан кошаркаш, јесте и ја сам се надао да ће се уклопити у Радоњин систем, ал то нам је што нам је. Идемо да покупимо све трофеје без крштеног плеја и центра. Али ми смо институција и најјачи смо када је најтеже
к
кк цз
pre preko 5 godina
Радоња...поздрављам све што радиш....осим што Ускока држиш на клупи а Хола на паркету....жалосно је то....и неправедно....
D
Darinjo
pre preko 5 godina
pa Uskoković je sasvim pristojno igrao poslednje utakmice, Hol se vraća posle pauze i ovakva utakmica je prilika da se razigrava...
P
Pa1
pre preko 5 godina
Prijatelju Uskokovic je večeras, od svih igrača, bio najduže na parketu. Ako se ne varam čak 32 minuta.
D
Drvo
pre preko 5 godina
Jos jedan mec koji smo odigrali za Partizan da ne ispadnu.
M
Milan 11
pre preko 5 godina
Kuzmić i Noko amaterski igrači
G
Gost e
pre preko 5 godina
Ne lupaj,Noko imao ogromnu pauzu,inace odlican igrac.
Ј
Јосиф
pre preko 5 godina
Рекреаривна утакмица, кој је још једном показала да ми немамо плеја нити центеа који може да одигра у нападу. Тешко нама са оваквим тарабама као Ноко и Кузмиќ, са пензионерима типа Симоновиќ и Куриџа, непише намсе добро. Ако изгубимо доле, нисмо први, тако да!
R
Realni Arth
pre preko 5 godina
Cestitke na pobedi, bez Lazica, Davidovca, Dobrica, mozda jos nekog nema ali ok, solidno, taman se vidi razlika. Malo me cudi razlika u rezultatu zbog zadnjih par dobrih igara Cibone koja je igrala skoro na posed protiv Buducnosti, pa pobeda protiv Partizana, itd. Iskreno, malo me zabrinjava Radanov, brate dobio si priliku pokazi se, nerezonski, brzopleto, gubi lopte, kad pocne akciju uvek ima problem , ili dodaje protivniku na ruke ili svom saigracu sa sto muka, nekako mi se cini da ide putem Simanica, ne dao Bog. Iznenadjenje za mene je centar Cibone Brankovic, pa taj ce da bude veliki igrac, pa on kompletan reket drzi sam i kontrolise nase balvane Noko, Kuzma, ko god bio tu, decko razva;ljuje, brani, postize koseve, imam utisak da je bolji od Simonovica iz Mege, naravno da je mladji i treba da se nadogradi, ali miljina da gledas takvog igraca, a kad gledam ove nase centre, neka nam je Bog mili na pomoc! Simonovic zreo za penzosa, i to po hitnom postupku. Kuridza, Radanov, Simonovic, Hol, ima jos neko, pa oni kad sutiraje trojke promase ceo obruc covece, ajde da imas igraca blizu, pa begas od blokade i mozda se i to desi, ali Boze moj, sami ko duhovi, phu, phu, phu ne ponovilo se! Srecno protiv Panate a onda Nedelja i Djetici, ko hoce na opkladu nek izvoli, razvalicemo ih! Samo se plasim da se ne umorimo od putovanja iz Grcke, ali nekako imam pozitivno raspolozenje da cemo ih razbiti/dobiti! Srecno
n
neshha
pre preko 5 godina
Kuzmic,Kuridza i Noko kao da se trude ko ce sto atraktivnije da promasi zicer.
B
B.C
pre preko 5 godina
Da ispod koša stoji
B
B.C
pre preko 5 godina
Da ispod koša postavimo kip slobode bio bi korisniji od Kuzmića!
3
31 titula
pre preko 5 godina
Vrlo profesionalno kao da nismo igrali i dobili derbi pre dva dana bravo Zvezdo.
.jpg.webp)





.jpg.webp)

