Nikola Kalinić (©Starsport)
Nikola Kalinić (©Starsport)

Zvezda opet rebnuta, Evroliga je udarila po džepu

Vreme čitanja: 1min | čet. 13.02.25. | 12:04

Crveno-beli će morati da plate 20.000 evra

Dvorana redovno puna, ali kasa gotovo uvek makar malo praznija posle domaćinstva. Crvena zvezda i Partizan Mozzart Bet su više puta u tekućoj sezoni, a i prošlih, popunjavali budžet Evrolige. Ponovo su se na tapetu našli crveno-beli.

Klub sa Malog Kalemegdana opet je rebnut, udarila ga je Evroliga po džepu. Izašao je spisak prestupnika, na njemu se našla i Crvena zvezda. Moraće da plati 20.000 evra zbog niza incidenata na utakmici sa Asvelom.

Izabrane vesti

Sankcionisani su crveno-beli zbog kršenja disciplinskog kodeksa Evrolige, i to po tri člana. U više navrata je spiker upozoravao navijače u Areni da ne koriste laser. To je bio samo jedan od prekršaja.

Čimezi Metu i Barselona moraće da plate 4.000 evra zbog nepoštovanja sudija. Iz istog razloga kažnjeni su Pablo Laso i Baskonija. Finansijska globa je za 1.000 evra veća, a pored Crvene zvezde najviše je morao da plati Panatinaikos.

Novčanici su ispražnjeni Erginu Atamanu i Dimitrisu Janakopulosu zbog pisanija na društvenim mrežama. Trener atinskog kluba moraće da uplati 5.000 evra Evroligi, dok prvog čoveka Panatinaikosa objave koštaju 7.500 evra.


tagovi

KK Crvena zvezdaEvroliga

Obaveštavaj me

KK Crvena zvezda
Evroliga

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara