Komentari na vest

Zvezda nema finansijskih obaveza prema Saši Obradoviću

djomla1774

pre 23 dana

treba on njima jos da doplati
М

Милутин

pre 24 dana

Видећемо, када буде тужио?!
Č

Čelafuto

pre 24 dana

Ne moze trener, da svaku utakmicu u 6.minutu prve četvrtine vadi jedne te iste igrače iz igre i da uvodi jedne te iste rezerve, bez obzira kako igraju u tom momentu ovi sto su na terenu! Da ne dubim dalje, ovo je samo delić šablona! Veštački je sve radio, nije imao tajming uopšte! To mozda moze kad imas sve vrhunske individualce, ovako JOK!
N

Nema eze

pre 24 dana

Partizan otero jednog Murinja, a da Zvezda ne može Čelafuta, daj sta vam je!?

nedjo nedjo

pre 25 dana

Dobro je da su uspeli da dogovore
O

Obradović Saša!

pre 26 dana

Saša Obradović kao trener ima više F4 turnira nego li KK Crvena Zvezda pobeđenih utakmica u plej-ofu Evrolige. Pritom čovek dokazani Zvezdaš, igračka legenda kluba. I onda neki instant navijači koji fantaziraju fetiše sa Zvezdinim nigerima imaju obraza da ga pljuju. Bljak.
m

maloKoncentracije

pre 26 dana

Nema obaveza jer je između njegovog odlaska i ovog saopštenja već sve isplatila.
V

View

pre 26 dana

Sporazumni raskid! Nsšli se na nekoj ceni i ćao. Ugovoreni dug nije oprošten, samo korigovan da se malo smanji šteta. Sve je lako sa neograničenim budžetom..
R

RS Rs

pre 26 dana

Nema sta, sve si nam otkrio. Molim vas iz mocarta da vise ne objavljujete ovakve vijesti kad ljudi " znaju" da nisu tacne. Svejedno vam je ako objavite da Zvezda nema dugovanja prema Sasi ili da ima jos godinu dana ili 5 godina, postoje ljudi koji " znaju sve".

Branislav Jovanovic

pre 26 dana

Iskreno, hvala sto je otisao, od onog zabadanja u ledja kad je otisao u buducnost ne mogu da ga smislim, a tek posle onog krindz ljubljenja grba...
B

Baba sera

pre 26 dana

Ma nema. Ćelavi je još platio da ode. Izljubio se sa parketom i ćao-zdravo .
M

MVPČAČAK

pre 26 dana

Da nema dok ih opet ne bude tužio. Posle toga oped ljubljenje grba i klanjanje...
N

Nemanja Lazić

pre 26 dana

Neka koristi i od toga
D

Dule V.

pre 27 dana

Kako je došao, tako je i otišao. Jednom iritantna ličnost, koja samo kad mu ide dobro pokazuje osobine trenera, učitelja, sportiste. Mešetarili su svi iz uprave, on da otpuste grka i tako im se i vratilo
Z

Zokili

pre 27 dana

Sale kao crno pače sav baksuzluk presao na njega i na kraju ga oterali i "otresli kao kesu", jbt to je zivot, idemo dalje sto se kaze
c

cvetak12

pre 27 dana

Obradovicu veliko razocarenje
0

0070

pre 27 dana

mozda im je oprostio kao i prosli put
M

Mamma mia

pre 27 dana

Dobro je Drčela, Dozet i menadžeri nisu nikad krivi.
Z

Za Triii

pre 27 dana

" ... od momenta raskida ugovora Zvezda nema vise finasijskih obaveza prema bivsem treneru Sasi Obradovicu...."... jer mu je ostatak ugovora isplacen unapred na ruke hahahah ...
A mozda se tu provukla i neka parcela na dobroj lokaciji pa ce i Sale da dize neke zgrade :)

Benny Ben

pre 27 dana

Obradović je prazna puška!

Danilo Pavlovic

pre 27 dana

Hvala Sale na svemu

Marko Pavlovic

pre 27 dana

Ma važi.........
M

MilanChe1986

pre 27 dana

Bas veliko razocarenje za mene ovaj Obradovic,divlju kosarku nam doneo,ego i komplekse
M

Markusss

pre 27 dana

Ako pažljivo pročitaš formulaciju "nema daljih finansijskih obaveza", veruj mi da sigurno nije otišao bez dinara. Našli se na pola. Što je sasvim u redu, jer zato i postoje ugovori.
B

Bacoglavac

pre 27 dana

Кога ови лажу више? Промене по 2-3 тренера у сезони, изротирају 20+ играча, све то споразумно и без финансијских обавеза? Како да не...
X

XL

pre 27 dana

Nisu oni(zvezdaši) "PAMETNI"kao mi,da na svakom igraču koji ode od nas ZARADIMO.Pobogu,pa košarka je IZRAZITO PROFITABILAN sport.
j

jos on nije

pre 27 dana

dao ostavku nego cekao otkaz a ovi lazu li ga lazu.
g

gggbbb

pre 27 dana

stipendista što bi rekli iz avangarde
u

uzicanin

pre 27 dana

Jedino je tacno da je "reseno na najvisem nivou"
s

salata

pre 27 dana

Šteta što su otkačiti trenera. Igrači su krivi za loše rezultate. Svi kompletno su pali u formi pred kraj sezone i prestali da igraju.
N

Nikola27A

pre 27 dana

svaka čast saši, dobro da je pao dogovor

Ivan Mijatovic

pre 27 dana

Pitanje je da li je bas tako,prosli put je bilo problema.
p

podeden

pre 27 dana

Isto ovako se zahvaljivao Sveropulosu pa za 6 meseci izadje doktor i sve ispriča,ko oprasta 1.2milona za iduću godinu,jedino da nadje klub sutra.
p

podeden

pre 27 dana

Da da isto oprostio veliki gospodin Sfero,a on na plati ladi jaja s ugovorom i za iduću samo 800 000 e bez bonusa + za trofeje, doduše nije ih bilo puno prosle i ove godine.

Aleksandar3006

pre 27 dana

Ma da časovi ljubavi,beše ovaj vas prošli put tužio?

Nikola Milicevic

pre 27 dana

zvezda nema obaveza prema sasi obradovicu
D

DosijeX

pre 27 dana

Meni ga je zao isto ko i Piksija i Dekija.. ljudi koji rade emocijama.. koji su veliki Srbi i velike legende Zvezde izgube se u svom poslu kad dodju kući.. Ok svi ćemo se složiti da Zvezda je pravljena isključivo za brzu i ofanzivnu kosarku, bez neke odbrane.. Ali onda u startnih 5 mora biti najboljih 5 i u rezervama drugih najboljih 5 i menjas.. al kad nekoga krene pusti ga, ako će dati 50p nek da 50p

Nemanja Milijanovic

pre 27 dana

Svaka mu čast kad je pristao, ako nije uslovljen.
T

Tvh

pre 27 dana

Kad je mogao Zeljko Obradovic da radi bez ugovora iz ljubavi za samo 217.000 € mesecno , moze i sa Sašom da se postigne dogovor

Meda74

pre 27 dana

Nije tu sve do trenera pokazaće vreme.

Salleee

pre 27 dana

Ma još je on platio zvezdi, šta vam je… zvezda je i u plusu

Igor Musulin

pre 27 dana

Наравно. Споразумно. Мада највећи кривци су у управи.....

Slobodan Milojkovic

pre 27 dana

Svaka cast, vidi se da covek voli Zvezdu....Srecno u daljem radu.

darkoni1991@gmail.com

pre 27 dana

Sve najbolje u daljoj karijeri.
g

goksi63

pre 27 dana

Sasa Obradovic je odlican trener ali u zvezdi nije napravio nijedan jedini rezultat
p

plavacc

pre 27 dana

kako to sad,zar nije kup najbitnije takmicenje
F

Fanste933

pre 27 dana

nema vise saradnje... ali opet najpametnije

Amir Tuzlic

pre 27 dana

Dobro je da su se dogovorili.

Umo Bolnik

pre 27 dana

Zvezdina legenda bio i ostace zauvek.
k

keruzzi

pre 27 dana

Veću i nemate, zato ste mali klub sa malog kalemegdana bili i ostali.
T

Top 20 igokea

pre 27 dana

Navijaci top 20 kluba na aparatima! 😂

mladen misic

pre 27 dana

jedna je Obradović Saša

Veljko Djoric

pre 27 dana

neverovatna zvezda

Zivot je igra

pre 27 dana

ajde Sale ćao.

Zivot je igra

pre 27 dana

što kažu da se ne ljubimo

Zivot je igra

pre 27 dana

hajde sale polako ti
m

metalika moj dobar

pre 27 dana

vama pare nikad nisu bile problem
J

Janaćko

pre 27 dana

Ma naravno, zapravo je Obradović platio Zvezdi ostatak svog ugovora.
h

hmmm

pre 27 dana

jbg sine ,ti to ne razumes.najbolji u vasioni je uzeo silne milione jer vas voli.ovaj nas nije toliko veliki trener ali je gospodin.mi svoj klub volimo bez para
d

dfgdfg

pre 27 dana

hmmm, ja isto idem na posao jer volim svoju firmu. Ma kakva plata od ljubavi se zivi.

Predrag Blagojevic

pre 27 dana

Dajte mu barem za autobus mada taj se proputovao
j

jokicCCvv.

pre 27 dana

trebao bi on da plati zvezdi za onu muku
T

Trebinje

pre 27 dana

Sa delijama iz uvek komedija
P

Pedjahn

pre 27 dana

Kad ce proslava 20 mesta u EL i 3 mesta u fudbalu na tabeli..zna li se datum?
C

Cirkuzati

pre 27 dana

Pa ti opet ljubi parket, pa ce oni opet da te najure bez dinara

Pedja19

pre 27 dana

Ne znam da li je bilo do njega, dolovalo je da je profi trener, ali ispalo ke da nije, ali je X pita dokazao da je veliki Zvezdas.
U

Ugovor

pre 27 dana

Nema ja sam bio ugovor
H

Hm hmmm

pre 27 dana

Domaci trener i onda jedan poziv resava sve. Zasto tako nisu uradili sa Sferoulosom? Zato sto njega ne zanimaju ni pozivi ni pritisci ni bilo sta. I onda navijaci ovog kluba pricaju nesto o odnosu Partizana prema domacim igracima… Svima je sve odavno jasno…
n

navijač czv

pre 27 dana

Uništio nas je u korona sezoni sada 2.put i samo neka što dalje ide od nas barem ćemo na pojam šablonske izmene zaboraviti čovek je uspeo da nam ogadi gledanje utakmica našeg tima veliki kiks uprave je bilo njegovo angažovanje....

Sloba

pre 27 dana

zvezda nema obaveze
p

patuljasti zlotvor

pre 27 dana

nikad ...akosu domaci treneri i igraci u pitanju to se lako resi ...to je u ugovoru sipkasa
V

Vasilis

pre 27 dana

Najpostenije moguce. Prosto nije bilo dobro, klub ga je zastitio maksimalno, izvukao se od bilo kakvih izjava i objasnjenja koja je, ako cemo posteno, bio duzan da kaze. Ogroman Zvezdas, ali i mi smo pa ne sedimo na klupi. Moguce da je Sasin najveci problem bas ta emocija koju ne moze da iskontrolise. Srecno mu bilo, al nemoj vise u Zvezdu.

Marko Zigerige

pre 27 dana

Sve kako da ne da im oprosti ugovor. Zamajavanje mase da ne bi videli koliko para imaju od njihovog vodje.
Н

Неутралац

pre 27 dana

Док нас не тужи.
m

mrgud1389

pre 27 dana

kakvih finansijskih obaveza bi trebalo da bude ako čovek ide u Hapoel Jerusalim i potpisuje tamo ugovor? opet se prodaje magla iz železnika.

Rops

pre 27 dana

Misli čika drčela kako oprati pare pa malo ispod žita..Baš su se lepo rastali da obradovic oprašta ..
B

Bejlison

pre 27 dana

Da je neke pravde, imao bi on prema Zvezdi

Milos Bozic

pre 27 dana

naravno...oni sa svima sporazumno...divni neki ljudi
p

predrag pedja

pre 27 dana

I prosli put je isto sporazum postignut hahaha
N

Natalii29

pre 27 dana

pa neka se rastanu ako misle da tsko treba
m

miki.mocart

pre 27 dana

A Sa Sveropulosom??? On je jos na platnom spisku??
T

Trebinje

pre 27 dana

HAHAHAHAHA JEL OPET LJUBIO PARKET
M

Mile led

pre 27 dana

Ahhahahaha uvek oprastanne dugova u zelezniku komedija

Mladen Stojkovic

pre 26 dana

Па ви сте патентирали опростио дуг због чистих папира!
O

Ovan jedan

pre 27 dana

Sve najgore mu želim
V

Vesttt

pre 27 dana

Batler ako ostane kod nas sledeće sezone ladno 20p u proseku za 30 minuta u igri Ovaj ga svako prvo poluvreme 7m držao u igri i sabotirao
P

Potanje

pre 27 dana

Sklanjanje Jaga, Saše, Onda Dozeta Bagzija, sve se internet navijačima ispunjava želja, pitam se gde je kraj? Jel klub vode navijači ili uprava?

Miloš Milovanović

pre 27 dana

Tako vas je voleo i črethodni put...sreća sad je završio posao...igrali ste 4 dana duže i jednu tekmu više od partizana u EL
B

Bunarrr

pre 27 dana

I dalje se ježim kad se setim rotacija igrača. I izbacivanja Dobrića do kraja utakmice čim pogodi 2,3 trojke
Д

Делије Сарајево

pre 27 dana

Обрадовић Саша!!!!! Нисмо се снашли, штета!!! Али заувијек Звездин ВОЈНИК!!!!
š

šteta

pre 27 dana

Bilo je loše, ali trebalo mu je dati da sam formira tim. Poštovanje za Sašu.
1

123345

pre 27 dana

Salo mutavi najgori trener sveta
J

Jasno

pre 27 dana

Veća nesreća nas nije mogla zadesiti Šteta što nije trener Partizana
N

Neznalica

pre 27 dana

On bi trebao nama da plati
P

Princez

pre 27 dana

Nismo ni susmnjali..Cak, verujem da im je Sasa vratio sve plate do sada i to sa kamatom jos zbog debakla..Taman da ima Sveropulos da se isplati jos koja platica
S

Saaaale

pre 27 dana

Korektno, za pohvalu
J

Jovan 84

pre 27 dana

Bajke i basne u izvornom smislu!
P

PAOKara

pre 27 dana

Pitanje koje je provejavalo kroz medije i navijačke priče – da li će klub morati da „krvari“ finansijski i isplati sve do poslednjeg evra iz ugovora – rešeno je direktnim dogovorom na najvišem nivou. I onda se posle cudimo zasto privantici zakidaju radnike i zasto plate kasne.Kod nas se anomila slavi kao uspeh.Nece placati jednog Srbina,ali zato lezu pare Grku .I treba Sferopulos da odmori sve dok lezu pare,do zadnjeg evra.
/

/-/

pre 27 dana

Ma nemoguce, Grobari tvrde da ima bar jos 5 sezona da ga placamo... Sto je babi milo, to joj se i snilo...
d

djuka2025

pre 27 dana

da im je opet uzeo obestecenje morao bi jos jednom da ljubi grb na parketu
M

Motli

pre 27 dana

Da li je ikada zvezda raskinula ugovor na stetu kluba??? Ovo postaje vec vredjanje inteligencije...
M

Mihajlo3

pre 27 dana

videcemo, nemoj za 3 meseca da isplivaju dugovanja i sudske sporovi
j

jel realno

pre 27 dana

U to moze samo budala sa poveruje.
b

burek sa mesom

pre 27 dana

Evo ja tvrdim da je 1+1=5, odgovor je pogresan kao i tvdnja da zvezda vise nema obaveza prema Obradovicu!!

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 27 dana

Нема шта, господин. Часови љубави!

Nataša Adamov

pre 27 dana

Sta ste drugo očekivali najbolji trener u Srbiji broj 1 nije trebao da ode!