(Evroliga)
(Evroliga)

Zvanično: Fajnal for Evrolige pred praznim tribinama

Vreme čitanja: 1min | sre. 28.04.21. | 12:45

Organizatori prihvatili preporuke državnih i lokalnih vlasti Nemačke

Kako je počela ova sezona u Evroligi, tako će se i završiti - bez navijača na tribinama. Elito evropsko takmičenje saopštilo je da gledaoci neće moći da prisustvuju Fajnal foru u Kelnu (28-30. maj) zbog "trenutne globalne situacije sa pandemijom i u skladu sa preporukama nacionalnih i lokalnih vlasti Nemačke".

Evroliga je navela na sajtu da je odluka doneta uprkos tome što je, otkako je otkazana prošla sezona, takmičenje razvilo veliki broj opcija i scenarija s namerom da u dozvoli navijačima da što većem broju prisustvuju Fajnal foru.

Izabrane vesti

"Međutim, s obzirom na to da su zdravlje i sigurnost gledalaca i učesnika najvažnija briga za sve, prisustvo na Fajnal foru sada će biti ograničeno na timove, osoblje i odabrane medije, a svi će biti podvrgnuti strogim higijenskim protokolima i propisima. Evroliga takođe će pružiti servis svim novinarima koji neće moći da prisustvuju zbog trenutnih ograničenja, kako bi imali (skoro) iste mogućnosti kao da su na licu mesta", stoji u saopštenju takmičenja.


tagovi

Evroliga

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara