Komentari na vest

Željkov povratak - najbolje što je moglo da se desi

Č

Čemu ovoliki tekstovi?

pre 18 minuta

Ja prvi želim Željku da osvoji EL i grčko prvenstvo, ali mislim da nikoga ne zanimaju dnevne novosti iz Atine.
D

Dokle

pre oko 1 sat

Ovog coveka do 2021 nisu u srbiju pominjali ni 1% od ovoga sto sada rade. Mediji su cudo. Necu dalje nego da li mozete mene da malo marketinski i naslovima forsirate. U Srbiji damo dva coveka imaju ovakvu halabuku a obojica su dubioze i psiho.

Марјан Симоновић

pre oko 2 sata

Posle panatinaikosa da vodi nasu reprezentaciju jedno 6-7 godine i dosta mu je
b

bad

pre oko 1 sat

pa tu tek ništa ne bi uradio,zamisli konferencija i kaže igrači gledaju u telefon i niko me ne sluša!🤢🤢
a

anamar09

pre oko 3 sata

Ajmo Zoc, dobrodosao...
t

tb

pre oko 3 sata

Ajmo svjedoci, 3 2 1 ... :)
G

Gost77

pre oko 2 sata

Neka prvo se vi retardi ispucajte pa cemo mi posle
B

Bojan Titov

pre oko 3 sata

Cekam tebe da ostvarim jedan davni san!!!
b

bad

pre oko 1 sat

naložio vas kao šabane i otišo kod zečeva a ti,vi mu i dalje kličite iz ljubavi!
D

Djordje135

pre oko 3 sata

Papapetru bratina jedny