Komentari na vest

Željko se vratio! Obradović: U meni još gori vatra, lako sam pronašao motivaciju

JEJICA

pre oko 22 sata

I partizan je bio veoma srećan.........
S

Sale Kg

pre oko 23 sata

Jedva čekam da vidim da li će mu skandirati sa tribina kad bude bio 18. na tabeli, kao što su ovde!
g

gg26

pre 1 dan

Јел то онај што му је клинка седела у крилу на задњем седишту ???
K

Kost.

pre 1 dan

Jel ljudi mogu da vide..opisu..a ne dozive emocije kao ovaj covek gde god da se pojavi.. Sem ovde,gde korov nikne gde god stigne.. Bog!!!🖤🤍
g

glisha93

pre 1 dan

Bolje ga u Grckoj docekali nego kod nas 🤣

Vlada81pfc

pre 1 dan

Kada nisi uspeo sa Partizanom da osvojis jubilarnu 10 titulu u evroligi,onda barem sa Panatom osvoji
G

GrofModerneHrvatske

pre 1 dan

Sad ce Nunna i Hernangomesa naučiti košarci

vozi Miško

pre 1 dan

Volim što je odrao onog Janakopulosu skoro kao Vasa Janja 🤣. Što se rezultata tiče videćemo, mada nisam optimista. Ništa ne može preko noći, a Janakopulos je poznat po strpljenju i toleranciji. Biće svakako zanimljiva sezona.
A

Andja454545

pre 1 dan

Tamo gde i pripada, gde će se ceniti njegov trud i rad, srećno Zeljko
B

Bracamik

pre 1 dan

Lako nasao motivaciju da se vrati jer radi iz ljubavi a ne za novac
N

Nessaj

pre 1 dan

Misliš da ZT predsednik FKCZ radi taj posao iz ljubavi? Jel ti nosiš gajbice iz ljubavi?
L

Lako se dogovori

pre 1 dan

Lako i brzo se covek dogovori i nadje motivaciju kad je plata par miliona...
N

Nessaj

pre 1 dan

Tu si u pravu. I tebi kad bi ponudili milion da nosiš gajbice u Grčkoj umesto u Srbiji za minimalac prihvatio bi zar ne?
č

čačača

pre 1 dan

Radi besplatno, ispostavi se nije, ili partizan ili nigde, ispostavi se nije. E to vam se zove čačanska prevara ko nije znao. Ne kaze se dzabe cacanska prevara i sabacka podvala. Nije to bez veze narod govorio jos odavno. Evo ga konkurentni primer iz prakse(zivota)
E

El ninhoo

pre 1 dan

Cekaj kako si ti zamisljao da radi za dz?,jeli ti radis(ako uopste) za dz?Hahaha sve sami specijalisti..
E

El glupinjo

pre 1 dan

Pa od vas sam to cuo. Ja nisam rekao da treba samo konstatujem sta se pricalo.Vas poznati casovi ljubavi koji budu papreno skupi. Na pocetku ljubav na kraju milioni!

acajank89@gmail.com

pre 1 dan

Zeljko sampion uvek
V

Veljmir

pre 1 dan

Ne razumem vas. Pa je l trebalo da umre da biste bili srećni? Vi ni tada ne biste bili zadovoljni... Čovek je najuspešniji trener Evrope. Svi bivši igrači ga zovu da drži predavanja na klinikama košarke. Šta je trebao da uradi da ga ova instant deca ne bi razapinjala u pričama? Smešni ste vi koji lajete...
N

Nessaj

pre 1 dan

Trebalo je da vodi zvezdu a ne partizan. Delije, kao svi pravi Srbi, ne znaju da pruže ruku i kažu svaka čast. Ne sme niko ko nije zvezdaš da bude uspešan, to je rezervisano za njih. Ne postoji realni navijač CZ, svi su opičeni u glavu bar malo.
S

Sale Kg

pre oko 23 sata

Krivo nam je što je otišao iz Partizana jer dok je bio ovde Zvezdi su trofeji bili zagarontovani, ovako sada moramo baš da se potrudimo!
C

Claudio Lopez

pre 1 dan

Kako one bese ili Partizan ili penzija 😂😂😂 Kakvi navijači takavi bivši trener
N

Naravno

pre 1 dan

Bitno da ste vi navijaci koji nemaju svoj klub pa moraju da navijaju za FMP.
@

@naravno

pre oko 24 sata

Zato ti navijas za partizan igokeu...
p

paki23055

pre 1 dan

Bice ovo zanimljiva sezona za Panatu
j

jsd

pre 1 dan

hoce kao za Partizan
G

Gg3+

pre 1 dan

Gate 13 + BBB + Grobari Together forever!
E

Edo555

pre 1 dan

Na pola sezone ce ovaj biti nogiran.Njegovo vremenje proslo,odvano.Cim buee poceo da se crveni i urla igraci ce ga busiti kao u partizanu.Sreca pa je i ovde iz ljubavi ne zbog para
@

@ssss

pre 1 dan

Jeste,njegovo vreme je prošlo a dobio je najveći ugovor u istoriji kada su treneri u pitanju.Dočekali ga u Atini kao Boga.Važno da su tebi na Informeru rekli da je Željkovo vreme prošlo!
N

Nessaj

pre 1 dan

Nekom legenda Zoc, neki su ljudski soc
P

Pedjah

pre 1 dan

Ne diraj im “opoziciju Andjusa” sa drzavne Arene koji etiketira na najogavniji nacin najtrofejnijeg evrospmog trenera u istoriji i pri tom,pazi sad SRBINA!E to moze samo u ovoj zabokrecini u kojoj zivimo.Bravo Zeljko insto dalje odavde,a proci cw i ovo zlo jednom..

Veca1971☆

pre 1 dan

Sa koliko nula se piše reč motivacija ? Jel sme neko da pita gospodina od reči ? Pitam kao Zvezdaš...a i za druga
T

Torbicis

pre 1 dan

Sa onoliko nula koliko svi vasi treneri i igraci nisu videli ni na filmu,ovo je tekst o zivim legendama ovog sporta,menjajte portal!!!Srecno Zeljko i da nam se vratis!!!
P

Pedjah

pre 1 dan

Pitaj jedinu legendu koju ste u tuznoj i skromnoj istoriji stekli,cika Čovketa.Svako ima svoje legende..

Uskekruske

pre 1 dan

Videcemo sta ce biti
J

Jole 39

pre 1 dan

Koliko ih boli najtrofejniji. Ima jos tri titule da uzme da crknu od muke.

human

pre 1 dan

Motivacija se piše sa koliko nula..

Бурек са сиром

pre 1 dan

Због чега је у коментарима присутан оволики број навијача ККЦЗ? Стварно не разумем. Јел може неко од њих да ми објасни?
M

Milanoub2

pre 1 dan

Zvezda ima najsigurnije dve pobede u evroligi u novoj sezoni protiv zeljka i PAO.kako ljudi da ne komentarisu pa oni slave zeljkov dolazak u atinu jer imaju te sigurne pobede

Neksaa

pre 1 dan

Pa evo ja ću, zašto ne bi bili prisutni? Jel Obradović trener Partizana? Nije. On je trener Panatanaikosa, ja ne vidim problem. Ti?
N

Nessaj

pre 1 dan

Najmanji psi imaju najvise energije i najvise laju
U

Uncledrew

pre 1 dan

Hahahha sad ce pao biti najveca ljubav...

gorandavinic1974@gmail.com

pre 1 dan

lako je biti trener kada imas neograničen budžet. unistio si reprezentaciju kada smo bili domaćini evropskog prvenstva. ekipa gde igra Bodiroga.Jaric.Radmanovic ....ne moze da prodje u drugi krug .sramota
N

Nessaj

pre 1 dan

RADMANOVIC. Od svih imena on nabroji Radmanovica, lika koji ljusti bananu dok trener prica najbitnije moguce stvari. Aj da si nabrojao nekog bitnog pa i da razumem. Sedi jedan.
D

Dejan1234589

pre 1 dan

Atina ima manji aerodrom🤫
M

Majamaki3

pre 1 dan

Daj mani me vise panatanaikosa nece nista osvojiti
M

Majamaki3

pre 1 dan

Daj mani nas vise Panatanaikosa
p

paki460

pre 1 dan

Evropski Greg Popovich, doktor ali mi je zao sto je u PAO otisao, bolje da ga uzeo neki drugi klub koji nema najjaci roster na papiru

Slobodan Milojkovic

pre 1 dan

Videcemo sta ce napraviti...nema sumnje da je dobar trener...

RealNo1

pre 1 dan

"Ја не видим себе у другом клубу. Или ћу бити овде или нећу радити." Човијек од ријечи по ко зна који пут.
P

Preža

pre 1 dan

Zašto ljudi govore neistinu, uvek sam se pitao?
G

GostTT

pre 1 dan

Objasni nam svoju bol? Šta tebe konkretno boli što se on vratio u EL? Da li i dalje tvrdite da ga je vreme pregazilo? Uff kako će da vas trpa!
B

Bljucc

pre 1 dan

Idu tamo gde treba da Zavrse ... Ode za pare
m

milos987

pre 1 dan

Gori vatra za 12 milona
G

Goxxx902

pre 1 dan

A hoce li grobari i dalje da masu onim velikim zastavama sa likom njihovog idola?
N

Naravno

pre 1 dan

Da hocemo,cak ima da pevamo Zeljko Obradovic kada bude dolazio,a vi vaseg Sasu kako cete da ga sacekate sa pljuvanjem ili kako vec po obicaju.
N

Nessaj

pre 1 dan

Naravno. Isto tako su pozdravljali i Saleta Djordjevica kad je dolazio u Beograd da igra u dresu Barselone. A da, to je bilo pre 2011...Nista onda

Slavko Ćosić

pre 1 dan

Ne brukaj se , da ne bude svašta . Mala šala . Trenerčina ako ga budu slušali.
i

ivi

pre 1 dan

Vidi brate Partizan 15000 ljudi na aredrmu ali pao puca beogradu sa sve posuljmenim
G

Goxxx902

pre 1 dan

A motivacija se zove Dolar. Da se ima za jos neku zgradu na Zlatiboru. I za kazino, naravno.
G

Guzva u sesnaestercu

pre 1 dan

Aj u po 20 marke da ce kumara da ga tera u decembru
a

anelej110

pre 1 dan

Gori vatra zvana 10.5mil e, Partizan je jedini klib u kojem ja mogu da radim ili cu raditi ovde ili necu vise nigde raditi,jednostavno je.

Milan Milutinovic

pre 1 dan

Ne razumem navijace Partizana da zvezdasi moraju da postuju Zeljka Obradovica.Za EP 97 i SP 98 mu hvala ali navedite mi gde to navijaci drugog kluba moraju da obozavaju trenera rivalskog kluba.Sigurno na primer navijaci Boke obozavaju Marsela Galjarda.Navijaci Reala sigurno obozavaju Gvardiolu.
S

Selcouth

pre 1 dan

Zato nam je društvo tu, jer prosečan srbenda deli čoveka prvo na zvezdaša ili partizanovca. Poštovanje zaslužuje jer je prvenstveno Srbin koji je doneo svojoj zemlji 4 medalje sa velikih takmičenja. Kako bih vas ja "navijače" zaposlio, nije poživeo Tito dovoljno...
A

Aloooooooo

pre 1 dan

Da vam nije bilo Zeljka nebi ste nikada igrali ni taj jedini top8 ,davne 2015.Tada Zeljko vodio Fener a Duda Efes,svi su pricali dace Zeljko da pusti Dudu jer mu kum,jel znas sta se desilo Zeljko koliki je Turcnin kako ga vi zovete pobedio Efes i umesto Efesa Zvezda otisla u top8,jel znas ko dao najvise koseva za Fener pa Bogdanovica kome ste vikali da je Ustasa,jel znas ko doveo Kalinu u Fener i Zvezda dobila obestecenje u to vreme cak milion evra ,pa opet da ti kazem pa Turcin Zeljko kako ga vi zovete,samo ne mojte naseg selektora Alimpija kada bude nekada preuzeo Zvezdu da ga nazivate da je Turcin.
N

Nessaj

pre 1 dan

Ako to tako gledas, ni vi ne biste nikad osvojili Bari '91 da vam nije bilo Panceva, Savicevica, Jugovica, Belodedica, Dike, Binica...i Piksija sa informacijama iznutra.
P

Påpåp9097533

pre 1 dan

Za dlaku dobio Zitka jakovljevica... Dugo je razmisljao gazda Panate izmedju Zeljka i Zitka....presudilo je 9 evroliga nasuprot 6 zitkovih.
G

Gost VI

pre 1 dan

Za uspehe u prošlosti, prvi sa Partizanom, svaka čast. Za uspehe ubudućnosti ćemo videti. Mislim i da mi navijači Partizana malo preterujemo. Partizan je za mene jedan, jedini. Sve ostalo, igrači, treneri, su prolazni. Ne može ni jedan igrač, ni trener biti jači i bitniji od Partizana. Žoc je sada zasnovao radni odnos sa Panatinaikosom i mora da poštuje svoje radno mesto. Mi moramo da poštujemo i volimo svoj klub, i to je to. Nema mešanja emocija kad igraju jedan protiv drugog, mi volimo svoj klub.
R

Razbijanje

pre 1 dan

Kakve emocije prema Panatinaikosu, treba da ih razbijemo ako budemo mogli, isto kao ove sezone.
N

Nessaj

pre 1 dan

Klasika - grobarski komentari realni 1/1. Ovakav komentar nikad nisam video na ovom sajtu od zvezdasa. Zato je partizan veci od zvezde - jednostavno stvara bolje ljude.
B

Branimir Milev

pre 1 dan

Obradović Željko!!!

Milos Veljkovic

pre 1 dan

nista ne podlozi vatru bolje nego par miliona evra

Aleksandra Martać

pre 1 dan

Od rečenice da želi samo da bude u partizanu do toga da je brzo našao klub, svakako sve najbolje
N

Nessaj

pre 1 dan

To je kao toksicna veza - koliko god voleo drugu polovinu, moras da je napustis i odes dalje jer stvari vise ne funkcionisu i bolje je za oboje da se zavrsi. Pogotovo ako te busi iznutra.
N

Nessaj

pre 1 dan

Gle zvezdaški inceli što su mi izudarali minuse lol

dusann55555

pre 1 dan

Pronasao je motivaciju u vidu para
M

Mata12

pre 1 dan

Koja je ovo prevara od coveka!!!
G

Goxxx902

pre 1 dan

Malo je reci da je prevara.
N

Nessaj

pre 1 dan

Brate, prevara od coveka moze da osvoji nesto na mufte, na mucku, jednu, dve, mozda tri titule...ali DEVET? Ako je tako, onda je i FK Zvezda prevara, jer je osvojila devet titula za redom?!?!?!?

Rops

pre 1 dan

A mi oterali sve velike ljude nema strpljenja zato i menjamo trenere kao carape...
j

janees

pre 1 dan

Vratio se najveci od najvecih
!

!

pre 1 dan

"Malo ko zna da je u Čačku daleko više navijača Crvene zvezde nego Partizana, i u fudbalu i košarci. Na primer, Dragan Kićanović je veliki simpatizer crveno-belih. Željko Obradović i ja smo takođe veliki zvezdaši, samo što igrom slučaja branimo boje Partizana!", rekao je Marko Ivanović Badža dok je igrao u crno-belom dresu.
S

Scouser

pre 1 dan

Pokazao sam ortaku taj isecak, kaze ovo nije tacno, photoshop... 😂
A

Aha.

pre 1 dan

Dobro,znaci i vasi priznaju da su najvece legende Partizana pravile istoriju u crno-belom dresu.Hvala na podsetniku

tokisa92

pre 1 dan

Bravo zeljko, tako i treba. Srecno i samo napred
R

Realni navijač

pre 1 dan

Sapunica je počela,ne gledamo više u tuđe dvorište,ajde da se okrenemo našem voljenom klubu,koji je veći od svih,pa i od ovog čoveka koji je lako našao motivaciju iz miliona razloga.
Z

Zzt

pre 1 dan

Last dance za zeljka

Henry14

pre 1 dan

Legenda je Partizana,najveci svih vremena.Ali ovo je jos jedan dokaz da niko nije veci od Partizana pa ni on.Kao neko sa ogromnim uticajem i integritetom morao je pazljivo da bira sta ce da prica,niko nije siguran u bilo sta.Sa srecom Zoc,uzmi tu desetu.A mi cemo sami svoje bitke da bijemo da oteramo zlo iz kluba.
g

goks

pre 1 dan

To "Niko nije veći od Partizana" je samo fraza, jer da nije tako lik koji ne sme da se pojavi na utakmici ne bi bio predsednik kluba.
M

Mnr1

pre 1 dan

Bravo za Zeljka, sto bi se reklo “ one last dance” , trebao je biti sa nama ali jbg, nekad se neda
9

98765

pre 1 dan

10500000 motivacija
J

JBL

pre 1 dan

Vredi bar jos toliko.KRALJ je docekan u Atini!!!
n

ng

pre 1 dan

"ako imas motivaciju možeš da uradiš šta god hoćeš"-izgleda da u partizanu nije imao motivaciju
L

Lacky

pre 1 dan

Lako je našao motiv...4 mil. po sezoni...jbga,ljubav je ljubav...

Valentina Kolar

pre 1 dan

Zaboravio sve za 6 nula

Sale Milosavljevic

pre 1 dan

Najbolji se vratio definitivno.
K

Komedijaa

pre 1 dan

Ljubitelji franjinog mezimca kadar nevera
J

Jole 39

pre 1 dan

zato sto su vam od svega pare prece
S

Saša_PFC

pre 1 dan

Naš Željko naj veći Željko eto proda veru(Partizan)za večeru(novac).Pričao nam je bajke o ljubavi prema Partizanu i trebalo su mu nedelje i meseci da se oraspoloži i dodje u Partizan a sada kako cujemo za dva dana je nasao zajednicki jezik za Grcima.Pitamo se zasto dok je Partizan bio u potpunom kanalu nije nikada dosao u takav Partizan i pomogao mu da se izdigne iz svega.Dosao je kada je Partizan konsolidovan i kada je uprava na celu sa Ostojom dovela u red i finansije i klub i kada je tek nasao zajednicki interes u Partizanu odnosno koliko novca ce on licno dobiti e tek tada je dosao u Partizan.Prodavao nam je pricu o ljubavi prema Partizanu i verovali smo mu...verovali smo da mu je Partizan jedini izbor do kraja svoje karijere i da ne postoji niko drugi osim Partizana.Doziveli smo eto to sto smo doziveli i bas me interesuje da li neki koji su mu davali do sada podrsku i dalje biti takvi.
@

@

pre 1 dan

Sta tebe briga sta on radi? Naravno da ce da prihvati ponudu da dokaze vama svima koji s£rete da je potrosen , da ne moze nigde da vodi, da mu niko nece dati te pare. Sad cemo da vidimo kako ce mag Ostoja da utegne klub, ajde bas da vidim sad

micaredstar72@gmail.com

pre 1 dan

casovi ljubavi.Koja je ovo prevara od coveka
E

Eh

pre 1 dan

Kada coveku koji osvojio 9 Evrolige neko kaze da je prevara,sta reci .
N

Normalno

pre 1 dan

A vi kako te?Kako vi stojite sa ljubljenjem grba 😁,to jes sa sut kartom po drugi put.

Malilija031

pre 1 dan

Volimo zoca vise nego oca

Zivot je igra

pre 1 dan

Srecnoo Zeljko u gr
C

CD

pre 1 dan

Da se Sveropulos vrati u Zvezdu pa da vežemo 10:0 sa Panatom. 😀
M

Markusss

pre 1 dan

Pita baš Željko jel dolazi u Olimpijakos da cepaju sad derbi u Grčkoj.

Vanja Mladenovic

pre 1 dan

Tol'ko o tome samo Partizan
N

Nessaj

pre 1 dan

Samo Partizan...kad bi drzava bila normalna, pravna i ravnopravna, kad je ne bi vodili navijaci zvezde. Ovako ne vredi trositi zivce. Djokovic otisao iz zemlje, Obradovic otisao iz zemlje...Ostaje samo soc
P

Povratak kuci

pre 1 dan

Vraca se Zeljko kuci, u svoj klub u kojem je proveo vise od pola svoje karijere

Milan Lukic

pre 1 dan

jedostavno je najveci trener ikad
7

75dr

pre 1 dan

Povratak kralja tamo gde ga najviše vole
9

92929229

pre 1 dan

Ili Partizan ili kraj karijere rece veliki obrad hahaahahahababaabababbhahahahaaha
N

Normalno

pre 1 dan

Neko je veliki Obrad,a neko je mali klub sa Malog Kalemegdana.
P

Pitaj te

pre 1 dan

Vi vaseg Obradovica da li voli patlidzan i koliko kosta obraz.
E

E vidite

pre 1 dan

Ovaj Grk koji ga sada placa prozivao ga Rumenim,crtao mu patlidzane po glavi i sprdao se sa njim pa zato pitam koliko kosta Obradovicev obraz.
@

@E vidite

pre 1 dan

I taj Grk sada sedi pored njega i svaki put kada ga spomene na konferenciji kaže Kir Obradović. Zamisli, mire se ljudi, ko bi rekao
/

/-/

pre 1 dan

3,5 miliona godisnje su jaka motivacija

Nadja17

pre 1 dan

Posle svih trofeja i uspeha i dalje pronalazi motivaciju i glad za pobedama

Bojan76

pre 1 dan

Ovakve reci najbolje pokazuju zasto je Zeljko Obradovic toliko dugo u vrhu evropske kosarke
K

Kuku

pre 1 dan

Neverovatno je kako je sve najgore skupljeno u i oko tog kluba licemerje ovih iz partizana ,uvek su im pare najprece
H

Hm

pre 1 dan

Jel realno da ovoliko pucaju kompleksi ove crvene sto neki tamo Grk dao svoje pare Zeljku,koliko su oboleli u mrznji i zavisti da oni ne vide vise realnost ispred sebe ,nego im je samo Zeljko u glavi.
R

Raša P

pre 1 dan

Ko jednom pobegne bežaće stalno! Da je bilo pravde ne bi bio trener!

cima88

pre 1 dan

Zeljko se pogubio.ne žele ga vise
S

SR B I N

pre 1 dan

Strašno ej šta je Žoc napravio od KK Partizan. Prvenstveno ovi koji laju na ostoju treba da shvate da ga je Ostoja i doveo u Partizan, da bi on htio onda da smijeni Ostoju. Željkov angažman je već dogovoren kaad je PArizan igrao u Atini ali to je tako lako prošlo kroz uši i zaboravilo se. Pričao je da nema ugovor sa Partizanom a imao je skoro iste pare kao što je dobio u PAO. Imao je istii a i bolji tim od Penjaroje a bio zadnji na tabeli i ništa nije napravio. Partizan je sezonu završio sa NULA trofeja i užasnim plasmanom u Evroligi. Ali njegove navijače je neko ubijedio da im je uspjeh što su dobili Zvezdu. I jedni i drugi navijači su toliko glupi d aje to skoro pa nevjerovatno. Dva državna projekta koja su imala više para od većine timova u EL a vidite im rzultate.
S

Smarate sa tim branjenjem miajilovića

pre 1 dan

Nema smisla to što pričaš. Obradović je izabrao Partizan, a ne obrnuto. Valjda je to svima jasno sada

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Ostoja je molio Željka da prihvati da bude trener klub je bio pred bankrotom promenio je tri trenera u sezoni Ostoja bi tada da nije Željko prihvatio morao da napusti pa pitaj ga zašto je prećutao da je Željko prve godine kad je došao radio tada bez para to je pre nekoliko dana izjavio Iskjerdo da je prve sezone samo stručni štab primao platu a Željko nije.
@

@

pre 1 dan

Eto ga sad Ostoja na delu, pa da vidimo
G

Gost Pera Kojot

pre 1 dan

Cuvaj se ti Obradovicu Dzonsa da ne ugasi tu vatru kao kod Nana.
M

Manipulator

pre 1 dan

Nemojte molim vas da se pravimo naivni da ne znamo o čemu se radi. Uzmite tabelu Evrolige u dve zadnje sezone i vidite kako se završilo. Pa, onda uporedite malo. Znate o čemu pričam, kao i svi što znaju.
V

Vaaanjaaa

pre 1 dan

Uzmi u prethodne tri pa vidi pa crkni od muke jer to necete nikada uspeti
M

MareSu

pre 1 dan

Kao navijač Partizana, nisam verovao kada se vratio u Partizan... Velika imena koja su došla verovatno i zbog njega samog, da se ne nabraja Punter,Exum, Ledey, Mathias i ostali igrači.. Sve je bio kao san... Zaista hvala mu na tome... Aliiii, čitajući komentare na društevnim mrežama, ovde i ostalim sajtovima, vidim kako mnogi navijači i dalje Željka dižu u nebesa a teraju limara.. Isti taj Željko je sastavljao tim svaki put... Sam je birao Washingtona, Kaminskog, Miltona, Jabarija, PJ Doužera i ostalih imena posle famoznog poraza od Reala... I zašto nije uspeo, iz prostog razloga što je počelo vreme da ga gazi i forsiranje njegovog stila košarke. Mnogo prljavog veša je izneo nakon odlaska, čime je dodatno podgrejao masu kako je on jedini ispravan, i ustvari oteran. Svaka utakmica koja je bila na nož na 50:50 mi smo je gubili. Za sve to vreme nisam čuo ili pročitao da je izjavio pogrešio sam JA lično izborom akcije ili izmenama igrača... Ili je bilo do sudija ili je bilo sešćemo i analizirati isto... Otišao je u Panatu, imaće neograničen budžet kako je kumara i sam izjavio, Nun,Osman,Lessort,Heyes, Sloukas, + što će dobiti još par igrača koje ni mi ni zvezda zajedno ne možemo potpisati.. Tako bi trener mogao i ja da budem.. Sve u svemu braćo puna podrška za našeg ćelavog Španca koji je preuzeo brod koji je maltene već potonuo... NIKO ALI NIKO NIJE VEĆI OD KLUBA I SVETOG GRBA!!! VOLIM PARTIZAN!!!
K

Korekcija

pre 1 dan

Dolazili su zbog para, ne zbog Zeljka. Te price da su zbog Zeljka je krizni PR koji je nastao nakon sto je Panter u prvom intervjuu po dolasku rekao da je ogromna kolicina para u pitanju. Nakon toga je imao jos 10 intervjua u mesec dana gde je pricao da je zbog Zeljka dosao kako bibse oprao, i nakon toga je svaki novi igrac po automatizmu morao da prica da je zbog Zeljka tu.
b

bbgarko

pre 1 dan

Ma boga mi svasta ce tu da bude ,ako se zadrzi
o

opstanak

pre 1 dan

Željko bi lako opstao u divljini i bio bi vođa izviđača. Ne trebaju mu ni kremen ni šibica ni upaljač najlakše se vatra pali zelenim novčanicama.

Dorcolac

pre 1 dan

Časovi ljubavi?
P

P595595509

pre 1 dan

Odlozeni do daljnjeg
N

Normalno

pre 1 dan

A vi kako te?Kako Saso ?Jel jos uvek ljubi grb😁
.

..

pre 1 dan

U Grčkoj mu sigurno neće poturati klipove pod noge od struktura unutar samog kluba do režimskih medija i botova, niti će ga uvlačiti u politiku, imaće 5 puta normalnije uslove za rad u Grčkoj nego u Srbiji. Srećno mu bilo.
S

Slavuj

pre 1 dan

Ti pričaš o normalnim uslovima u Grčkoj? Koliko je tamo normalno i bez tenzija imali smo mogućnost vidjeti tokom finala plej ofa. To je toksičnija atmosfera i od beogradske. Baš me interesuje kako će to izgledati sledeće sezone. Kako je bilo ove i prošlih, vidjeli smo. Ako je to normalnija atmosfera koju je Željko priželjkivao, onda se mi svi kopčamo na leđima. Biće ipak da je 3,5 miliona po sezoni dovoljan razlog da upliva u mulj atinskog rivalstva. Tu je proveo dosta godina i neće mu biti strano, mada je sada intenzitet nemoguć. Biće zanimljivo gledati ove godine grčku ligu, bar u plej ofu, jer ipak je Željko legenda Panate
T

Tsog

pre 1 dan

Hoce biti prijateljska pao-partizan u Australiji?
G

Gost.

pre 1 dan

Para vrti gde burgija nece
N

Nele0209

pre 1 dan

U njemu vori vatra hahaha, za 10 milki🤣
M

MilanChe1986

pre 1 dan

On se uvek lako dogovori,samo su mu pare bitne,ostalo voli sve ali do zadnjeg evra,nesrecni partizan turke i ove

Isa Peric

pre 1 dan

Bilo bi lepo da Grci dodju do osme titule pa valjda ce i on uzeti onda 10- titulu u Evroligi !!

kiboooo

pre 1 dan

Laka motivacija 10 miliona
u

uh

pre 1 dan

E Željko, Željko, zar je teško u životu priznati grešku. Ok, ja sam kriv, zajebo sam se u Partizanu dovodeći pogrešne igrače i to je to. Ostaćeš trener sa najviše trofeja što te ne opravdava da si mali čovek. Pobegao si i ostavio navijače da se jedu među sobom.
A

Ahahhahaahahaha

pre 1 dan

🤣🤣🤣🤣🤣🤣dobar vic crvenkapice,dobar🥳🥳🥳🥳,daj jos neki znas ono Partizan i Zvezda su jedini klub iz Beograda koji su doneli Titulu prvaka Evrope .
@

@ahahahha

pre 1 dan

Jesu. Cak je Zvezda donela pre Partizana
G

Gost768

pre 1 dan

Za 3.5 milke po sezoni i ja bih je našao🤣
U

Urke17

pre 1 dan

Za motivaciju ima preko 10 500 000 razloga, kako da je ne pronadje.
a

anelej110

pre 1 dan

Ovo je jedini klub u kom ja mogu raditi ili ce viti tako ili ja necu vise nigde raditi,jednostavno je.

cone1312

pre 1 dan

Srecno zoccccc..

nikola.p

pre 1 dan

Ma šta će nama Željko kad imamo Ostoju!

Nemanja Panic

pre 1 dan

Za prave navijace Partizana ovo nije nikakva izdaja...Oteran je odavde..Bice prilike kad sve ovo prodje da zavrsi sta je zapoceo...
П

Пробудите се

pre 1 dan

Не знам на које не људе мислиш да су га птерали! Вероватно на оне који су га довели хахахах. И плаћали га дебело, за српске услове више него дебело! А отишао је САМ после скора 2-8 и понижавања од свих редом, па и Асвела. На колико утакмица сте имали серије по 0-20 са овим некад великим стручњаком кога прегазило време! Схватите да је човек за пензију - не иду људи џабе у пензију са 65, време их прегази, долазе млађи, енергичнији, полетнији… Дакле, нико га није отерао. Чекали сте га као Бога из Атине а он се већ тада био договорио, како вам није јасно? Зато је прошао кроз масу а да није застао, једном речју вам се није обратио, а ви му певали, скандирали, лет пратили… Још колико треба да вас понизи да схватите? Пробудите се аман бре! Видите ли да и сад лаже - као прекјуче се први пут видели и разговарали, а грчки медији НЕДЕЉАМА пишу да је завршено, да се само чека прави тренутак… И уговор обелоданили. А знате ли колико се дуго ти уговори праве? Ви мислите сели њих двојица, хоћеш 3,5 милиона, хоћу и решено? Е брееееее колико сте наивни и смешни, па ти уговори имају гомилу чланова, заштитних клаузула, свега… Не ради се о 10,5 хиљада евра, него милиона! Ма шта ја вама објашњавам кад живите у свом балону!
N

Nessaj

pre 1 dan

Ti da si bitan, bio bi neki akademik, znalo bi se tvoje ime, profesija, struka, diploma...Ovako, posto si nebitni anonimni internet komentator, ne mozes nikom nista da objasnis. Sedi jedan.
E

Ehhh

pre 1 dan

Gde su pare tu je zelimir

Mačva Šabac

pre 1 dan

Puno sreće Žoc.Da imam pare,platoio bi te i 20 miliona.Jer ti to i zaslužuješ.Najtrofejniji Trener sa DEVET TITULA EVROLIGE mora da bude najplaćeniji.A,ne kao neki što im je san od malih nogu da budu treneri svojih klubova,i ne spominju MILIONSKE CIFRE za tu ljubav prema voljenim klubovima.LICEMERI
B

BcBursa

pre 1 dan

Ima 5 titula EL, 4 FIBA LŠ, 0 EuroCup-ova i NBA prstena.

Luka Kovijanic

pre 1 dan

nek je srecan i na drugom mestu.
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 1 dan

Mozzart i navijači Partizana kao ostavljena devojka koja još pominje bivšeg i želi da zadrži neku vezu sa njim, a on već trese novu ribu. Partizan je pomenuo u dve rečenice i vi ste odmah to stavili u naslov. Odmah nakon toga se vratio na Panatenaikos, Atinu i na pohvale svima tamo. I naravno da će da nađe motivaciju sa tolikom platom. A grobari i dalje veruju da je on otišao iz Partizana jer su više sile bile protiv njega.
A

Aha.

pre 1 dan

A ti se kao pravis Francuska sobarica.
Z

Zanimljiva metafora

pre 1 dan

Navijači Crvene Zvezde kao usedelica koja samo komentariše tuđe živote dok vreme prolazi a ona stoji u mestu.
J

JBL

pre 1 dan

Čeka se STRUČNA reakcija Anđusa i POMETLANIH!!!
В

Веља

pre 1 dan

Само ви немојте о метли! Девет у низу ће остати забележено за сва времена. Успут, "погледајте табелу Евролиге, ваљда и то нешто говори..."
-

---

pre 1 dan

Neka hvala, od tog zmazavog ludaka se ništa ne čeka
G

Gost233

pre 1 dan

Jeste, samo si rekao da ćeš ili raditi u Partizanu ili nećeš raditi...
g

gost233@@

pre 1 dan

Pa vidis brate c
M

Mali srbin

pre 1 dan

Samo čekam sad ostojine grobare kad krenu ga pljuju jer eto rekao je da će raditi u partizanu ili neće raditi,a to sto je ostoja za sve ove godine ispričao priča da nema granica laži to njih ne pogađa i to nije važno.Pustite coveka da radi gde želi,ovde se nije slagao sa vašim presednikom i otisao je cemu sad ljutnja?Najaci su ostojini grobari koji se drže reči...mirotic pa sad zeljko,kako oni drže do reči i njih da prevaris.
n

nadrealnoo

pre 1 dan

Kad krene Oly da ih samara, krece prica kao iz Partizana, pogledajte tabelu El i Grcke lige i bice svima jasno o cemu se radi...hahhahahhaha...Kako se ta izjava brzo zaboravila...A epska je...
d

dsfsd

pre 1 dan

Коментари несрећних и малих људи, ајде мишеви у рупе. Паметан потез, ова земља је у сваком смислу канцерогена. Овде опстају само муфљузи и хоштапери, зато смо ту где нам је и место.
S

Slobodno

pre 1 dan

Idi za Žocom,ako ti tvoja zemlja nije dobra,koliko mrzitelja svoje zemlje dobro uopšte i postojimo.
r

riochapke

pre 1 dan

Nije čovek mrzitelj Srbije, samo je rekao činjenično stanje države i nacije. Jel treba da se zavaravamo da smo ekonomski tigar, najuređenija i najrazvijenija zemlja na svetu?!
@

@Slobodno

pre 1 dan

Јаој какав патриотизам, каква емоција, сузице бришем црвено-белим дресом
G

Gostiii

pre 1 dan

Sta su hoštaperi?
M

Majkoo

pre 1 dan

Motivacija od 10 miliona a rekao je da nece nigde raditi osim ovde
b

b05ke

pre 1 dan

Koliko vas zapravo boli cinjenica da niko iz vaseg kluba ne moze da uzme tolike pare. Hvatate se za tu izjavu kao da je rekao da ce da promeni ime svom klubu.
b

babajaro

pre 1 dan

A sta tebe motivise da radis u firmi u kojoj radis? Da ti povecaju platu, to ti ne bi bila motivacija da se malo vise trudis? Bas ste piglu covece...
M

Mikac678

pre 1 dan

Sad će Želimirovci da počnu da navijaju za Panatu, jer čemu svrha navijanja za svoj klub ako ga ne trenira Željko 😁
N

Normalno

pre 1 dan

Necemo da ga pljujemo,kao vi sto ste po drugi put napljuvali i oterali vasega Obradovica.
H

Host

pre 1 dan

Koliko je tesko cig**ma da priznaju da ovakvog nikad nisu i nece imati. Njima nije jasno, vazno da se uzimaju titule i da slusaju Terzu i Covica
m

menkopenko

pre 1 dan

Zeljko sampion sveta

Zoran Jeremic

pre 1 dan

Gori vatra za lovom
M

MAVERICKS

pre 1 dan

Cim si dobio neogranicen budzet nasao si motivaciju samo pod tim uslovima mozes da radis," Ili cu raditi u Partizanu ili nigde necu raditi" BUDI COVEK NE BUDI ZELJKO OBRADOVIC!!
A

Ad

pre 1 dan

Ma nemoj tako druze. Svaka sponzorusa svoju tugu leci skupim poklonima,a ovde ova sponzorusa skupim ugovorom
J

Jole 39

pre 1 dan

"Ili ću biti ovde ili neću raditi" ali 10 miliona je 10 miliona Srecan je sto u Srbiji sve zaboravljaju
E

Evo gaaa

pre 1 dan

Prodavac maglee
P

Povlenske magle

pre 1 dan

Pa prodaj je i ti majstore, ako si sposoban.
K

Kijja

pre 1 dan

Kako gori vatra zar se nije zalio da ima zdravstvene probleme zbog kojih je morao da ode?
c

cv

pre 1 dan

pa i meni bi gorela za 12 miliona
B

Bojsi

pre 1 dan

Zamisli preko 30 godina si najbolji evropski trener,radis u najaci klubovima Evrope,i pare su ti motiv?Novac koji on dobija ide uz njegovo ime i pedigre i verujem da ima para za 300 godina da zivi da ne razmislja.
D

DosijeX

pre 1 dan

10 miliona razloga za motivaciju.. Gde će ti lepsa motivacija, posle fijaska u voljenom klubu.. Počinje sezona lova na zečeve!!!
N

Ne umanjuj

pre 1 dan

12 miliona, i zaslužio je svaki evro
A

Ahaahahahah

pre 1 dan

🤣🤣🤣🤣🤣Kakav li je vas fijasko vec 80 godina,a Zeljko 2023 uradi vise nego vi za 80 godina postojanja,🥳🥳🥳🥳
g

gost150

pre 1 dan

Veliki si Željko!

Rosavi

pre 1 dan

Imao je 10 miliona razloga da pronadje motivaciju
m

miki.mocart

pre 1 dan

Koliko svalog grobara boli ova vest... Ostojaaa odlaziii
C

Crazyy

pre 1 dan

Stvarno se vratio? Kad? Otkud odjednom ova vest?
G

Gost Pec

pre 1 dan

Sve najbolje....Ostoja,dodji molim te u arenu....da i tebe pozdravimo!!!
D

Dzoe

pre 1 dan

Vatra od 2 miliona.
S

Staniša Žugić

pre 1 dan

Ajmo zeljo ajmo samo rokaj i osvajaj tituleee

Stefanbiki95

pre 1 dan

Reko si samo partizan i niko drugi

Stefanbiki95

pre 1 dan

Reko si samo partizan i niko drugi