Komentari na vest

Zauvek zahvalni: Vladimir Micov napustio Olimpiju iz Milana

p

pivlanin

pre oko 5 godina

Terziću reaguj. Blizu pemzije a voli splavove...
p

pfc barsa.

pre oko 5 godina

dodji kuci Momcilo
I

Info

pre oko 5 godina

Da, ide kući u Budućnost
d

dežavi

pre oko 5 godina

Micov je '85 godište, što ne znači da ne može da odigra još neku sezonu,ali pitanje je šta misli i sam Obradović o svemu tome.Milosavljević je druga priča,ali i on gazi 32. plus pokušava da se vrati iz teške povrede...
p

podesen

pre oko 5 godina

Igrac koji ekipi cska u borbi za 3.mesto na fajnal foru da 15 poena, a barseloni 14 poena, za aba i evro kup je tata, ima 36 ali je zdrav, Velickovic je daleko od igraca.
3

3

pre oko 5 godina

Micov je trojka, nema veze sa Novicom
p

podesen

pre oko 5 godina

Nisam mislio da igraju istu poziciju vec da su obojica u godinama,jedan zdrav drugi pola sezone ne igra.
G

Gostic

pre oko 5 godina

Dodji kuci
S

Sove

pre oko 5 godina

Na stranu vest, ali Olimpija Milano je poslednji put bila šampion 2018. pa onda 2016. pa onda 2014. pa onda tek 1996. pa sledeća 1989. Znači Evroligu igra tim koji je samo 5 puta u poslednje 32 sezone osvojio italijansku Seriju A?
G

Gost np

pre oko 5 godina

Pa i Partizan je za 50 godina bio pet puta sampion.
N

Nemanja-10

pre oko 5 godina

Čoviću reaguj
@

@nemanja

pre oko 5 godina

Nema covke sad vremena , sprema se za nastupe po jutarnjim programima
A

Ajmo Željko!

pre oko 5 godina

Micov i Vesterman su trenutno slobodni igrači, kao i Gagi Milosavljević. Marinković takođe ima odrešene ruke u izboru nove sredine, takođe Raduljica... Imaće Partizan šta da probere ovog leta. Uz to, sve su to provereni Partizanovci, igrači koji su nastupali za Partizan i znaju šta znači igrati za Partizan.
Š

Šarac

pre oko 5 godina

Biće opet asistencija od koštunice
V

VeritaS

pre oko 5 godina

I svaki igra za 500 000 di milion evra.
B

Blajvčo

pre oko 5 godina

Niko od pomenutih nije pojačanje za Partizan. Nama treba nesto konkretno a jeftino, sa poenima h rukama, poput Avramovica, Dilana Enisa, Gaudloka. Na centru ce biti mrka kapa jer je generalno slab izbor. Raduljica nikad u karijeri nije imao dobru klupsku sezonu. U reprezentaciji da, u klubu nikad.
I

Iks Tb

pre oko 5 godina

Ma, mozete kako hocete kada se Vucic ped.. sto vi kazete, otvorio.. Samo bahato institucijo od tudjih para lako se kur....
C

Coneeee

pre oko 5 godina

Micov je ogroman grobar,za 20 minuta je odličan...NAPRED PARTIZAN
O

OliverNS

pre oko 5 godina

Kakva igračina, uvek timu podređen, gde god da ode na dobitku je klub!
d

da se primetiti

pre oko 5 godina

Da je Vlada Micov prvo pojacanje KK Partizan i Obradovica. Sigurno ce sledeca meta biti Gagi Milosavljevic, sto znaci da ako ostane Mosley, ova trojka ce činiti tu iskusniju osovinu. Logicno bi bilo da ostanu i Zagorac, Jaramaz (ako uspe da ga nagovori ZOC)Paige (zbog pasosa nema potrebe da ide) i Thomas. Novica verujem da zavrsava karijeru sada, svakako nema vise snage za ozbiljnu rolu ove godine. Ostaju Radovanovic, Stepanovic i Trifunovic svakako. Jankovica ne znam sta ocekuje ove godine pod Obradovicem. To sve govori da ostaje prostora za ozbiljna 2,3 pojačanja i da ce KKP biti dobar ove godine, mozda cak i jedan od glavnih favorita za osvajanje Evrokupa.
G

Gost e

pre oko 5 godina

Sa tim sto si nabrojao pitanje je da li ce biti i sedmi u Aba.
K

KKP

pre oko 5 godina

Čekamo te!
P

Prani valjak nema melje...

pre oko 5 godina

Dobro nam došao ⚫⚪⚫⚪⚫⚪
d

dejan mr

pre oko 5 godina

Ajde majstore u zvezdu.
D

Džaba se nadate

pre oko 5 godina

Micov je Partizanovac, tako da mu Zvezda sigurno nije ni na kraj pameti . :))
4

47572

pre oko 5 godina

Daće mu čovke ponudu koja se ne odbija
P

Portista

pre oko 5 godina

https://mozzartsport.com/kosarka/vesti/micov-za-mozzart-sport-nemam-sta-da-krijem-volim-partizan-i-zelim-da-uzme-titulu/136354
S

Samo istina

pre oko 5 godina

Covek je rodjen kao Zvezdas.Zvezda ga je kasirala i postao je "partizanovac" i Zvezdomrzac to svako ko Vladimira zna,zna.
Ž

Žoc

pre oko 5 godina

Čekam te da pravimo velike stvari u našem Partizanu!
G

Gost7i9l

pre oko 5 godina

steta sto ces na polusezoni da zapalis ko zabar a u dinamik partizai ostavices pustos i cabar. Komedija sa vama franjevci
G

G

pre oko 5 godina

vreme je da se vrati
1

11

pre oko 5 godina

welcome to partizan!
G

Gospoce 011

pre oko 5 godina

Kam tu red star bro
Z

Zika988

pre oko 5 godina

prijatelju on je srbin,slobodno pisi na srpskom
M

M17

pre oko 5 godina

Sledeca stanica Partizan?
v

valdy

pre oko 5 godina

Ma da, sve u Partizan, 20 miliona evra budžet,a svi ostali neka crknu. Za dobrobit srpske košarke.
S

Samo kmečite :))

pre oko 5 godina

@Valdy Neki klubovi su već "crkli" još za Vreme Duleta Vujoševića, a sada će mnogi pući od muke, a već su počeli da pucaju od juče popodne. :))
G

Gosttt

pre oko 5 godina

verovatno mislite na igokeapartizan ili partizanigokea