Komentari na vest
Za prve kvalifikacije bez poraza i promociju još jednog novog lica
B
Brundo
pre 4 meseca
Bila bi bruka da gubimo od Gruzije, Danske i Finske.Finska je kvalitetnija ali nije nas rang.Mi smo 2.mesto na FIBA rang listi.Imamo srebro i bronzu sa zadnja dva takmicenja.Kontinuitet rezultata je najbitniji.Da budemo uvek u samom vrhu a ne kao recimo Slovenija koja je 2017. osvojila zlato na EP i posle toga joj krenulo nizbrdo.
R
Roćko19^
pre 4 meseca
Па ајде кад је тако "небитна" да је не играмо уопште .. да се не појавимо на утакмици 🤷 ..
Разумем да следе битне утакмице у ЕЛ и Звезди и Партизану али да је своје играче повукао Жељко овде би смо данас читали много другачије коментаре и ова би утакмица била јако битна јер је свака битна када је репрезентација Србије у питању !
И ови играчи Накић , Лакић , Балша су итекако битни , можда немају велику минутажу у ЕЛ али су јако битни за припрему утакмице против Басконије и добро би било имати их на тренингу ако ништа више ..
Лицемерно је сада правдати себе како је небитна утакмица (реално јесте) ал да је ситуација обрнута било би дрвље и камење на Жељка и Партизан .
D
Djape45║
pre 4 meseca
Itekako su bitni, treba neko da maše peškirima i da dodaje flašice sa vodom. Njima će svakako bolje biti sa Pešićem jer će dobiti više prostora i na treningu i na utakmici.
N
NISMO ISTI I NECEMO NIKAD BITI
pre 4 meseca
E zato je Partizan avangarda u kosarci. Bio i bice !
B
Belgrano
pre 4 meseca
Kako sekta stampa komentare, danonocno se truje. Tesko vama...
a
ako su ruze, procvetace...
pre 4 meseca
nisu uspeli nijednom ne racunajuci jednom kad jesu.
ahahahahahahahahah
liverpul nije bio prvak evrope nijednom ne racunajuci 6 puta kada jeste.
ko pise ovo....
e
exe
pre 4 meseca
Sto vas to briga? sad ce deca najveceg trenera da pokazu sav svoj kvalitet kao u finskoj
G
GOST122
pre 4 meseca
Kako mogu Lakic, Nakic i Koprivica da igraju za reprezentaciju, a Davidovac i Petrusev ne mogu?
e
exe
pre 4 meseca
Vasa utakmica je u petak i ti igraci skoro ne igraju
D
Display download
pre 4 meseca
Eto baš zato zbog takvih kao što si ti. Sledi saopštenje iz jednog kluba, pa iz drugog, a vlast zadovoljno trlja ruke jer se bar na kratko skreće tema sa bitnijih stvari. Na jednostavan način pametni manipulišu glupima.
Z
Zgubidan
pre 4 meseca
Ova utakmica je nebitna i trebalo je pustiti i Koprivicu, Lakića i Nakića da treniraju mahanje peškirima.
C
Cocz
pre 4 meseca
Igraju po 3 minuta ,uglavnom 0 poena,bitne karike
A
Andrej brat
pre 4 meseca
Kad se Covic pita sve se moze
G
GOST122
pre 4 meseca
Kako mogu Lakic, Nakic i Koprivica da igraju za reprezentaciju, a Davidovac i Petrusev ne mogu?
S
Sramotno
pre 4 meseca
To sto je Zvezda povukla igrace a da Pesic to nije odobrio, e moj Kari kako te ponizavaju.
D
Djape45║
pre 4 meseca
Pa ne plaća Kari igrače, šta on da odobri ?
T
Ti
pre 4 meseca
Djape ko da zivis na Marsu, pa sam Kari je rekao da ih Zvezda povukla bez njegovog odobrenja, faktički ne postuju Karija a izgleda ni reprezentaciju,kakve to veze ima ko ih placa, pa vi ste jedini klub koji je povukao svoje igrace.
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Basket 3x3
Hokej na ledu
Bejzbol
Stoni tenis
Ragbi
Badminton
Dota
Odbojka na pesku
Counter-Strike
eFudbal
Najava mečeva
četvrtak | 26.06.2025.