Komentari na vest

Vučević: Posle karijere planiram život u Beogradu, ne želim da deca uče odakle su

D

Djani85

pre 10 dana

Nikola, očekujem te u Zvezdi ove godine, nemoj da se praviš lud nego odmah dođi i da uzmemo Evroligu
M

Marko LegionaR

pre 12 dana

Planira da dođe u Bg. U crnugoru, ako te već vuku "koreni".
j

jokicvv.

pre 12 dana

Tako je svuda podji kuci dodji tako kazu
b

bikcic mali

pre 12 dana

kakvih komentara ima.. i Bogu smo teski ponekad.. ili sto Patrijarh rece "pojavi se poneki debil".. ljudi, Nikola Vucevic je srbin i hoce da mu deca rastu u Beogradu! Sta je problem????

Сербона 7

pre 12 dana

Велики господин, цар од човјека, велики Вуч!

Ssarita

pre 12 dana

Tako je svuda podji kuci dodji tako kazu
P

Petrusev

pre 12 dana

Samo Laksi Trening za Dubai sinoc!

Savo Vukovic

pre 12 dana

A ђе ћеш вамо јадан
N

Nemoj u Beograd

pre 12 dana

Vrati se u Švajcarsku.
A

A đe će

pre 12 dana

Crnogorac no u Beograd?
M

MilojeC

pre 12 dana

Cuj njega , rodjen u Svajcarskoj , igra za Crnu goru a pored toga ima i belgijsku i americku saru. Da uci decu odakle su, brate ne znas ni ti odakle si.
V

Vuk1985

pre 12 dana

Ne bih neprijatelju pozeleo da mu porodica zivi u Beogradu. Nadam se da se salio. Ceo zivot sam u istom i gledam kako da odvedem decu svoju iz ovog zverinjaka.
T

Televizor

pre 12 dana

Imamo četiri meseca godišnje apsolutno zagađen vazduh koji doprinosi nastanku najtežih bolesti, a posebno su ugrožena deca. I neko želi da im uskrati osnovno pravo na zdravije okruženje. U ovom slučaju otac, multimilioner koji može da bira gde će njegova porodica živeti. Saobraćajni kolaps svakog radnog dana, nervoza, bahatost i nekultura u saobraćaju i javnom prostoru, svako malo čuješ neku svađu. O čistoći grada da i ne govorimo, smeće je na sve strane, kese na drveću postale su naš zaštitni znak, pseći izmet je na svakom koraku pa trotoari liče na minska polja. Letnji „miomirisi“ naših reka usled niskog vodostaja posebna su priča, jer eto nemamo prečistače otpadnih voda. Cene su nam evropske, a plate zapadno-balkanske...
Z

Zivela Srbija

pre 12 dana

@Televizor,, Ukljuci mozak a iskljuci n1dh i bice ti mnogo bolje,veruj mi. Srbija je Najlepsa zemlja na svetu!
I

Izvini druze

pre 12 dana

ali ti nisi nikakav "zvezdas" i tu maglu nastavi da prodajes dalje!!! Zvezdas je Milijas i Ninkovic koji su dosli u klub kad nije bilo struje ni plata a tebe neko da zasipa milionima da i moli da bi dosao u "voljeni" klub je van svake pameti.Licemernih kao ti je je sve vise i svi su "veliki zvezdasi"...
P

Papu Gomez

pre 12 dana

.
C

Car Dušan Silni

pre 12 dana

Idi onda u Crnu Goru a ne u Srbiju i Bgd. Niko te ovde i ne zove. Veruj mi
M

MrZrex

pre 12 dana

Ti nisi dobrodošao, a dobri ljudi kao Vučević jesu.
C

Ccccccc

pre 12 dana

Gde će Crnogorac nego u Bg....
J

Joviša

pre 12 dana

San svakog Crnogorca je Beograd,i dosele se kad god hoće,a Srbin u Crnoj gori stranac,dupli aršini će nam doći glave.
P

Pedro Moreno

pre 12 dana

Tačno mi njih tretiramo ko svoje lečimo ih ovde školujemo ih ovde zapošljavamo a oni nas kao agresore iako smo realna većina tamo i u verskom i u nacionalnom smislu... Lepo pitati šta si ako se izjasni drugačije plaćaš sve beneficije kao da si iz Belgije i aj ćao hteo si samostalnost sad ne znaš šta bi sa njom pa eto ti je