Komentari na vest
Vilt, Šek, Robinson i - Vembi! Da li sam najbolji na svetu? Sada sam samo umoran
Kraj Svega
pre oko 1 mesec
Ovakav igrač se jednom radja ali bukvalno
zoran Radulaski
pre oko 1 mesec
Daleko od najboljeg
N
Natalii29
pre oko 1 mesec
lepo je videti srecu, e to je naporan trud
Kostur
pre oko 1 mesec
nije najbolji jos uvek, ali ima potencijala
trilee93
pre oko 1 mesec
Svidja mi de ovo izjava, prizemna decko
cima88
pre oko 1 mesec
Mozda šutira bolje ali joker je GOAT
J
JUTJUB Jutjubovic
pre oko 1 mesec
Strasan je! DOminirace ligom narednih 10 godina! Pooabarace sve moguce rekorde!
M
Mihajlo3
pre oko 1 mesec
nije najbolji jos uvek, ali ima potencijala da bude
malibibi991
pre oko 1 mesec
Mislim da je od ove sezone Jokic prestao biti najbolji igrač u ligi,videlo se to jos protiv Senguna na Evropskom da je prošao svoj zenit.
B
Bacoglavac
pre oko 1 mesec
Кад крену с овим подацима, процентима и "рекордима" огаде ми кошарку. Па није ово тенис да се све гледа кроз %
Partizanovac72
pre oko 1 mesec
Zasluzio je MVP
S
Sidnab
pre oko 1 mesec
Po meni Jokic je pokraden
C
CitnaSaskelA
pre oko 1 mesec
Ozbiljna zver , koji mu je domet mislim da niko ne zna , pritom deluje i kao kulturan i odmeren lik


.jpg.webp)


.jpg.webp)


