Komentari na vest

Vilt, Šek, Robinson i - Vembi! Da li sam najbolji na svetu? Sada sam samo umoran

Kraj Svega

pre oko 1 mesec

Ovakav igrač se jednom radja ali bukvalno

zoran Radulaski

pre oko 1 mesec

Daleko od najboljeg
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

lepo je videti srecu, e to je naporan trud

Kostur

pre oko 1 mesec

nije najbolji jos uvek, ali ima potencijala

trilee93

pre oko 1 mesec

Svidja mi de ovo izjava, prizemna decko

cima88

pre oko 1 mesec

Mozda šutira bolje ali joker je GOAT
J

JUTJUB Jutjubovic

pre oko 1 mesec

Strasan je! DOminirace ligom narednih 10 godina! Pooabarace sve moguce rekorde!
M

Mihajlo3

pre oko 1 mesec

nije najbolji jos uvek, ali ima potencijala da bude

malibibi991

pre oko 1 mesec

Mislim da je od ove sezone Jokic prestao biti najbolji igrač u ligi,videlo se to jos protiv Senguna na Evropskom da je prošao svoj zenit.
B

Bacoglavac

pre oko 1 mesec

Кад крену с овим подацима, процентима и "рекордима" огаде ми кошарку. Па није ово тенис да се све гледа кроз %

Partizanovac72

pre oko 1 mesec

Zasluzio je MVP
S

Sidnab

pre oko 1 mesec

Po meni Jokic je pokraden
C

CitnaSaskelA

pre oko 1 mesec

Ozbiljna zver , koji mu je domet mislim da niko ne zna , pritom deluje i kao kulturan i odmeren lik