Komentari na vest

Vembi vs Vilt: Ko je pravi kralj blokada?

Marko Pavlovic

pre oko 1 mesec

Dobar je Wembi, odličan, ali mora se još mnogo hleba najesti, da bi mogao u istu rečenicu sa legendom

filipdjuk11

pre oko 1 mesec

wemby u igri treba da smanji malo bespotrebno sutiranje trojki pogotovo na silu kada nikakko ne ide

Vaskon

pre oko 1 mesec

Ja bih verovao u ovih Viltovih 16!

S. Jovanovic

pre oko 1 mesec

Obojica su odlicni, videcemo
D

Djuro17

pre oko 1 mesec

Decko je sa tom visinom jako brz i okretan,neverovatno

ivanara

pre oko 1 mesec

I jedan i drugi su okejj,teško ih je uporediti

Marija Radulaski

pre oko 1 mesec

Jedan je Olajdzuvon

Furtula

pre oko 1 mesec

Wemby alien u dobrim godinama poceo sa Nba samo da ga zaobidju povrede…

aura 222

pre oko 1 mesec

finale real vs olimpijakos

Brutal92

pre oko 1 mesec

Dobar je wemby jako, samo da ne dodje do povrede neke
k

krisone

pre oko 1 mesec

tesko reci ko je bolji dok i Wemby ne dodje u njegove godine, po svemu sudeci statistika kaze da ce biti bolji. ali realnost je surova i Wemby je vec imao ozbiljnih povreda i problema sa trombom.
N

Nemanja Lazić

pre oko 1 mesec

Koja to statistika govori da će biti bolji?
R

Roginjo

pre oko 1 mesec

Vembanjama bi mogao da postane top3 igrač svih vremena ako ga zaobiđu povrede, čudo prirode
t

tamara94493

pre oko 1 mesec

Bice jos bolji samo da ga povrede ne uniste
D

Darko866

pre oko 1 mesec

Dobar je wembi bice i bolji
r

rea

pre oko 1 mesec

U vreme kada je igrao Čemberlen u NBA ligi je bilo 4 igrača viša od 2 metra i njih dvojica su mogli da zakucaju, a u eri u kojoj igra Vembi u Detroidu igraju 4 čoveka koji da hoće mogu da izvale obruč iz konstrukcije.
V

Vilt je Vilt

pre oko 1 mesec

Sve ostalo su slabe kopije

ljiljana63636363

pre oko 1 mesec

Vreme ce pokazati

Ilijavl24

pre oko 1 mesec

Wemby mašina ali pitanje je sa ovom gradjom koliko dugo ce biti u stanju da igra