Komentari na vest
Vembi vs Vilt: Ko je pravi kralj blokada?
Marko Pavlovic
pre oko 1 mesec
Dobar je Wembi, odličan, ali mora se još mnogo hleba najesti, da bi mogao u istu rečenicu sa legendom
filipdjuk11
pre oko 1 mesec
wemby u igri treba da smanji malo bespotrebno sutiranje trojki pogotovo na silu kada nikakko ne ide
Vaskon
pre oko 1 mesec
Ja bih verovao u ovih Viltovih 16!
S. Jovanovic
pre oko 1 mesec
Obojica su odlicni, videcemo
D
Djuro17
pre oko 1 mesec
Decko je sa tom visinom jako brz i okretan,neverovatno
ivanara
pre oko 1 mesec
I jedan i drugi su okejj,teško ih je uporediti
Marija Radulaski
pre oko 1 mesec
Jedan je Olajdzuvon
Furtula
pre oko 1 mesec
Wemby alien u dobrim godinama poceo sa Nba samo da ga zaobidju povrede…

aura 222
pre oko 1 mesec
finale real vs olimpijakos
Brutal92
pre oko 1 mesec
Dobar je wemby jako, samo da ne dodje do povrede neke
k
krisone
pre oko 1 mesec
tesko reci ko je bolji dok i Wemby ne dodje u njegove godine, po svemu sudeci statistika kaze da ce biti bolji. ali realnost je surova i Wemby je vec imao ozbiljnih povreda i problema sa trombom.
N
Nemanja Lazić
pre oko 1 mesec
Koja to statistika govori da će biti bolji?
R
Roginjo
pre oko 1 mesec
Vembanjama bi mogao da postane top3 igrač svih vremena ako ga zaobiđu povrede, čudo prirode
t
tamara94493
pre oko 1 mesec
Bice jos bolji samo da ga povrede ne uniste
D
Darko866
pre oko 1 mesec
Dobar je wembi bice i bolji
r
rea
pre oko 1 mesec
U vreme kada je igrao Čemberlen u NBA ligi je bilo 4 igrača viša od 2 metra i njih dvojica su mogli da zakucaju, a u eri u kojoj igra Vembi u Detroidu igraju 4 čoveka koji da hoće mogu da izvale obruč iz konstrukcije.
V
Vilt je Vilt
pre oko 1 mesec
Sve ostalo su slabe kopije
ljiljana63636363
pre oko 1 mesec
Vreme ce pokazati
Ilijavl24
pre oko 1 mesec
Wemby mašina ali pitanje je sa ovom gradjom koliko dugo ce biti u stanju da igra

_(1)_(1).jpg.webp)

_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)



