Komentari na vest

Vembi Šeju pamti "oduzetu" MVP titulu: To me je motivisalo više nego bilo šta drugo; Moram da pozovem Grega

S

Stolet

pre 24 dana

Bizmark Bijombo,neeeeeeeeeee.... Bravo za redakciju,nadmasili ste sami sebe. Opet.

Mozzart Nalog

pre 24 dana

koliko mi je drago sto je shai ispao,odvratan igrac
N

Nini3112

pre 25 dana

Svaka cast Wembi samo da su ispali ovi ,mislimda ih ceo svet ne voli,toliko navlacenja za njih da je postalo sramno

gorandavinic1974@gmail.com

pre 25 dana

bravo dečko.ti si sledeći MVP narednih godina
T

Tamara238

pre 25 dana

bravo bravo, bice nesto od decka
A

Anica23

pre 25 dana

bravo za Harisona legendaaa

Leukemija

pre 25 dana

Bravo to i treba da bude motivacija a ne razocarenje

FiumenBG

pre 25 dana

odigrao je fantasticno F4 , zasluzio je svu ljubav i podrsku...

Aleksandar Osmanovic

pre 25 dana

Bravo to i treba da bude motivacija a ne razocarenje

Vaskon

pre 25 dana

Od početka plej-ofa moj utisak je bio da je Denver boji od SA, SA bolji od OKC a OKC od Denvera...
U

U kom svetu

pre 25 dana

Denver nije mogao da izbaci Minesotu bez pola ekipe, nisu bili ni blizu price sa SA i OKC

Sumaherliquid

pre 25 dana

Motivacija je čudo
J

Junker

pre 25 dana

Bio je neki skup GMova NBA lige pre 2 godine, doslovno su se svi slozili da ce SA sa Vembanjamom niti dinastija kakva nije vidjena, otprilike “Sta osvojimo dok on ne stasa, to nam je”. Nikad on nece biti prihvacen kao atlete poput Dzordana i Lebrona, genijalac poput Jokica, ali momak ima sve i vise od toga, plus vanzemaljske fizikalije.

Veljara4

pre 25 dana

koja crna dinastija, cekaj, polako

Ivica Doya Gašić

pre 25 dana

Bravo Spursi , zaslužili ste ovo finale, igrali svaku tekmu muški do kraja!
Đ

Đansr

pre 25 dana

Sta trućka ovaj Francuz, Jokari je Šej oduzeo MVP a ne njemu. Redosled pravi: 1.Joker 2.Wemby 3.SGA (Luka da je odigrao mec vise bi bio 3.)

Violeta Bačević

pre 25 dana

Harison je pravi dasa,pametan vovek
S

Samuilo

pre 25 dana

Ma, sve su oteli Jokari...trebali su i Jordanove titule da poniste i prebace Jokari, ali nisu zato sto ga mrze..ccc