Komentari na vest

Veleobrt: Asvel ostaje u Evroligi

M

Markomili

pre oko 1 mesec

Svakako ce biti zadnji kao i ovih godina
P

Prva beogradska grupa C

pre oko 1 mesec

Ko ispada i ko ulazi onda

mikelosbos

pre oko 2 meseca

Bravo za Valensiju...zasluzeno
D

Djordje135

pre oko 2 meseca

Atamane dzabe sve ide valensija dalje

zeljko markovic

pre oko 2 meseca

Pa normalno kada imaju para,njima nije bitno dali su 17 ,18,gde evroliga hoċe samo novac.Imamo primer dubai koji. postoji godina,al koga to zanima,nemaju navijače ali zato para ko blata.To se znalo,i ništa se neċe promeniti.Daj lovu i igraċes,tradicija,navijači ma kome to treba.Cirkus i užas.

Amir Tuzlic

pre oko 2 meseca

Svako danas igra Evroligu koji ima pare 🤦
S

Stanazivko

pre oko 2 meseca

A dosta ih je vise nemaju pojma

wizard 1987

pre oko 2 meseca

sad treba Evroliga da im da pedalu....ima.ko hoce ds igra

cikakure123

pre oko 2 meseca

Koji krš ekipa, realno!
D

DjolePartizan12

pre oko 2 meseca

Samo ne znam sta traže u Evroligi.

jelena andrejic

pre oko 2 meseca

Kako du uopšte ostali u euroligi

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Sta im vredi...

mlade016@gmail.com

pre oko 2 meseca

Šteta, Alba i Asvel najgore ekipe El ikada.
S

Spasovski92

pre oko 2 meseca

Namestaljke ,ne treba nama NBA

nenanena2

pre oko 2 meseca

Podrška za Asvel, ja sam za da i dalje budu deo Evrolige!!!
R

Roginjo

pre oko 2 meseca

I opet da budu fenjeraši od starta, ne znam koja je poenta asvela, bolje da ima manje ekipa ako ništa

Kaki

pre oko 2 meseca

Iskreno asvel je ekipa tipa albe koja ne treba da bude u evroligi i otkud njima licenca a partizanu i zvezdi ne.

Nikola

pre oko 2 meseca

Zasto li oni zasluzuju pitam se

Furtula

pre oko 2 meseca

Zbog cega mucite klub ...

Mersija Mujezinovic

pre oko 2 meseca

oni u evroligi samo popunjavaju broj,vecito poslednji

Cipele

pre oko 2 meseca

Na osnovu cega je Avsel zasluzio da ostane u Evroligi

Kristina Janjic

pre oko 2 meseca

sledeće godine u oktobru. Skoro svi bitni timovi su se obavezali Evroligi. A NBA Evropa projektu želimo....

Marko Maric 123

pre oko 2 meseca

Na osnovu cega su zasluzili?
T

TuzniBauk

pre oko 2 meseca

Nicim nisu pokazali da zaslužuju da ostanu u Euroligi, ko zna kakve su tu veze potegnute
Z

Zokili

pre oko 2 meseca

Sramota da Asvel ostaje a neki mnogo veci i trofejniji i jaci klubovi ne dobijaju sansu

srecko Janjic

pre oko 2 meseca

sledeće godine u oktobru. Skoro svi bitni timovi su se obavezali Evroligi. A NBA Evropa projektu želimo

Kanidja99100

pre oko 2 meseca

Konkurentniji bi bio Spartak iz Subotice od Asvela u evroligi.

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Aj videćemo ali ne deluje mi da će oni nešto napraviti sledeće godine. Primetno je da na radost svih nas ljubitelja košarke ta priča o NBA Evropi polako jenjava, više se ne priča kako startuje sledeće godine u oktobru. Skoro svi bitni timovi su se obavezali Evroligi. A NBA Evropa projektu želimo da prođe kao NBA Afrika.
2

24

pre oko 2 meseca

Vratiti Ruse (CSKA i Zenit) i izbaciti dubai i hapoel, vratiti i Dzesiku, ubaciti jos i besiktas, PAOK i bivseg evropskog prvaka Romu.
b

bozazvanipub

pre oko 2 meseca

Pa iskreno, ako ne pojačaju ekipu i budu ovakvi kao svake sezone bolje i da izadju iz lige