Komentari na vest

Važno je da neki pokažu da su glavama i dalje u Partizanu

O

Ok

pre oko 1 mesec

Pa vi pokupovali vec sve na njihovim pozicijama ko vam je kriv. A tek posle finala ABA pobicete se izmedju sebe. Razumem ja ovo plasirali botovi da spase Ostoju ali sto sejes to i dobijas. Ne sumnjajte ako bilo ko iz Evrope pogleda u trenera ode odmah jedino ako onaj omrazeni tutne ka velikom ogromnu lovu i ovaj ce da se kune u ljubav.

demonac123@gmail.com

pre oko 1 mesec

Karlik ce da pokida u ovoj seriji protiv zvezde a i do kraja aba lige znaci na njega treba racunati a i kladiti se na njegove poene i naravno pobeda PARTIZANU

DarthVader

pre oko 1 mesec

Grobosi, opustite se, razbićete Zvezdu zahvaljujući onoj egomanijačnoj neznalici na klupi Zvezde. Stavljaće Odželeja da se bori sa Džekirijem i Fernandom, misleći da će nešto što radi u svakoj utakmici da iznenadi Penjaroju. I ako vam neko saspe 7-8 poena za kratko - ne brinite, taj posle toga neće videti više od 5 minuta igre, kada se sasvim ohladi.
P

Partizan-Dubai

pre oko 1 mesec

prijatelju toga su svi i svjesni-taj scenario je zapisan pre vremena. Velika je prednost imati Penjeroju na klupi a takodjer je prednost nasa sto imate neznalicu na klupi.
l

laki100

pre oko 1 mesec

Zvezda je ranjiva, ali samo fokusirani Partizan može pobediti
j

jelenal19

pre oko 1 mesec

Ne smemo da zavisimo samo od pojedinaca sada
v

vanjaaa03

pre oko 1 mesec

Džekiri pokazuje pravi primer kako treba igrati
a

aleksss99

pre oko 1 mesec

Važno je da se tim drži zajedno bez kalkulisanja
s

sale01323

pre oko 1 mesec

Ako igrači glavom nisu ovde, teško će pobediti
d

dacika75

pre oko 1 mesec

Bonge i Kalates su ključni za uspeh Partizana

Ivan Tokai

pre oko 1 mesec

Moraju sada svi biti maksimalno fokusirani i zajedno.
u

uzicanin

pre oko 1 mesec

A zbog čega se sklanja Sterling Braun?
D

Darko M.

pre oko 1 mesec

Videcemo sta ce biti, zanimljivo svakako

milannba

pre oko 1 mesec

Mislim da ce se videti na terenu kome znaci a kome ne

PsyhoDelija

pre oko 1 mesec

Dve godine iza Zvezde u Evroligi...ABA ligu osvajaju kad nema značaj i prohodnost prema Evroligi..(kad god je trebalo za Evropu Zvezda je osvajala)...Kup je misaona imenica za njih,a KLS ne prate i ne zanima ih (ako osvoji Zvezda to je Čović liga)....Zvezdi dupla kruna i plej in Evrolige, Dubai uzima ABA...Partizan (koji je selektirao Obradović pa pobegao,ne pomaže ni aerodrom) će osvojiti....A dobro šta ima veze država je kriva,Pitajte Žoca jel kriva bio je tu 4.5 godine...Uostalom partizan ima najveći budzet u istoriji kluba...Ponavljam u istoriji kluba...
v

vazi brate

pre oko 1 mesec

kls nema znacaj, aba isto ,..izadjite onda iz obe lige. evroliga jedina ima znacaj, tu ste 15 godina veciti ucesnik sa jednim top 8, brze izasli nego usli...
l

lozerski mentalitet

pre oko 1 mesec

znaci vec smo skinuli gace.... strasno..iako smo po tebi bolji ( pokazuje evroliga ).
U

Uspandrcaljko

pre oko 1 mesec

Sta se ti uspandrcao oko Partizana, decko gledaj svoje dvoriste

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Tako je Partizane

Nikola Milicevic

pre oko 1 mesec

kakav ce rezultat derbija videcemo,napred partizan
l

losa sezona svih

pre oko 1 mesec

u klubu, izgubljen i kup.. e sad ko ce spasiti sezonu, sanse su u kls vece, u abi ko dobije dubai, svaka cast, ali nema ko.

Novi

pre oko 1 mesec

Bespotrebno dizanje fame pred derbi i to je to.Prosle godine se isto pricalo da ce pola igraca da napusti tim i nije se desilo.Za Bongu znamo svi da ce u NBA ali ostali jos se nista ne zna tako da nema msisla dizati tenzije.
M

Moon92

pre oko 1 mesec

Sve je pitanje ovde, videcemo

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

igraće se verovatno 5 utakmica .

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Bar pola ovih što ste vi preselili već, biće tu i naredne sezone. A scako od njih se bori i za Partizan i za sebe jer svakako je lakše naći klub ako dobro odigraš i osvojiš trofej.
S

Stanazivko

pre oko 1 mesec

A dobicemo zvezdu nije to problem
i

ivana9997

pre oko 1 mesec

Zvezda dobija lagano iako su kvote nakloniene partizanu
h

hellokcs2

pre oko 1 mesec

Nisu baŝ prisutni u glavama. Nemaju velike šanse.
b

bas lepo

pre oko 1 mesec

si opisao kakvo je stanje u zvezdi!
D

Dramar

pre oko 1 mesec

Pa bas zato sto nece biti tu sledece sezone je razlog da zapnu. Moraju se prodati, slaba sezona i imaju idealnu priliku da sada poguraju sebe ka jakom ugovoru.

Tubic

pre oko 1 mesec

Газииии мезимицу!!!!💪⚫️⚪️
v

vladimir977

pre oko 1 mesec

kakav moron, majko Bozija
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 mesec

Partizan treba da dovodi košarkaše iz Litvanije,Grcke,Australije, Kanade,Argentine,Srbije a Amerikance u sto manjem broju.
b

bojebos

pre oko 1 mesec

Pokazalo se da je i prosecan Amerikanac dobar kosarkas za uslove Evrope, zato ih i ima u tolikom broju.