Komentari na vest

Vašington: Plej-of je ludnica, Kalatesa mnogo volim

a

armija85

pre oko 1 mesec

Kako za koga, za nas je nebitna i sprdnja, za vas koji nemate drugo od oktobra prosle godine, verujem da je ovo kruna karijere...

Shabi1990

pre oko 1 mesec

Komedija sa vama uvek. Ovi vam je vec drugi nebitni DERBI. 😂
e

e то је

pre oko 1 mesec

тај вођа тима што нам је био прекопотребан Ник Калатес
D

Drobilica kicme

pre oko 1 mesec

ostaviti vasingtona i za sledecu sezonu,uz 20 min. po mecu svakome moze da strpa 10,20 poena.
R

Rale Delija

pre oko 1 mesec

Svaku moze da vas i upropasti

Milan Sofija

pre oko 1 mesec

Wasington samo protiv zvezde igra i redovno je puni

dddddd

pre oko 1 mesec

Partizane volimo te srcem svim
M

Mikasa19

pre oko 1 mesec

Whasignton je eksplodirao po zvezdi,očekivano dobar

Vukasin Nikolic

pre oko 1 mesec

bravo doktore za veceras!!!
N

Nezzz63

pre oko 1 mesec

Dobar je Washington, ali nije baš timski igrač. Više gleda kako da nabije statistiku.

nenanena2

pre oko 1 mesec

Po meni nikakav problem ne bi bio da Vashingtona dovedemo u Zvezdu, pošto je na izlaznim vratima kod komšija. Uz nešto veća primanja pristao bi on sigurno da dodje kod nas.

Goran Radovanovic

pre oko 1 mesec

Ovog ako pustimo dalje,mi smo za lečenje

Zeljko Pavlovic

pre oko 1 mesec

Vasington ozbiljan igrac, trebalo bi ga zadrzati i sledece sezone...
X

Xxx1970

pre oko 1 mesec

Mnogo grešino što ga puštamo. Takav napadački talenat malo ko ima
B

Brale

pre oko 1 mesec

Smanji ono zajebavnje na plus 20,za malo da sve prospemo na kraju,kuj se moj onako zajebavate otresite ih svih 40 minuta a ne igrate samo 37 .
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

mi ako ovog pustimo mi nismo normalni. Jeste napravio dve greske pred kraj al ovog kad hoce ...drste gace !!

Tubic

pre oko 1 mesec

Хвала брате!!!⚫️⚫️🖤🤍💪💪💪