Komentari na vest
Vašington: Plej-of je ludnica, Kalatesa mnogo volim
a
armija85
pre oko 1 mesec
Kako za koga, za nas je nebitna i sprdnja, za vas koji nemate drugo od oktobra prosle godine, verujem da je ovo kruna karijere...
Shabi1990
pre oko 1 mesec
Komedija sa vama uvek. Ovi vam je vec drugi nebitni DERBI. 😂
e
e то је
pre oko 1 mesec
тај вођа тима што нам је био прекопотребан Ник Калатес
D
Drobilica kicme
pre oko 1 mesec
ostaviti vasingtona i za sledecu sezonu,uz 20 min. po mecu svakome moze da strpa 10,20 poena.
R
Rale Delija
pre oko 1 mesec
Svaku moze da vas i upropasti
Milan Sofija
pre oko 1 mesec
Wasington samo protiv zvezde igra i redovno je puni
dddddd
pre oko 1 mesec
Partizane volimo te srcem svim
M
Mikasa19
pre oko 1 mesec
Whasignton je eksplodirao po zvezdi,očekivano dobar
Vukasin Nikolic
pre oko 1 mesec
bravo doktore za veceras!!!
N
Nezzz63
pre oko 1 mesec
Dobar je Washington, ali nije baš timski igrač. Više gleda kako da nabije statistiku.
nenanena2
pre oko 1 mesec
Po meni nikakav problem ne bi bio da Vashingtona dovedemo u Zvezdu, pošto je na izlaznim vratima kod komšija. Uz nešto veća primanja pristao bi on sigurno da dodje kod nas.
Goran Radovanovic
pre oko 1 mesec
Ovog ako pustimo dalje,mi smo za lečenje

Zeljko Pavlovic
pre oko 1 mesec
Vasington ozbiljan igrac, trebalo bi ga zadrzati i sledece sezone...
X
Xxx1970
pre oko 1 mesec
Mnogo grešino što ga puštamo. Takav napadački talenat malo ko ima
B
Brale
pre oko 1 mesec
Smanji ono zajebavnje na plus 20,za malo da sve prospemo na kraju,kuj se moj onako zajebavate otresite ih svih 40 minuta a ne igrate samo 37 .
m
metalika moj dobar
pre oko 1 mesec
mi ako ovog pustimo mi nismo normalni. Jeste napravio dve greske pred kraj al ovog kad hoce ...drste gace !!
Tubic
pre oko 1 mesec
Хвала брате!!!⚫️⚫️🖤🤍💪💪💪
.jpg.webp)


.jpg.webp)




