Komentari na vest

Valensija izbegla bruku u Blaugrani: Slepi miševi na korak do titule

zeljko markovic

pre 13 minuta

Odigrali sjajno,da ne kazem rabili barselonu.Žao mi što na f4 nisu prošli u finale.Mžda bi i osvojili,kako god rade dobar posao.I sledeċe sezone ċe biti još bolje i mnogima zamrsiti konce.Sretno Valensija.

Vuk

pre 16 minuta

Генијалан наслов на основу којег бих закључио да је барселона победила.

Predrag Blagojevic

pre 20 minuta

Imao osecaj za valensiju da dobije u gostima gledam taco 2 kv

rajko vidic

pre 21 minuta

Bravo za Montera br 1 u Valensiji
S

Staniša Žugić

pre 21 minuta

Bilo bi lepo da ode u majstoricu, odlične utakmice pružaju i jedni i drugi

Nrconicar8

pre 26 minuta

Sjajna ekipa je valencija zasluzeno ce osvojiti titulu!

Batina1

pre 32 minute

Ova Valencia zaslužuje titulu.

aura 222

pre 33 minute

uvek navijam za manji klub, tj valenciju
P

Predrag Petrovic

pre 41 minuta

ocekivano je da valencia osvoji ove sezone za klasu su bolji i od reala i od barselone

Slavko Filipovic

pre oko 1 sat

Kakvu bruku je izbegla?

Slavko Ćosić

pre oko 1 sat

Jedna je Valensija a Barsa neka puca trojke

Slavko Ćosić

pre oko 1 sat

Kada uđe voda u uši opasno je to . Barsa pala na forsiranje trojki

KAYA

pre oko 1 sat

Odlicni su ove sezone

Valent

pre oko 1 sat

Jaka serija, bice ovde jos desavanja

Dusan Stefanovic

pre oko 1 sat

Slepi miševi izbegli

Aki Grk

pre oko 1 sat

Jaka serija, bice ovde jos desavanja
V

Vlada9111

pre oko 1 sat

Ovo je ocekivano mnogo su bolji ove sezone

Popokatlpetl

pre oko 1 sat

Valensija je i u evroligi pokazala da ima strasan tim

SLR

pre oko 1 sat

igra valensija opasnu kosarku.
J

Janaćko

pre oko 1 sat

Velika šteta ako Valensija ne uzme titulu.
A

Aleksandarrrr

pre oko 2 sata

Izbegli ‘bruku’? Šta je onda poraz Bajerna od Albe? Koji ste termin tu upotrebili?

Asd1

pre oko 2 sata

Monteiro presao igricu.

Mozzart Nalog

pre oko 2 sata

zasluzili su da osvoje realno

jaca966

pre oko 2 sata

velika valensika i mala barselona

nedeljko Petrovic

pre oko 2 sata

Bravo samo napred po tron
R

Roginjo

pre oko 2 sata

Bilo bi lepo da ode u majstoricu, odlične utakmice pružaju i jedni i drugi ali Valensija ipak za klasu iznad za sada
c

cv

pre oko 2 sata

cuj valensija izbegla bruku

perazdera6

pre oko 2 sata

svaka cast koja ekipa je valensija

Petar Kocevic

pre oko 2 sata

otiso u olimpijakos prlljavstina

KuukYY

pre oko 2 sata

ekipa vredna za raspad

Ivan Kozotic

pre oko 2 sata

Ma osvaja ovo valensija vidi se da su bolji tim od barse sto se tice pokretljivosti.
K

Kuki2121

pre oko 2 sata

montero los igrac
k

kurence

pre oko 2 sata

ovaj mali ide sigurno u nba, ne znam kako ce se tamo snaci ali bice steta ne gledati ga sledece sezone u evrolizi

nenanena2

pre oko 2 sata

Zaslužili su da osvoje titulu i to će se i desiti!!!

kolekole57

pre oko 2 sata

Izuzetna ekipa, svaka im cast, moze i sa manjim budzetom da se napravi timcima
R

Rectify1995

pre oko 3 sata

Košarka mora da pobedi, ajmo Valensija! Za Edina!

Smiljka Mirkovic

pre oko 3 sata

Bravo,Valensia ove sezone jeziva,mogli su i vise u evroligi.