Komentari na vest

Valensija izbegla bruku u Blaugrani: Slepi miševi na korak do titule

d

dadagaga

pre oko 6 sati

Zasluzili su ove sezone nesto da osvoje

Realan lik

pre oko 6 sati

Kako izbegli bruku, nije objasnjeno u tekstu...
N

Natasalena

pre oko 6 sati

Gledao sam utakmicu i bilo je bas bas tesno mogla je barsa do pobede
d

dokile

pre oko 7 sati

Valensija je zasluzila barem jedan trofej ove sezone...

mozzart-gost

pre oko 8 sati

Suđeno je Valensiji da osvoji.

jovan1111

pre oko 10 sati

Mislim da se Barsa nece tako lako predati

Meda74

pre oko 11 sati

Idemo Valensija do titule.

ljubisa rajkovic

pre oko 12 sati

Zanimljivo kako strancima Valensije ne manjka motivacije iako je skoro jul. Dok kod nas već u maju prestanu da se trude i igraju.

Kurcslus

pre oko 12 sati

Los ucinak Kevina Pantera, to ke razlog poraza Barselone.
P

Predikat

pre oko 12 sati

montero dodji u jednu od nade dve ekipe da i mi igramo malo kosarku
N

Nikola2

pre oko 14 sati

Opasna utakmica, svaka cast za obe ekipa, uzivanje je gledati ih
v

veljkonii

pre oko 14 sati

misevi slepi mnogo lepi

KrisLass

pre oko 14 sati

meni je valensija bas top
d

dobro vece tj jutro

pre oko 14 sati

mene zanima da li neko proverava urednika ovog clanka...mislim da je bata pomesao ulje i vodu ili je od benefita snezana na poslu gratis Rodjendane,po naslovu bih rekao da te je tata kao malog zakljucavao u podrum ?

zekadus

pre oko 15 sati

Barca dobija četvrtu utakmicu. Majstorica u Valenciji će da bude čudo neviđeno od utakmice.

zeljko markovic

pre oko 15 sati

Odigrali sjajno,da ne kazem rabili barselonu.Žao mi što na f4 nisu prošli u finale.Mžda bi i osvojili,kako god rade dobar posao.I sledeċe sezone ċe biti još bolje i mnogima zamrsiti konce.Sretno Valensija.

Vuk

pre oko 15 sati

Генијалан наслов на основу којег бих закључио да је барселона победила.

Predrag Blagojevic

pre oko 15 sati

Imao osecaj za valensiju da dobije u gostima gledam taco 2 kv

rajko vidic

pre oko 15 sati

Bravo za Montera br 1 u Valensiji
S

Staniša Žugić

pre oko 15 sati

Bilo bi lepo da ode u majstoricu, odlične utakmice pružaju i jedni i drugi

Nrconicar8

pre oko 15 sati

Sjajna ekipa je valencija zasluzeno ce osvojiti titulu!

Batina1

pre oko 15 sati

Ova Valencia zaslužuje titulu.

aura 222

pre oko 15 sati

uvek navijam za manji klub, tj valenciju
P

Predrag Petrovic

pre oko 15 sati

ocekivano je da valencia osvoji ove sezone za klasu su bolji i od reala i od barselone

Slavko Filipovic

pre oko 15 sati

Kakvu bruku je izbegla?

Slavko Ćosić

pre oko 15 sati

Jedna je Valensija a Barsa neka puca trojke

Slavko Ćosić

pre oko 15 sati

Kada uđe voda u uši opasno je to . Barsa pala na forsiranje trojki

KAYA

pre oko 16 sati

Odlicni su ove sezone

Valent

pre oko 16 sati

Jaka serija, bice ovde jos desavanja

Dusan Stefanovic

pre oko 16 sati

Slepi miševi izbegli

Aki Grk

pre oko 16 sati

Jaka serija, bice ovde jos desavanja
V

Vlada9111

pre oko 16 sati

Ovo je ocekivano mnogo su bolji ove sezone

Popokatlpetl

pre oko 16 sati

Valensija je i u evroligi pokazala da ima strasan tim

SLR

pre oko 16 sati

igra valensija opasnu kosarku.
J

Janaćko

pre oko 16 sati

Velika šteta ako Valensija ne uzme titulu.
A

Aleksandarrrr

pre oko 16 sati

Izbegli ‘bruku’? Šta je onda poraz Bajerna od Albe? Koji ste termin tu upotrebili?

Asd1

pre oko 16 sati

Monteiro presao igricu.

Mozzart Nalog

pre oko 16 sati

zasluzili su da osvoje realno

jaca966

pre oko 16 sati

velika valensika i mala barselona

nedeljko Petrovic

pre oko 16 sati

Bravo samo napred po tron
R

Roginjo

pre oko 16 sati

Bilo bi lepo da ode u majstoricu, odlične utakmice pružaju i jedni i drugi ali Valensija ipak za klasu iznad za sada
c

cv

pre oko 16 sati

cuj valensija izbegla bruku

perazdera6

pre oko 16 sati

svaka cast koja ekipa je valensija

Petar Kocevic

pre oko 17 sati

otiso u olimpijakos prlljavstina

KuukYY

pre oko 17 sati

ekipa vredna za raspad

Ivan Kozotic

pre oko 17 sati

Ma osvaja ovo valensija vidi se da su bolji tim od barse sto se tice pokretljivosti.
K

Kuki2121

pre oko 17 sati

montero los igrac
k

kurence

pre oko 17 sati

ovaj mali ide sigurno u nba, ne znam kako ce se tamo snaci ali bice steta ne gledati ga sledece sezone u evrolizi

nenanena2

pre oko 17 sati

Zaslužili su da osvoje titulu i to će se i desiti!!!

kolekole57

pre oko 17 sati

Izuzetna ekipa, svaka im cast, moze i sa manjim budzetom da se napravi timcima
R

Rectify1995

pre oko 17 sati

Košarka mora da pobedi, ajmo Valensija! Za Edina!

Smiljka Mirkovic

pre oko 17 sati

Bravo,Valensia ove sezone jeziva,mogli su i vise u evroligi.