Komentari na vest
Valančijunas o Jokiću: Možda pije pivo, uživa, ali... Nikada nisam video nekoga ko više trenira
Stefan
pre 42 minute
Nema sanse da jokic trenira nesto previse
Amir Tuzlic
pre oko 1 sat
Jokić majstor za košarku 👏👏👏

FiumenBG
pre oko 3 sata
jokara , svaka cast majstoru
filipdjuk11
pre oko 3 sata
trenirao je jokic sad pojacano vidi se ali u ranijem periodu se cini da nije toliko brinuo
Sloba
pre oko 3 sata
jokic najbolji sad
P
Predrag Petrovic
pre oko 3 sata
Jokara nas poonos MVP
Valent
pre oko 3 sata
Jokic goat ove igre...
Mita
pre oko 4 sata
Jokic goat ove igre...
V
Vlada9111
pre oko 4 sata
Jokara se izrezao na max, treniralo see
90Jelena
pre oko 4 sata
jokara pravi cudo kad netrenira stav bi tek radio da trenira naporno kao ostali igraci
M
Milos857
pre oko 4 sata
Neka pije pivo,neka radi svoje
Perica Aksentijevic
pre oko 4 sata
Najbolji od svih..Srbenda
Maleficent
pre oko 5 sati
Naravno da trenira
patr0_
pre oko 5 sati
Oce neko na basket?
c
czbg1
pre oko 5 sati
Jel neko stvarno misli da u NBA moze da igra neko ko nije atleta?
H
HarpuNi
pre oko 6 sati
Najjaci su ljudi kod nas koji i dalje tupe pricu o Jokicu koji ne voli da trenira i ne zanima ga kosarka.
A
Ahahahahaha
pre oko 6 sati
Svako ko je mislio drukčije, nije ispred zgrade igrao sport a ne što drugo, normalno da daje sebi oduška, ali da onako dominira svako veče i da se bori protiv odličnih igrača, bez jakog trenunga i discipline, ne bi bilo moguće, naravno da je šala bureci, koka kola i to ali ima neko ko stvarno misli tako a to je zabrinjavajuće…








