uplakane crvenkapice

nikako da priznaju poraz...uvek traze razlig u drugome,a ne u sebi.
n

neko rece

pre utakmice...lagano dobijamo preko 10 razlike...veliki poznavaoc kosarke samo premlad kao i klub.
z

zaks

Dvije izjednačene ekipe u ovakvim sastavima.Ovaj put je dobio Partizan, prošli put mi, dobro je što smo bolji u međusobnom duelu u slučaju da budemo izjednačeni u borbi za top 8.Idemo dalje.
k

koji top8

Budi realan...Partizan i mozda nekako,a mi tesko ...sad samo padamo ,daj boze da gresim..
B

Bixix

Ujutru opet Covke na Pinku
A

Acap456

Treba biti realan, osim 3 do 4 igrača u Zvezdi sve sami krševi, kakav crni top 8, sve sami topovi!
Đ

Đukin fan

Zvezda je već par utakmica u padu forme,posebno napad loš,neorganizovan te realno podbacili kljucni igrači i veceras kao i u Kaunasu!!!No konfuzna igra,čudne rotacije koje Dusko kroz celu utakmicu gura jednostavno vode ekipu u dekoncentraciju.Mnogo bespotrebnih kiks dodavanja i ugušenih napada sto nije bio slučaj.Partizan za taj poen zaslužio pobedu,u ukupnom skoru slabiji no da se ne zavaravaju i jedni i drugi za F8 nisu kadri da dobace!!!Realnost i od nje nema kud da se sklone!!!
C

Chovkins

Juce Ludogorec, danas Kamerun. Unistise nas i jedni i drugi.
6

60+

Nego ne znam jel se razumemo sa Plandistem? Kako ono bese: sa time se slazemo? Eto, slazemo se da je Nedoviceva trojka utisala prepunu dvoranu mrzitelja. Ljubitelji kosarke su u drugoj dvorani druze. I sa time ces morati da se slozis
g

gost 123457

Ne može uvek floping da prođe. U prboj četvrtini sudije nasele, ali ne može to stalno. Svaki faul pritisak na sudije. Rukometna odbrana ne prolazi uvek. Normal o da niste zasluženo izgubili jer vi to ne možete priznati.
B

Bravo sudije

Posteno da trazite nagradu od Bodiroge i Glikmana zajedno jeste je zasluzili...kako ste krali treba da vam Partizan sam iskesira mnogo love! Svaka cast! Dobro odradjen posao sudije!
Č

Čoviću...

Valjda je svima jasno da bez 2 dobra klasična centra nema pobeda u el čak ni protiv Partizana.

Gost8383

opet poraz ivanovića ne igra mu nedovic celu zadnju četvrtinu, opet njegov poraz, kao i ivanović što je igrao zadnjih 10 minuta u kaunasu.. opet njegov poraz bas sramota
m

matoriekspert

Slušam sad ovog Ivanovića i ne mogu da se načudim kako je završio u blatu Železnika.On ni po znanju ni po ponašanju ne pripada tamo. Puste pare.
6

60+

I opet muk u dvorani kad Nedovic daje trojku u zadnjoj sekundi
П

Пг

У другој четвртини је Лесор направио три корака,а судије су свирале фаул над њим. Из тих слободних је постигао поен.
O

Odmah...

da trazis intervenciju saveta bezbednosti UN.
1

1122334455

Nema sta sad da se kao satro ljutimo na sudjenje, celu tekmu smo igrali krimalno i sa tri igraca.
D

Dragan VG

Ovi kao Juventus, potkupili sve sudije u EL. Svuda imaju domacinsko sudjenje. I protiv Zalgirisa nas sudije unakazile, ovde jos vise. Na stranu prilicno losa Zvezda. Ali sudjenje horor. Koja je poenta...
M

Ma jeste

Da vam nije ovog milionera pobedio bi Partizan sa 20 razlike.
D

Dragan VG

@ Ma jeste Bitno da je Partizan tim pukih siromaha. Jedva se skrpio klub da zakupi salu za treninge. I sudije se sazalile, pa uvek domacinski sude vama, avangardi.
R

Rodman1986

Zamisli onda koliko smo mi veliki, a vi mali, kad nas i sudije u el guraju.
G

Gostionko

Koja pljacka na kraju. Kakvo sudjenje ima Partizan,neverovatno.Kako ga zveknuo u glavu i nema faula u napadu. Dokle vise pljacke?

end

Nedović gubi treću utakmicu u nizu u el. I prošlu protiv Partizana je bio očajan osim one trojke na kraju.
T

TP-1

Bolje nije moglo. Zvezda na kraju i dobro prosla. Nista nisu igrali. Partizan zasluzeno dobio vcrs.

ZV

Aloooo bez Nedovica igras celu cetvrtinu.Covece dal je moguce sta radis.
1

1122334455

Zvezda igra samo sa tri igraca (Vildoza, Nedovic i Petrusev), ostali su samo putki statisti i samo nerviraju ljude svojim nerezonskim odlukama.
G

Gosten

Jel mi namerno idemo da izgubimo? Covece, 10 napada imamo za vodjstvo i kriminalno lose to radimo. Nedovic i Vildoza na klupi pa ko da preokrene?
G

Gostanko

Kao prvo,mnogo je pobediti ih tri puta za redom. Nemaju u timu Vrapca,Pecarskog i Salica vec preskupe strance.Kao drugo,svakoj ekipi naidje pad.Kao trece,Partizan takodje nista nije pokazao danas i drze vodjstvo trojkama. Partizanu istice napad,Egzum uzima loptu blizi centru nego nasem kosu i Bentil ulazi u reket umesto da izadje na njega.Egzum sutira trojku i daje je.Nama ove sezone glavni cilj da bude aba liga,da se obezbedi,da se sacuvaju trener,zatim Nedovic,Vildoza,Kampaco,Petrusev,Martin i jos par momaka.Raskinuti ugovor sa Raduljicom,Kuzmicem,Bentilom itd.a dovesti dva igraca tipa Marjanovic i Davidovac.
O

Orden

Zvezda bar 10 puta bila u situaciji da povede ili izjednaci i ni jednom za sad nije odigrala krsten napad u toj situaciji
a

aut

Dobrić najgori igrač u obe ekipe bez i jednog prilaza igraču. Ventil ne zaostaje za njim. A Ivanović nije trebao ni ulaziti.
G

Gost13

Suđenje je kriminal. Kakvi se faulovi sude Zvezdinim igračima je cirkus.
p

perinco

Jel opet Javor sudi!?
s

slavuj

Zvezda igra rukometnu odbranu, kad sudije to dopuste vi pobijedite. Koševe daju tri igrača ostali tuku li tuku i tako svaku utakmicu. Da se igralo u ABA Zvezda bi sigurno pobijedila ovu utakmicu,toliko o sudijama. U zadnjih 6 sekundi nisu sudili floping Dobriću i nsmjernu ličnu nad Danteom. Puno grešaka za 6 sekundi utakmice na jednu loptu.
G

Grobar u duši

uvek Mozzart nikad Meridian
V

VAR

Dokle bre više Laziću? Imaš li i malo obraza? Izađi, glumi povredu, skoči na glavu, spasi nas nerviranja.

CSF

Zvezda loša, centra nema, napada nema odbrana mekana.
B

Bate Mildoza

Unistice nas ko Ludogorec juce!
Б

Блок

Делија сам,шта је са навијањем? Морамо боље. Ивановић Никола=Филип Човић Бентил... Митровић... Добрић... Недовић,Вилдоза да наставе и да се прикључе остали. Они живе од шута за три,шта их више удвајамо..
G

Gosation

Partizan mnogo bolji , Dobric se nije pojavio na utakmici ,Kuzmic ne moze ni u KK Tamisu da igra vec dve sezone ,Bentil po obicaju ocajan.I Dusko ima neke histericne izmene , totalno lose pripremljena utakmica.
a

abrakadabra

Ima li delije u hali??????
S

Srbija Majka

Energetski bolje stoji Partizan i tu je glavna razlika i prevaga u prvom poluvremenu. Zvezdin napad ovisi o Vildosi i Nedovicu i njihovom individualnom rjesenju...ako ne proradi jos neko a prije svega mislim na Petruseva i Dobrica tesko da ce Zvezda dobiti ovu utakmicu. Lesor dominira pod kosem a Petrusev i Mitrovic se tesko nose sa njim i tu je veliki problem u nastavku...jer Zvezda nema klasicnog centra, posto Kuzmica i ne racunam. Covjek je igrac manje za Zvezdu.
r

realan komentar

Koliko treba da se ceka Dobric? Igra ozbiljnu kosarku konstantno vec 5,6 godina, uvek ima odlicnu minutazu, a on ko neka zena. Uplasio se. Pa onda idi igraj za igokeu ili cedevitu, tamo nema pritiska. Neko bi dao sve da ima ovoliko sansi kao on, kidao bi, dao 200%, a ovaj se usro
G

Gost789

Nažalost gubimo ovo, Partizan je dosta kvalitetnija ekipa. Prošli put smo se provukli onom trojkom, ne može uvek.
P

Paco

Mislim da ce ipak Zvezda da pobedi jer je Partizan poznat po tome da prospe svaku prednost u drugom poluvremenu,ali opet lepo je sto su oba tima u Evroligi.

@ssss

Partizan deluje da ima sigurnost u igri.Ako ovako nastave bliži su pobedi.Kako god da se završi svakako je jedna pobeda na strani Partizana,a to su Grobari koji se u većem delu tekme čuju više od Delija.
n

nik909

Zvezda glupljeg igrača od Bentila teško da će naći.Bentil,Kuzmić,i Raduljica bi ttrebalo da se zamene za jednog normalnog igrača na poziciji 4 ili 5.
G

Gost2685

za sada nas lagano razbijaju
R

RealNo1

Партизан је на максимуму, погодили су добар дио шутева, сад ће пад у другом полувремену, а ми лошије не можемо од овога. Очекујем појбеду са 3-5 разлике
G

Gost1312

Sledi jedno prevaspitavanje na poluvremenu i pobeda na kraju

Bojank91

Trojke prave razliku, kakvi crni skokovi. Pa cim promasis otvaras protivniku priliku za skok. Duh
B

Bili P.

Škrti Čović poslao Lesora u PAR, pa on sad gazi po nama, ccccc, a Kuzma, Bentil i Radulja=0.
M

Mile led

Džaba milioni kad si mali klub
K

Kurir

Partizan deluje stabilno imaju 4 izgubljene lopte mi 10 mora se to popraviti ako mislimo da dobijemo biće bas tesko
G

Gost Лк

Значи кад го је битно Недовић и Вилдоса, а Добрић и друштво ће вероватно да натрпају неки Мзт, па да се пише једно десет дана.
Z

Zufer Avdija

Kakav grč leptehebo i u napadu i u odbrani.Mora ovo mnogo opuštenije.
.

....

Ledej je zgazio liniju, videlo se na ponovljenom snimku.
a

a5cz

dobric moze u megu odmah, svu to vidimo
P

Pakao

Pakao... Igraju samo nedovic, vildoza i petrusev. Bentil nek odmah dobije otkaz.
G

Gost13

Dobrić još jednom pokazuje da nije igrač za velike utakmice. Muda u grlu, kako vidi igrača tako ne dobacuje do koša.
I

Ivan FCRS

Ovo je horor crvene zvezde. Das jednu trojku za poluvreme primis 10. Gomila prodatih lopti, ocaj. Njagora utakmica u sezoni.
G

GostRider

Dobija ovo Partizan,dosta nam je vise Dobricevih suteva,Bentil uzasan kao i do sad
R

Ragdar

Ovaj Bentil, sta je ovo, ko je ovo doveo ???