Konačno eksplodirala Roma! Kolarov kao mladić istrčao do novog gola (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 23.02.20. | 20:00

Vučica prekinula crnu seriju i vratila se u trku za Ligu šampiona

Napokon je i Roma proigrala! Posle crnog niza od tri uzastopna poraza i remija pre toga, Vučica je večeras deklasirala Leće na Olimpiku sa 4:0 i vratila se u poteru za Atalantom i Ligom šampiona. Bolje rečeno, uhvatila je poslednji voz...

Edin Džeko, Henrik Mhitarjan i Aleksandar Koalrov su bili ključ Rominog preporoda. Bosanac i Jermen su imali po gol i asistenciju, Srbin je dao gol i bio zaslužan za Džekov pogodak iako mu se asistencija ne piše. Posle 13 minuta igre, Roma je povela. Mhitarjan je video da je Džeko u ofsajdu, ali nije bio Džengiz Under i proigrao ga je loptom u prostor. Turčin je rutinski relaizovao zicer.

Mnogo problema su Džeko i Under pravili odbrani Lećea na poečtku meča i drugi gol je visio u vazduhu. Došao je pred kraj poluvremena. Sevnula je kontra, Mhitarjan je odirgao dupli pas sa Džekom, sjajno istrčao i pogodio za 2:0.

Leće skoro da nije zapretio i Roma je sredinom drugog poluvremena povisila na 3:0. Koalrov je prošao po levoj strani, u svom stilu pronašao Džeka na petercu koji je iz drugog pokušaja našao put do mreže.

Odličnu partiju Kolarov je krunisao golom za 4:0 u 80. minutu. Iako u poznim godinama i završnoj fazi meča, srpski defanzivac je kao mladić istrčao kontru sa centra terena i postigao šesti gol u prvenstvu ove sezone.

ITALIJA 1 - 25. KOLO:

Breša - Napoli 1:2 (1:0)