Komentari na vest

U Lokomotivi oduševljeni Tomovićem

Porkiii

pre 24 dana

Pa bas lepo parket izgleda sa slikom tog trofeja

Dusica072

pre 24 dana

Bas mi je drago sto su navijaci dobili to sto sutrazili bar od nekoga

dinom555

pre 24 dana

Tomovic ce tek da bude odlican trener ,neka ga jos par sezona nek kuje zanat i onda ga zacemenitirati za klupu Crvene Zvezde i evroligu
G

Grobarcina

pre 24 dana

Jusuf Nurkic u Partizanu !
S

Stojankamasina

pre 24 dana

ajde vracaj se u zvezduu
@

@vlado

pre 24 dana

Pricao sam i posle te utakmice sa Fenerom da coveku treba dati poverenje ,a i sad smatram da je ostao trener Zvezde imali bismo sistem,a ne ovom sto celu utakmicu gleda u semafor.Covek ima znanja,stila,i tog nekog mangupskog u odnosu sa sudijama i kako vodi utakmicu.Mene podseca na ove velike spanske trenere. U ostalom vreme ce pokazati jesam li u pravu.
J

Jtdi

pre 24 dana

A nacuo sam da zvezda hoce da vrati radonjica i njega, znaci nista. Em igraca nigde a sad ni trenera nema

Dakara

pre 24 dana

Ovako se gradi jedna trenerska karijera. Puno uspeha i sreće u nastavku karijere Tomo !!!!!
I

Izvikan tip

pre 24 dana

Nikakav trener. Vreme će to i pokazati.
P

Poki07

pre 24 dana

Vracaj se u zvezdu
B

Bilosta1

pre 24 dana

Dobro mesto za usavrsavanje.