Komentari na vest
Trinkijeri: Partizan je bio radioaktivan, niko nije želeo da ga dotakne
M
Mire.111
pre oko 1 mesec
Vredi li vredi covek
Marko Maric 123
pre oko 1 mesec
Sledeca sezona bice bolja.
Mirko Petkovic
pre oko 1 mesec
Тринки заврши ту започето па да се опет гледамо у Арени
S
Slavasla
pre oko 1 mesec
Sad ga pretera Trinkijeri
Vlada81pfc
pre oko 1 mesec
Trebao si onda da ostanes do kraja a ne da pobegnes
Mirko Petkovic
pre oko 1 mesec
Да ли ти је пало напамет да није својевољно отишао него.....
Novi
pre oko 1 mesec
Da sezona nije bila prekinuta 2020 godine, uveren sam da bi Trinki osvojio i evrokup i aba ligu.
Z
Zvone75
pre oko 1 mesec
Partizan i jeste bio radioaktivan od tad.Jedino pozitivno sto je Karlik uzvukao stvar ,ali TOKSICNA UPRAVA JE I DALJE TU.

Markos Pavlovic
pre oko 1 mesec
bice zanimljiva i grcka liga od naredne sezone.. vreme mu dati, uloziti novac i vratice Trinki to na najbolji nacin
G
Gosttt
pre oko 1 mesec
Prodao maglu Grobarima, sad je prodaje njihovoj braci (osim kad AEK uzme titulu)
S
Stefy97
pre oko 1 mesec
Ma vraca se PAOK u formu!
P
PAOKara
pre oko 1 mesec
Kakve ce to utakmice da budu sledece sezone.Jos ako Paok udje u Evroligu narednih godina,ima da bude 10 ludih navijackih utakmica minimum.Red je da se Paok i Aris vrate u vrh,da se vrati slava Soluna.
R
Rectify1995
pre oko 1 mesec
Onaj njegov kkp korona tim je bio tako naštimovan da bi osvojili ABA. Mora se ceniti njegov rad, nekad ni trofeji nisu merilo nečijeg kvaliteta.
П
Па...
pre oko 1 mesec
...и сезону пре и сезону после је освојила Звезда. Против њега такође. Шта је извор твог оптимизма?
N
Natalii29
pre oko 1 mesec
uvek su bili dobri igraci
N
Natalii29
pre oko 1 mesec
PAOK ce i povratiti staru slavu
N
Nemanjasabac
pre oko 1 mesec
Dosta je u grckoj postojalo samo dva tima, zamisli kad bi bilo samo srpske lige i tu zvezda i partizan sta ce ostali klubovi, ovako bar aba liga ozbiljnija prilicno koliko toliko
П
Па...
pre oko 1 mesec
...да, али Грци нису направили лигу са Турцима, Арапима, Бугарима и Северним Македонцима. А могли су...
Aleksandar Milosevic
pre oko 1 mesec
A jeste najbolje trinkineri legenda a nema pojima sa pojimom








