Komentari na vest

Trinkijeri nastavlja da slaže kockice

G

Gost233

pre 25 dana

E moj Teo, seti se kako su te oduvali prošlog leta. Oduvaće te i sada, vrlo brzo.

Zika Zika

pre 25 dana

dobar tim sastavljaju

milan.vijatov12@hotmail.com

pre 25 dana

paok sledece godine ce igrati evroligu polako otom potom

Petar Kesic

pre 25 dana

pa vrlo moguce ako bude prosirenje igrace el paok

Vukelic David

pre 25 dana

trinkijeri sve bolji i bolji voleo bih da se vrati u partizan

stevica jovanovic

pre 25 dana

Bice to dobar tim
#

#

pre 25 dana

Mora da se Partizan stavi u naslov, i to ti je, iako je vest o transferu igraca iz Kanade

SKIZ

pre 25 dana

ЛЕТ ХИМ КУК!! АЈ СЕЈ ЛЕТ ХИМ КУУК!
a

ajde,

pre 25 dana

nadamo se boljim danima :D