Komentari na vest

Topić planira Letnju ligu i rad na sebi: Mogu da skinem teret sa Šeja i saigrača

m

mozzart50

pre 23 dana

Ti si Nikola pobednik, prilicno dobar momak, a vremenom ces biti i jos bolji kosarkas! I srce i razum i sirova snaga...
V

Vlada9111

pre 26 dana

Samo mu treba dati minute, decko je talenat

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 27 dana

Топић би најбоље легао Бостону. Ајде у Селтиксе па да газите све редом.
N

Nikola2

pre 27 dana

Samo napred, sve lose je iza tebe, sad glavu gore, gas do daske i uspeh ce vec doci sigurno!

ivanara

pre 27 dana

Pa onakoo,mnogo još ima da radi na sebi

dinom555

pre 27 dana

Ti si nas dragulj,nas ponos i sa tobom sam gotovo siguran da uzimamo svetsko zlato ,vec si se pokazao kao heroj !
R

Rezzapereca

pre 27 dana

Ogroman potecijal i plej kakvih nema puno u modernoj kosarci, stvoren za evroligu ali se nadamo da moze i u nba veliku karijeru da napravi
m

majster

pre 27 dana

Samo neka radi bice on bolji i od Seja

Nenad_999

pre 27 dana

Mislim da decko moze da pruzi mnogo vise treba da dobije 10tak minuta u prvom timu
J

Janaćko

pre 27 dana

Topićev ugovor je sića za NBA prilike, a mislim da itekako može da doprinese na pleju. Daće Bog da ga zdravlje posluži, pa da odigra bar 15-20 mečeva naredne sezone.
r

rea

pre 27 dana

Bolesno je šta se u komentarima sve može pročitati.
V

Voždovac

pre 27 dana

samo da si živ i zdrav!srećno majstore!
d

dekadent

pre 27 dana

Mali je borac i navijam za njega, a za karijeru bi najbolje bilo da ide iz OKC

branka zarkovic

pre 27 dana

Neka te samo prati zdrvlje,sve ostalo ce biti. Puno srece
R

Rex7

pre 27 dana

nisi ti za njih. to je ekipa losih ljudi pre svega a ti si dobar decko.
D

Delija57

pre 27 dana

Steta sto je u najogavnijem tim u celoj NBA ligi..
D

Delija57

pre 27 dana

Steta sto je u najogavnijem tim u celoj NBA ligi..

crvene beretke

pre 27 dana

topara ce biti ozbiljna igracina