Komentari na vest
Topić planira Letnju ligu i rad na sebi: Mogu da skinem teret sa Šeja i saigrača
m
mozzart50
pre 23 dana
Ti si Nikola pobednik, prilicno dobar momak, a vremenom ces biti i jos bolji kosarkas!
I srce i razum i sirova snaga...
V
Vlada9111
pre 26 dana
Samo mu treba dati minute, decko je talenat
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔
pre 27 dana
Топић би најбоље легао Бостону. Ајде у Селтиксе па да газите све редом.
N
Nikola2
pre 27 dana
Samo napred, sve lose je iza tebe, sad glavu gore, gas do daske i uspeh ce vec doci sigurno!
ivanara
pre 27 dana
Pa onakoo,mnogo još ima da radi na sebi
dinom555
pre 27 dana
Ti si nas dragulj,nas ponos i sa tobom sam gotovo siguran da uzimamo svetsko zlato ,vec si se pokazao kao heroj !
R
Rezzapereca
pre 27 dana
Ogroman potecijal i plej kakvih nema puno u modernoj kosarci, stvoren za evroligu ali se nadamo da moze i u nba veliku karijeru da napravi
m
majster
pre 27 dana
Samo neka radi bice on bolji i od Seja
Nenad_999
pre 27 dana
Mislim da decko moze da pruzi mnogo vise treba da dobije 10tak minuta u prvom timu
J
Janaćko
pre 27 dana
Topićev ugovor je sića za NBA prilike, a mislim da itekako može da doprinese na pleju. Daće Bog da ga zdravlje posluži, pa da odigra bar 15-20 mečeva naredne sezone.
r
rea
pre 27 dana
Bolesno je šta se u komentarima sve može pročitati.
V
Voždovac
pre 27 dana
samo da si živ i zdrav!srećno majstore!
d
dekadent
pre 27 dana
Mali je borac i navijam za njega, a za karijeru bi najbolje bilo da ide iz OKC
branka zarkovic
pre 27 dana
Neka te samo prati zdrvlje,sve ostalo ce biti. Puno srece
R
Rex7
pre 27 dana
nisi ti za njih. to je ekipa losih ljudi pre svega a ti si dobar decko.
D
Delija57
pre 27 dana
Steta sto je u najogavnijem tim u celoj NBA ligi..
D
Delija57
pre 27 dana
Steta sto je u najogavnijem tim u celoj NBA ligi..
crvene beretke
pre 27 dana
topara ce biti ozbiljna igracina





.jpg.webp.webp)


