Komentari na vest
Stiv Ker na klupi Pariza - moglo je da se desi, ali...
zorankoscica
pre oko 1 mesec
Pa naj bolje da povede Karija sa sobom u Paris.
m
milo123
pre oko 1 mesec
sa onim americkim mentalitetom, lako cemo, to je samo jedna utakmica, ne pravi faul jer to nije nas stil - dobio bi otkaz nakon mesec do dva dana. opet zavisi sve gde bi dosao, ali sigurno da ga u Realu, Barsi, Oli, PAO, Zvezda, Partizan, Zalgiris, i ostali - sigurnoda ga ne bi trpeli jer je kao neka zvezda. U Parizu i Asvelu bi mozda i dobio neki grejs period.
karabasil1985@gmail.com
pre oko 1 mesec
Zamisli Stiv jer u Parizu, sa jakim budžetom bi probao da osvoji Evroligu,ali teško
d
daka07
pre oko 1 mesec
Moglo je da se desi ali nece se desiti, mnogo teska prica




.jpg.webp)



