Komentari na vest

Srbija direktno u četvrtfinalu: Trebalo da bude derbi, a Austrija ispala mačiji kašalj

Marija Radulaski

pre 20 dana

Svaka cast, bravo momci

Slobodan Milojkovic

pre 24 dana

Lepo je to sto pobedjuju, samo nemojte kada bude najpotrebnije, da prospete sve sto ste uradii u grupi.
d

dokile

pre 24 dana

Svaka cast momcima,igraju fenomenalno...
r

radivoj123

pre 24 dana

Godinama donose najsjajnija odlicja sa najvecih takmicenja,oni su nas ponos.Pravi su ambasadori nase drzave.

Nebojsa Antic

pre 24 dana

bravo majstori napred
z

zulu

pre 24 dana

idemo pravo do finala,zlato je naše
V

Vladica1983

pre 24 dana

Ajmo brko....svaka cast

Esstld Masa

pre 24 dana

Rutinski to Luis Enrike preuzima privodi kraju!Neko da pusti 500 za časopis? 🤔
O

Olivera Blagojevic

pre 24 dana

svaka cast 👏👏👏

Vladimir Jovanovic

pre 24 dana

Bravo brko doktore
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 24 dana

Момци само напред, до злата. Вееелика је штета што се нису окитили златом на Олимпијским играма. Само фали та медаља Србији да би имали све.

cannot Breakme

pre 24 dana

Finale makar momci
U

Uncledrew

pre 24 dana

Da vratimo trofej tamo gde mu je i mesto 💪💪💪
R

Reći ću

pre 24 dana

Bravo momčine ,samo jako
I

IvanBg

pre 24 dana

Koja smo mi velesila u tenisu novak jos igra iako je ispao,al za sad mozemo cak 3 titule da uzmemo u juniorskom seniorskom zenskom dublu i juniorskom zenskom singlu,em basketasi pobedili,minifudbal u polufinalu sportska velesila 😍🇷🇸🇷🇸😍
t

tiesto

pre 24 dana

Idemo brko po osvajanje

medabagljas

pre 24 dana

ravo momci ide zlato
A

ApsolutnoJa

pre 24 dana

A koja vest o polufinalistima EP u mini fudbalu? Razumem da je amaterski sport ali opet zasluzuje malo paznje.

Pa dodo sam

pre 24 dana

Isto sam pomislio. Momci su, ako se ne varam, aktuelni evropski prvaci, zaslužuju bar jedan tekst.
B

Brundo

pre 24 dana

Cevrtfinale u subotu i to najverovatnije protiv Holandije.Videcemo ko je protivnik.Nasa reprezentacija je najtfofejnija u istoriji ovog sporta.SP je osvojila samo sest puta a EP samo pet puta.Koliko puta smo organizovali ova takmicenja?Nikad nismo, verovali ili ne.Toliko o "zemlji kosarke".Za basket 3x3 i ne treba dvorana vec se teren i tribine montiraju na otvorenom.Cak ni to nece da organizuju da nasi basketasi igraju pred domacom publikom.
N

Nemanjajo90

pre 24 dana

Samo napreeed!!!

Matija Milutinovic

pre 24 dana

Al smo jaki u ovom 3 na 3