Komentari na vest
Srbija direktno u četvrtfinalu: Trebalo da bude derbi, a Austrija ispala mačiji kašalj
Marija Radulaski
pre 20 dana
Svaka cast, bravo momci
Slobodan Milojkovic
pre 24 dana
Lepo je to sto pobedjuju, samo nemojte kada bude najpotrebnije, da prospete sve sto ste uradii u grupi.
d
dokile
pre 24 dana
Svaka cast momcima,igraju fenomenalno...
r
radivoj123
pre 24 dana
Godinama donose najsjajnija odlicja sa najvecih takmicenja,oni su nas ponos.Pravi su ambasadori nase drzave.
Nebojsa Antic
pre 24 dana
bravo majstori napred
z
zulu
pre 24 dana
idemo pravo do finala,zlato je naše
V
Vladica1983
pre 24 dana
Ajmo brko....svaka cast
Esstld Masa
pre 24 dana
Rutinski to Luis Enrike preuzima privodi kraju!Neko da pusti 500 za časopis? 🤔
O
Olivera Blagojevic
pre 24 dana
svaka cast 👏👏👏
Vladimir Jovanovic
pre 24 dana
Bravo brko doktore
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre 24 dana
Момци само напред, до злата. Вееелика је штета што се нису окитили златом на Олимпијским играма. Само фали та медаља Србији да би имали све.
cannot Breakme
pre 24 dana
Finale makar momci
U
Uncledrew
pre 24 dana
Da vratimo trofej tamo gde mu je i mesto 💪💪💪
R
Reći ću
pre 24 dana
Bravo momčine ,samo jako
I
IvanBg
pre 24 dana
Koja smo mi velesila u tenisu novak jos igra iako je ispao,al za sad mozemo cak 3 titule da uzmemo u juniorskom seniorskom zenskom dublu i juniorskom zenskom singlu,em basketasi pobedili,minifudbal u polufinalu sportska velesila 😍🇷🇸🇷🇸😍
t
tiesto
pre 24 dana
Idemo brko po osvajanje
medabagljas
pre 24 dana
ravo momci ide zlato
A
ApsolutnoJa
pre 24 dana
A koja vest o polufinalistima EP u mini fudbalu? Razumem da je amaterski sport ali opet zasluzuje malo paznje.
Pa dodo sam
pre 24 dana
Isto sam pomislio. Momci su, ako se ne varam, aktuelni evropski prvaci, zaslužuju bar jedan tekst.
B
Brundo
pre 24 dana
Cevrtfinale u subotu i to najverovatnije protiv Holandije.Videcemo ko je protivnik.Nasa reprezentacija je najtfofejnija u istoriji ovog sporta.SP je osvojila samo sest puta a EP samo pet puta.Koliko puta smo organizovali ova takmicenja?Nikad nismo, verovali ili ne.Toliko o "zemlji kosarke".Za basket 3x3 i ne treba dvorana vec se teren i tribine montiraju na otvorenom.Cak ni to nece da organizuju da nasi basketasi igraju pred domacom publikom.
N
Nemanjajo90
pre 24 dana
Samo napreeed!!!
Matija Milutinovic
pre 24 dana
Al smo jaki u ovom 3 na 3





.jpg.webp.webp)


