Komentari na vest
Sprema se zemljotres u Istanbulu: Fener ima dogovor sa Larkinom!
D
Dzemaili00
pre 1 dan
Iako je već u godinama čovek i dalje čovek igra vrhunski, tu nema šta.
n
nica25
pre 1 dan
evo i 147 igrac,vatreni tim.
k
klog
pre 1 dan
a evo i 147. igrača
Marko Marjanovic
pre 2 dana
Sprema se pakleni tim
g
gnrslash
pre 2 dana
Dosta interesantno, nije Mobli na kosgeterskom nivou Brauna. Pitanje je ko bi tu bio dobar fit za njih, a izgleda da i Braun zeli da ode pa je veoma izvesto da ce biti trejdovan samo je pitanje gde
A
Ahahahaahaha
pre 2 dana
🤣🤣🤣🤣🤣islalio znaci FMP ,pa i realno nece covek pod stare dane se bruka i da igra za neki tamo tim bez isrorije ,aj neka mu srecno u Fener .
F
FCRSBG
pre 1 dan
Eto sreće za tebe što neće u CZ
Jana1211
pre 2 dana
jedan od najboljih bekova u evropi
V
Veljabatica
pre 2 dana
iskreno bas tezak udarac
S
Stojankamasina
pre 2 dana
FMP lomi svuda sta im je
V
Vladava
pre 2 dana
iskreno tezak udarac da da
S
Slava222
pre 2 dana
pa ne znam bas, decko je u godinama
j
jokicvv.
pre 2 dana
To bi bio tezak udarac za Efes
g
goksi63
pre 2 dana
Larkin je jedno od najboljih pojacanja koje su mogli da dovedu trenutno
k
kikica1971
pre 2 dana
Dobro pojacanje Larkin je jedan od boljih pleyeva u evropi trenutno
K
Kup
pre 2 dana
Kako sada...teo je to dogovorio, Kalemegdan podrhtava...
Izgleda je to podrhtavanje od auta mladjanog Kulundžića, naučio ga tata da turira i da vam naplati ljubav prema klubu...
M
Mandragora
pre 2 dana
Veliki udarac za crvenu zvezdu. Naturalizovani turčin je bio vidjeni lider kluba čiji navijači nose tursko ime.

Harley Davidson
pre 2 dana
Misliš na onog naturalizovanog Turčina što vas je trenirao do novembra, zadužio milionima evra, osvojio ništa i pobegao? U pravu si! A da te je tata bar jednom odveo na stadion tvog kluba, čuo bi koja pesma ide pre početka utakmice, pa se ne bi blamirao. Uništilo te to neizlaženje iz kuće i vikipedija obrazovanje!
T
Turski konjanik
pre 2 dana
,@cetnik A sta je onda Alimpijevic,jel i on Turcin ili samo Kalinic,posto se samo Kalinica tako nazivali ,za Obradovica me ne cudi jer kompleksi ne moze da se izlece.
B
Babadinga
pre 2 dana
Osvojio 9 titula prva Evrope, dok tvoj fuzionirani klubic nema pobedu u plej-inu u istoriji, a potrosene na stotine miliona eura od neduznih penzionera...bruka i sramota..
cikadaviddavid@gmail.com
pre 2 dana
To bi bio tezak udarac za Efes....
m
misa mitrovic
pre 2 dana
larkin je igrać u godinama a i sklon povredama
H
Hfdjsksm
pre 2 dana
Al da je presao u FMP onda ne bi bio sklon povredama.
@
@Hfdjsksm
pre 2 dana
Taj FMP vas pegla gde vas vidi
B
Babadinga
pre 2 dana
Pozdrav iz Subotice i vama dobro poznatog Spartaka..
F
Fbdjdks
pre 1 dan
FMP, jel metla bez drske ili sa drskom?








_(1).jpg.webp)