Komentari na vest

Sprema se veliki intervju Lebrona: Ja sam najbolji svih vremena!

v

vesko nk

pre 10 dana

U prvih 20 nijesi a sam viđi đe si legendice.

Stojan Bušatović

pre 11 dana

Nisi ti najbolji svih vremema samo si najduže igrao u NBA!!!
V

Vojislav III

pre 11 dana

Usta moja, hvalite me!
Y

Yika

pre 12 dana

Toliko para, a loša roba. Majkl Dzordan, Irving, Bird za tebe izmislili kosarku
T

Tvrdjava

pre 12 dana

Lebron kralj,sto ne kaze nesto za Jokica
U

Urgh

pre 12 dana

Ja kad vidim neki od brojnih njegovih flopova, zgadi mi se košarka. Bilo bi poniženje za igru da je on GOAT, znacilo bi da igra jos nije dostigla svoj vrhunac... a ona ga je dostigla. Lebroj jr veoma dobar, ali ja bi gomilu igrača gledao pre njega.
J

Ja nisam ja, ti nisi ti...

pre 12 dana

Džordan je sinonim za košarku, i bilo kome da kažeš Majkl Džordan zna koje i šta je, pa da i nema pojma o košarci, čak i moja baba kad je pitaju gde sam govorila "eno igra Džordana...

Lalala

pre 12 dana

Sam sebe je stavio u recenicu sa Dzordanom...

Nikola Veljković

pre 12 dana

Nažalost svaki šampion mora imati takav ego i stav
R

Riki97

pre 12 dana

neznam dali je najbolji ali u top 3 jeste
N

Na osnovu

pre 12 dana

Čega je u top 3?
К

Кљаки

pre 12 dana

Баш због оваквих ствари НБА није оно што је некада била. Лоша имитација некада бољих времена. Маркетинг форсира Џејмса али се види да је вештачки. СПЕЈС ЏЕМ 2 ? ! Када се каже СПЕЈС ЏЕМ помисли се на Џордана.
P

Portista

pre 12 dana

Najbolji jesi, to stoji, ali tek posle Majkla Džordana na 1.mestu i Kobi Brajanta na 2.mestu. Dakle, mooožda si 3.najbolji u istoriji, ako izuzmemo Vilta Čemberlena i Hakima Olajdžuona. Eto, posle njih si najbolji.
I

Izuzmemo Leri Birda Medžika Džonsona,džabara,

pre 11 dana

Leri Bird Medžika johsona ijoš par likova kao što su Stef kari skoti pipen,mališa O'Nil,Dvejn. Vejd pa možda on bude najbolji trinaesti igrač sveta svih vremena,zasada je najbolji floper
n

nadrealnoo

pre 12 dana

Jedina titula sa njegovim ekstremnim pecatom je ona sa Klivlendom, ostalo je isao kao nomad od kluba do kluba i trazio najbolje saigrace. Majami da ne pominjem mozda i najbolji roster u zadnjih 20 godina je imao i uzeo samo dve titule! Jaci od svih bio duplo. Bos,Vejd,Alen,On, sve all star igracibu najboljim godinama..
P

Peki30

pre 12 dana

Bolji je od Majkla samo po dugotrajnosti i broju poena, ali upravo je u tome veličina Majkla, za mnogo kraće vreme napravio je više... Mada po meni, i kad se uključi dugotrajnost u igru i broj titula, onda dolazimo do Bila Rasela koji po meni istinski jedini igrač koji može s Majklom da ozbiljno uđe u Goat debatu... i osvojio je mnogo više titula, i bio trener. Čak bih čisto igrački Rasela stavio iznad... Ali kad uzmeš stil igre, harizmu, popularizaciju košarke, brend koji je stvorio od sebe, zaradu izvan košarke, Majkl nije samo najveći košarkaš nego najveći sportista svih vremena i tu mu u modernoj eri može samo još parirati Cr7

djole.

pre 12 dana

Ne može da bude najbolji neko ko ode u drugi tim da bi postao šampion. Odlazak u Majami,a posebno onaj poraz od penzionera Dalasa je sramotan. Veliki je igrac Lebron jedan od najboljih ikada ali ne i najbolji,nije GOAT koliko god mi ta rec ide na onu stvar.Toliko trejdova,brdo igraca je prošlo kroz njegovu karijeru samo da bi on postao šampion,sve nekako na silu.
S

Slaba odbrana

pre 12 dana

djole-Samo je jadni MJ sve postigao fino i pošteno.Trebalo mu je 8-9 godina da osvoji prsten,nijedan trejd nije prošao kroz njegovu karijeru,sve je sam uradio.Sve su mu dali,od najačeg tima do toga da bude najveći brend u istoriji.Došlo se do toga da niko ne sme ružnu reč kaže protiv MJ,sva sreća pa bar neko ima mu...da da kaže nešto protiv njega a on se drogirao,kockao,pio radio šta je hteo,u današnjem vremenu on bi bio razapet u medijima.MJ je igrao i za Vašington toliko o prelasku u drugim timovima,dakle nije LJ jedini.
K

Kop

pre 12 dana

Al u K.... .....
Л

Легенда предграђа

pre 12 dana

Не да није најбољи него није ни у првих 5. Добар играч који је бирао саиграче.Играч који само прича о себи. Пројекат. Меџика,Карима,Џордана,Бирда никад нисам чуи да овако причају о себи. А сви причају о њима. Саморекламер. А сви су данас такви. Ево и ови што долазе у Европу. Ја сам најбољи итд. Као да их је исти ћале правио.
B

Bobby Donchich

pre 12 dana

Usta moja hvalite me. Mnogi od nabrojanih su rekli da je Jordan najbolji. Loš čovek.
1

1.9.9.2.

pre 12 dana

Da je najbolji ne bi imao potrebu da to stalno potencira, a pošto nije onda samo o tome tavrljaš, a niko ga ne zarezuje 1%. Vrlo je mali broj ljudi koji ozbiljno prate košarku, a da misli da je on najbolji, tako da...
B

Bacoglavac

pre 12 dana

Понови још који пут па ти можда неко и поверује...
s

stefanzemman1

pre 12 dana

Lebron Džejms je najveći košarkaš svih vremena, kralj.
P

Portista

pre 12 dana

Možda i jeste, ali samo u svom gradu. Hahaahaahahhaa
S

Saturn

pre 12 dana

Fora je sto dzordan ne prica o nikome a svi pricaju o njemu a kod ovog je obrnuto
M

Metlom po LeBronu

pre 12 dana

Retko iritantna osoba. Jordanu ne može ni da oliže patike.
D

Dachaa

pre 12 dana

Da je dobar dobar je,da je najbolji svih vremena tesko..