Komentari na vest

Spartak nadomak Fajnal fora KLS, Borac Mozzart posustao na kraju

Katarina Radulaški

pre oko 1 mesec

Bravo Spartak, samo napred
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 mesec

spartak svake godine ima zanimljivu ekipu svaka cast

Zika Zika

pre oko 1 mesec

ocekivano da ce ici dalje

loobgo30

pre oko 1 mesec

Spartak mnogo kvalitetniji tim trenutno
C

Coa97

pre oko 1 mesec

Odlicna ekipa, svaka cast za Spartak

zeljko markovic

pre oko 1 mesec

Zasluženo,Vlade dobro vodi Spartak Suboticu,mislim da bi trebao da bude jos godinu dve i da se oproba preko da vodi neki strani klub.Dobar trener,secam se u Železniku kada smo pobedili Zvezdu on bio trener,sakonmu bio sav ispljuvan,koševi se drmal,uslovi nikakvi,još Zvezdi bio trener Pešiċ.I toj ludnici. uzme titulu.Zasluzuje više,dobar čovek i dobar trener.Voleo bi i da osvoji ovu kls ligu.
g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Lepo je videti da mogu imati i ostali gradovi iole ozbiljne ekipe.

Danijel Balind

pre oko 1 mesec

Spartak dominirao skokove

milosbosut

pre oko 1 mesec

Bravo za Spartak, jako dobra ekipa

Djordje Kuzmanovic

pre oko 1 mesec

idem momci samo hrabro samo jako da pobede